Okres · Jihomoravský kraj
Internet v okrese Brno-venkov: 77,0 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Brno-venkov je podle ČTÚ pokryto 67 734 z 87 938 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
77,0 %
adres má 100+ Mbit/s (67 734 z 87 938)
85,5 %
adres má 30+ Mbit/s (75 207 z 87 938)
2
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Brno-venkov
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Pozořice | 883 | 100,0 % | 100,0 % |
| Podolí | 601 | 100,0 % | 100,0 % |
| Rajhradice | 532 | 100,0 % | 100,0 % |
| Holasice | 523 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tvarožná | 486 | 100,0 % | 100,0 % |
| Opatovice | 478 | 100,0 % | 100,0 % |
| Moutnice | 396 | 100,0 % | 100,0 % |
| Blažovice | 395 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radostice | 355 | 100,0 % | 100,0 % |
| Babice u Rosic | 325 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sobotovice | 301 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pravlov | 290 | 100,0 % | 100,0 % |
| Branišovice | 218 | 100,0 % | 100,0 % |
| Otmarov | 126 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nesvačilka | 119 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vranovice | 838 | 99,9 % | 99,9 % |
| Nosislav | 492 | 99,8 % | 99,8 % |
| Přibice | 447 | 99,8 % | 99,8 % |
| Újezd u Brna | 1 084 | 99,7 % | 99,7 % |
| Nová Ves | 360 | 99,7 % | 100,0 % |
| Březina | 359 | 99,7 % | 99,7 % |
| Medlov | 320 | 99,7 % | 100,0 % |
| Vojkovice | 617 | 99,7 % | 99,7 % |
| Modřice | 1 493 | 99,7 % | 99,7 % |
| Zakřany | 296 | 99,7 % | 99,7 % |
Zobrazit všech 187
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Židlochovice | 1 367 | 99,6 % | 99,6 % |
| Kovalovice | 263 | 99,6 % | 99,6 % |
| Čučice | 251 | 99,6 % | 99,6 % |
| Rajhrad | 1 211 | 99,6 % | 99,6 % |
| Těšany | 450 | 99,6 % | 99,8 % |
| Sivice | 418 | 99,5 % | 99,5 % |
| Biskoupky | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Oslavany | 1 764 | 99,5 % | 99,5 % |
| Syrovice | 747 | 99,5 % | 99,5 % |
| Žatčany | 361 | 99,4 % | 99,4 % |
| Moravské Bránice | 540 | 99,4 % | 99,4 % |
| Ponětovice | 164 | 99,4 % | 99,4 % |
| Ivaň | 327 | 99,4 % | 99,4 % |
| Šlapanice | 2 603 | 99,4 % | 99,4 % |
| Vlasatice | 318 | 99,4 % | 99,4 % |
| Popovice | 140 | 99,3 % | 100,0 % |
| Viničné Šumice | 529 | 99,2 % | 99,4 % |
| Blučina | 768 | 99,2 % | 99,2 % |
| Senorady | 248 | 99,2 % | 99,2 % |
| Telnice | 571 | 99,1 % | 99,1 % |
| Mělčany | 203 | 99,0 % | 99,0 % |
| Loděnice | 202 | 99,0 % | 99,5 % |
| Měnín | 601 | 99,0 % | 99,2 % |
| Přísnotice | 388 | 99,0 % | 99,2 % |
| Žabčice | 581 | 99,0 % | 99,0 % |
| Bratčice | 282 | 98,9 % | 98,9 % |
| Běleč | 87 | 98,9 % | 98,9 % |
| Rebešovice | 411 | 98,8 % | 98,8 % |
| Hlína | 158 | 98,7 % | 98,7 % |
| Hrušovany u Brna | 1 151 | 98,5 % | 98,6 % |
| Kupařovice | 115 | 98,3 % | 98,3 % |
| Rohozec | 115 | 98,3 % | 98,3 % |
| Šumice | 115 | 98,3 % | 98,3 % |
| Deblín | 401 | 98,3 % | 98,5 % |
| Prace | 387 | 98,2 % | 98,4 % |
| Pasohlávky | 504 | 98,0 % | 98,0 % |
| Malešovice | 325 | 97,8 % | 97,8 % |
| Skalička | 75 | 97,3 % | 97,3 % |
| Troskotovice | 292 | 96,9 % | 96,9 % |
| Dolní Kounice | 1 133 | 96,7 % | 98,6 % |
| Černvír | 59 | 96,6 % | 96,6 % |
| Zbýšov | 717 | 95,5 % | 96,5 % |
| Moravany | 1 174 | 94,9 % | 95,1 % |
| Zastávka | 812 | 94,8 % | 95,2 % |
| Osiky | 92 | 94,6 % | 94,6 % |
| Pohořelice | 1 635 | 94,0 % | 99,1 % |
| Tišnov | 2 391 | 93,9 % | 97,7 % |
| Ivančice | 4 160 | 93,2 % | 93,4 % |
| Železné | 248 | 93,1 % | 94,0 % |
| Kobylnice | 517 | 92,8 % | 92,8 % |
| Unín | 92 | 91,3 % | 91,3 % |
| Kaly | 125 | 90,4 % | 92,0 % |
| Velatice | 288 | 90,3 % | 90,6 % |
| Nové Bránice | 314 | 89,8 % | 90,8 % |
| Cvrčovice | 231 | 89,6 % | 96,5 % |
| Ochoz u Tišnova | 46 | 89,1 % | 89,1 % |
| Kratochvilka | 232 | 88,4 % | 88,4 % |
| Pernštejnské Jestřabí | 103 | 88,3 % | 96,1 % |
| Rašov | 109 | 88,1 % | 88,1 % |
| Úsuší | 61 | 86,9 % | 90,2 % |
| Popůvky | 921 | 86,2 % | 90,0 % |
| Chudčice | 435 | 85,5 % | 87,6 % |
| Předklášteří | 527 | 85,4 % | 94,1 % |
| Vysoké Popovice | 306 | 85,0 % | 91,5 % |
| Rojetín | 51 | 84,3 % | 90,2 % |
| Sokolnice | 877 | 84,2 % | 90,3 % |
| Strhaře | 84 | 83,3 % | 83,3 % |
| Jinačovice | 336 | 82,7 % | 87,8 % |
| Neslovice | 405 | 82,0 % | 83,5 % |
| Malhostovice | 427 | 81,3 % | 85,5 % |
| Všechovice | 142 | 81,0 % | 88,0 % |
| Braníškov | 84 | 81,0 % | 84,5 % |
| Troubsko | 894 | 80,4 % | 91,4 % |
| Synalov | 75 | 78,7 % | 82,7 % |
| Hvozdec | 141 | 78,0 % | 84,4 % |
| Drásov | 725 | 77,4 % | 97,7 % |
| Šerkovice | 139 | 76,3 % | 94,2 % |
| Veverské Knínice | 379 | 76,3 % | 90,2 % |
| Rosice | 1 897 | 75,4 % | 81,6 % |
| Maršov | 214 | 74,8 % | 78,0 % |
| Olší | 150 | 74,7 % | 92,0 % |
| Jiříkovice | 356 | 74,2 % | 78,7 % |
| Říčany | 753 | 74,1 % | 84,7 % |
| Hradčany | 319 | 74,0 % | 86,5 % |
| Brumov | 126 | 72,2 % | 76,2 % |
| Silůvky | 397 | 70,8 % | 75,8 % |
| Nedvědice | 656 | 70,6 % | 71,2 % |
| Štěpánovice | 215 | 70,2 % | 81,4 % |
| Prštice | 444 | 70,0 % | 72,1 % |
| Lelekovice | 851 | 70,0 % | 81,2 % |
| Česká | 428 | 69,6 % | 85,5 % |
| Hluboké Dvory | 79 | 67,1 % | 74,7 % |
| Lubné | 42 | 66,7 % | 71,4 % |
| Moravské Knínice | 420 | 66,2 % | 80,0 % |
| Lomnička | 207 | 65,7 % | 99,0 % |
| Bukovice | 57 | 64,9 % | 66,7 % |
| Bílovice nad Svitavou | 1 450 | 63,1 % | 77,8 % |
| Ostopovice | 855 | 62,9 % | 70,1 % |
| Kanice | 513 | 62,4 % | 67,3 % |
| Kuřimská Nová Ves | 103 | 62,1 % | 69,9 % |
| Tetčice | 452 | 61,7 % | 79,6 % |
| Kuřimské Jestřabí | 95 | 60,0 % | 88,4 % |
| Rozdrojovice | 533 | 59,1 % | 68,9 % |
| Sentice | 376 | 59,0 % | 76,9 % |
| Nebovidy | 616 | 58,9 % | 65,1 % |
| Kuřim | 3 366 | 58,9 % | 60,4 % |
| Vratislávka | 68 | 58,8 % | 72,1 % |
| Křižínkov | 105 | 58,1 % | 92,4 % |
| Řícmanice | 430 | 57,9 % | 60,7 % |
| Drahonín | 85 | 57,6 % | 60,0 % |
| Řikonín | 34 | 55,9 % | 58,8 % |
| Skryje | 72 | 55,6 % | 88,9 % |
| Horní Loučky | 155 | 54,8 % | 64,5 % |
| Vranov | 359 | 54,3 % | 86,6 % |
| Babice nad Svitavou | 610 | 53,3 % | 75,4 % |
| Tišnovská Nová Ves | 64 | 53,1 % | 70,3 % |
| Mokrá-Horákov | 1 144 | 52,4 % | 53,3 % |
| Zhoř | 29 | 51,7 % | 72,4 % |
| Vohančice | 92 | 51,1 % | 58,7 % |
| Němčičky | 135 | 47,4 % | 81,5 % |
| Svatoslav | 205 | 46,8 % | 59,5 % |
| Lažánky | 360 | 46,1 % | 62,2 % |
| Čebín | 628 | 46,0 % | 98,1 % |
| Doubravník | 481 | 44,1 % | 85,4 % |
| Níhov | 164 | 43,9 % | 65,9 % |
| Žďárec | 237 | 43,5 % | 62,9 % |
| Hostěnice | 481 | 39,9 % | 52,8 % |
| Střelice | 1 248 | 39,3 % | 67,5 % |
| Katov | 133 | 38,3 % | 56,4 % |
| Březina | 418 | 36,1 % | 73,2 % |
| Želešice | 966 | 35,8 % | 64,0 % |
| Ořechov | 1 011 | 35,1 % | 79,0 % |
| Lukovany | 276 | 33,3 % | 62,3 % |
| Borač | 193 | 32,6 % | 64,2 % |
| Újezd u Tišnova | 109 | 32,1 % | 34,9 % |
| Ketkovice | 278 | 30,9 % | 42,1 % |
| Heroltice | 283 | 30,0 % | 34,3 % |
| Omice | 374 | 28,9 % | 45,5 % |
| Lomnice | 593 | 28,0 % | 92,4 % |
| Dolní Loučky | 504 | 27,8 % | 76,6 % |
| Domašov | 260 | 26,9 % | 59,6 % |
| Ledce | 133 | 26,3 % | 47,4 % |
| Ochoz u Brna | 1 017 | 23,8 % | 50,5 % |
| Ostrovačice | 361 | 21,6 % | 45,7 % |
| Zbraslav | 522 | 21,5 % | 54,6 % |
| Lesní Hluboké | 151 | 19,9 % | 39,1 % |
| Příbram na Moravě | 316 | 19,0 % | 52,5 % |
| Trboušany | 161 | 16,1 % | 44,1 % |
| Říčky | 178 | 15,7 % | 60,1 % |
| Veverská Bítýška | 1 300 | 13,9 % | 48,0 % |
| Přibyslavice | 301 | 12,6 % | 36,2 % |
| Stanoviště | 141 | 10,6 % | 24,8 % |
| Hajany | 257 | 10,1 % | 80,5 % |
| Zálesná Zhoř | 49 | 6,1 % | 18,4 % |
| Javůrek | 181 | 6,1 % | 26,0 % |
| Borovník | 58 | 5,2 % | 48,3 % |
| Rudka | 157 | 5,1 % | 23,6 % |
| Újezd u Rosic | 151 | 2,6 % | 27,2 % |
| Litostrov | 73 | 1,4 % | 20,5 % |
| Unkovice | 306 | 0,3 % | 88,9 % |
| Odrovice | 82 | 0,0 % | 51,2 % |
| Nelepeč-Žernůvka | 37 | 0,0 % | 0,0 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Pozořice | 883 | 100,0 % | 100,0 % |
| Podolí | 601 | 100,0 % | 100,0 % |
| Rajhradice | 532 | 100,0 % | 100,0 % |
| Holasice | 523 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tvarožná | 486 | 100,0 % | 100,0 % |
| Opatovice | 478 | 100,0 % | 100,0 % |
| Moutnice | 396 | 100,0 % | 100,0 % |
| Blažovice | 395 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nová Ves | 360 | 100,0 % | 99,7 % |
| Radostice | 355 | 100,0 % | 100,0 % |
| Babice u Rosic | 325 | 100,0 % | 100,0 % |
| Medlov | 320 | 100,0 % | 99,7 % |
| Sobotovice | 301 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pravlov | 290 | 100,0 % | 100,0 % |
| Branišovice | 218 | 100,0 % | 100,0 % |
| Popovice | 140 | 100,0 % | 99,3 % |
| Otmarov | 126 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nesvačilka | 119 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vranovice | 838 | 99,9 % | 99,9 % |
| Nosislav | 492 | 99,8 % | 99,8 % |
| Těšany | 450 | 99,8 % | 99,6 % |
| Přibice | 447 | 99,8 % | 99,8 % |
| Újezd u Brna | 1 084 | 99,7 % | 99,7 % |
| Březina | 359 | 99,7 % | 99,7 % |
| Vojkovice | 617 | 99,7 % | 99,7 % |
Zobrazit všech 187
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Modřice | 1 493 | 99,7 % | 99,7 % |
| Zakřany | 296 | 99,7 % | 99,7 % |
| Židlochovice | 1 367 | 99,6 % | 99,6 % |
| Kovalovice | 263 | 99,6 % | 99,6 % |
| Čučice | 251 | 99,6 % | 99,6 % |
| Rajhrad | 1 211 | 99,6 % | 99,6 % |
| Sivice | 418 | 99,5 % | 99,5 % |
| Loděnice | 202 | 99,5 % | 99,0 % |
| Biskoupky | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Oslavany | 1 764 | 99,5 % | 99,5 % |
| Syrovice | 747 | 99,5 % | 99,5 % |
| Žatčany | 361 | 99,4 % | 99,4 % |
| Moravské Bránice | 540 | 99,4 % | 99,4 % |
| Viničné Šumice | 529 | 99,4 % | 99,2 % |
| Šlapanice | 2 603 | 99,4 % | 99,4 % |
| Ponětovice | 164 | 99,4 % | 99,4 % |
| Ivaň | 327 | 99,4 % | 99,4 % |
| Vlasatice | 318 | 99,4 % | 99,4 % |
| Přísnotice | 388 | 99,2 % | 99,0 % |
| Blučina | 768 | 99,2 % | 99,2 % |
| Senorady | 248 | 99,2 % | 99,2 % |
| Měnín | 601 | 99,2 % | 99,0 % |
| Pohořelice | 1 635 | 99,1 % | 94,0 % |
| Telnice | 571 | 99,1 % | 99,1 % |
| Lomnička | 207 | 99,0 % | 65,7 % |
| Mělčany | 203 | 99,0 % | 99,0 % |
| Žabčice | 581 | 99,0 % | 99,0 % |
| Bratčice | 282 | 98,9 % | 98,9 % |
| Běleč | 87 | 98,9 % | 98,9 % |
| Rebešovice | 411 | 98,8 % | 98,8 % |
| Hlína | 158 | 98,7 % | 98,7 % |
| Hrušovany u Brna | 1 151 | 98,6 % | 98,5 % |
| Dolní Kounice | 1 133 | 98,6 % | 96,7 % |
| Deblín | 401 | 98,5 % | 98,3 % |
| Prace | 387 | 98,4 % | 98,2 % |
| Kupařovice | 115 | 98,3 % | 98,3 % |
| Rohozec | 115 | 98,3 % | 98,3 % |
| Šumice | 115 | 98,3 % | 98,3 % |
| Čebín | 628 | 98,1 % | 46,0 % |
| Pasohlávky | 504 | 98,0 % | 98,0 % |
| Malešovice | 325 | 97,8 % | 97,8 % |
| Tišnov | 2 391 | 97,7 % | 93,9 % |
| Drásov | 725 | 97,7 % | 77,4 % |
| Skalička | 75 | 97,3 % | 97,3 % |
| Troskotovice | 292 | 96,9 % | 96,9 % |
| Černvír | 59 | 96,6 % | 96,6 % |
| Cvrčovice | 231 | 96,5 % | 89,6 % |
| Zbýšov | 717 | 96,5 % | 95,5 % |
| Pernštejnské Jestřabí | 103 | 96,1 % | 88,3 % |
| Zastávka | 812 | 95,2 % | 94,8 % |
| Moravany | 1 174 | 95,1 % | 94,9 % |
| Osiky | 92 | 94,6 % | 94,6 % |
| Šerkovice | 139 | 94,2 % | 76,3 % |
| Předklášteří | 527 | 94,1 % | 85,4 % |
| Železné | 248 | 94,0 % | 93,1 % |
| Ivančice | 4 160 | 93,4 % | 93,2 % |
| Kobylnice | 517 | 92,8 % | 92,8 % |
| Lomnice | 593 | 92,4 % | 28,0 % |
| Křižínkov | 105 | 92,4 % | 58,1 % |
| Olší | 150 | 92,0 % | 74,7 % |
| Kaly | 125 | 92,0 % | 90,4 % |
| Vysoké Popovice | 306 | 91,5 % | 85,0 % |
| Troubsko | 894 | 91,4 % | 80,4 % |
| Unín | 92 | 91,3 % | 91,3 % |
| Nové Bránice | 314 | 90,8 % | 89,8 % |
| Velatice | 288 | 90,6 % | 90,3 % |
| Sokolnice | 877 | 90,3 % | 84,2 % |
| Veverské Knínice | 379 | 90,2 % | 76,3 % |
| Rojetín | 51 | 90,2 % | 84,3 % |
| Úsuší | 61 | 90,2 % | 86,9 % |
| Popůvky | 921 | 90,0 % | 86,2 % |
| Ochoz u Tišnova | 46 | 89,1 % | 89,1 % |
| Unkovice | 306 | 88,9 % | 0,3 % |
| Skryje | 72 | 88,9 % | 55,6 % |
| Kuřimské Jestřabí | 95 | 88,4 % | 60,0 % |
| Kratochvilka | 232 | 88,4 % | 88,4 % |
| Rašov | 109 | 88,1 % | 88,1 % |
| Všechovice | 142 | 88,0 % | 81,0 % |
| Jinačovice | 336 | 87,8 % | 82,7 % |
| Chudčice | 435 | 87,6 % | 85,5 % |
| Vranov | 359 | 86,6 % | 54,3 % |
| Hradčany | 319 | 86,5 % | 74,0 % |
| Česká | 428 | 85,5 % | 69,6 % |
| Malhostovice | 427 | 85,5 % | 81,3 % |
| Doubravník | 481 | 85,4 % | 44,1 % |
| Říčany | 753 | 84,7 % | 74,1 % |
| Braníškov | 84 | 84,5 % | 81,0 % |
| Hvozdec | 141 | 84,4 % | 78,0 % |
| Neslovice | 405 | 83,5 % | 82,0 % |
| Strhaře | 84 | 83,3 % | 83,3 % |
| Synalov | 75 | 82,7 % | 78,7 % |
| Rosice | 1 897 | 81,6 % | 75,4 % |
| Němčičky | 135 | 81,5 % | 47,4 % |
| Štěpánovice | 215 | 81,4 % | 70,2 % |
| Lelekovice | 851 | 81,2 % | 70,0 % |
| Hajany | 257 | 80,5 % | 10,1 % |
| Moravské Knínice | 420 | 80,0 % | 66,2 % |
| Tetčice | 452 | 79,6 % | 61,7 % |
| Ořechov | 1 011 | 79,0 % | 35,1 % |
| Jiříkovice | 356 | 78,7 % | 74,2 % |
| Maršov | 214 | 78,0 % | 74,8 % |
| Bílovice nad Svitavou | 1 450 | 77,8 % | 63,1 % |
| Sentice | 376 | 76,9 % | 59,0 % |
| Dolní Loučky | 504 | 76,6 % | 27,8 % |
| Brumov | 126 | 76,2 % | 72,2 % |
| Silůvky | 397 | 75,8 % | 70,8 % |
| Babice nad Svitavou | 610 | 75,4 % | 53,3 % |
| Hluboké Dvory | 79 | 74,7 % | 67,1 % |
| Březina | 418 | 73,2 % | 36,1 % |
| Zhoř | 29 | 72,4 % | 51,7 % |
| Prštice | 444 | 72,1 % | 70,0 % |
| Vratislávka | 68 | 72,1 % | 58,8 % |
| Lubné | 42 | 71,4 % | 66,7 % |
| Nedvědice | 656 | 71,2 % | 70,6 % |
| Tišnovská Nová Ves | 64 | 70,3 % | 53,1 % |
| Ostopovice | 855 | 70,1 % | 62,9 % |
| Kuřimská Nová Ves | 103 | 69,9 % | 62,1 % |
| Rozdrojovice | 533 | 68,9 % | 59,1 % |
| Střelice | 1 248 | 67,5 % | 39,3 % |
| Kanice | 513 | 67,3 % | 62,4 % |
| Bukovice | 57 | 66,7 % | 64,9 % |
| Níhov | 164 | 65,9 % | 43,9 % |
| Nebovidy | 616 | 65,1 % | 58,9 % |
| Horní Loučky | 155 | 64,5 % | 54,8 % |
| Borač | 193 | 64,2 % | 32,6 % |
| Želešice | 966 | 64,0 % | 35,8 % |
| Žďárec | 237 | 62,9 % | 43,5 % |
| Lukovany | 276 | 62,3 % | 33,3 % |
| Lažánky | 360 | 62,2 % | 46,1 % |
| Řícmanice | 430 | 60,7 % | 57,9 % |
| Kuřim | 3 366 | 60,4 % | 58,9 % |
| Říčky | 178 | 60,1 % | 15,7 % |
| Drahonín | 85 | 60,0 % | 57,6 % |
| Domašov | 260 | 59,6 % | 26,9 % |
| Svatoslav | 205 | 59,5 % | 46,8 % |
| Řikonín | 34 | 58,8 % | 55,9 % |
| Vohančice | 92 | 58,7 % | 51,1 % |
| Katov | 133 | 56,4 % | 38,3 % |
| Zbraslav | 522 | 54,6 % | 21,5 % |
| Mokrá-Horákov | 1 144 | 53,3 % | 52,4 % |
| Hostěnice | 481 | 52,8 % | 39,9 % |
| Příbram na Moravě | 316 | 52,5 % | 19,0 % |
| Odrovice | 82 | 51,2 % | 0,0 % |
| Ochoz u Brna | 1 017 | 50,5 % | 23,8 % |
| Borovník | 58 | 48,3 % | 5,2 % |
| Veverská Bítýška | 1 300 | 48,0 % | 13,9 % |
| Ledce | 133 | 47,4 % | 26,3 % |
| Ostrovačice | 361 | 45,7 % | 21,6 % |
| Omice | 374 | 45,5 % | 28,9 % |
| Trboušany | 161 | 44,1 % | 16,1 % |
| Ketkovice | 278 | 42,1 % | 30,9 % |
| Lesní Hluboké | 151 | 39,1 % | 19,9 % |
| Přibyslavice | 301 | 36,2 % | 12,6 % |
| Újezd u Tišnova | 109 | 34,9 % | 32,1 % |
| Heroltice | 283 | 34,3 % | 30,0 % |
| Újezd u Rosic | 151 | 27,2 % | 2,6 % |
| Javůrek | 181 | 26,0 % | 6,1 % |
| Stanoviště | 141 | 24,8 % | 10,6 % |
| Rudka | 157 | 23,6 % | 5,1 % |
| Litostrov | 73 | 20,5 % | 1,4 % |
| Zálesná Zhoř | 49 | 18,4 % | 6,1 % |
| Nelepeč-Žernůvka | 37 | 0,0 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.