Okres · Pardubický kraj
Internet v okrese Chrudim: 46,5 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Chrudim je podle ČTÚ pokryto 19 270 z 41 472 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
46,5 %
adres má 100+ Mbit/s (19 270 z 41 472)
82,0 %
adres má 30+ Mbit/s (34 027 z 41 472)
7
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Chrudim
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Rozhovice | 127 | 99,2 % | 99,2 % |
| Bylany | 191 | 99,0 % | 100,0 % |
| Čankovice | 125 | 98,4 % | 99,2 % |
| Orel | 291 | 97,3 % | 100,0 % |
| Nabočany | 59 | 96,6 % | 100,0 % |
| Honbice | 87 | 96,6 % | 98,9 % |
| Pokřikov | 107 | 95,3 % | 99,1 % |
| Vortová | 155 | 94,8 % | 100,0 % |
| Zderaz | 148 | 94,6 % | 96,6 % |
| Vítanov | 220 | 94,5 % | 97,7 % |
| Mrákotín | 127 | 93,7 % | 98,4 % |
| Prachovice | 301 | 92,7 % | 96,3 % |
| Hroubovice | 172 | 91,9 % | 98,8 % |
| Lozice | 71 | 87,3 % | 100,0 % |
| Svratouch | 455 | 86,8 % | 89,9 % |
| Střemošice | 104 | 85,6 % | 98,1 % |
| Lány | 127 | 85,0 % | 98,4 % |
| Hlinsko | 3 259 | 84,4 % | 95,9 % |
| Hrochův Týnec | 595 | 81,8 % | 99,7 % |
| Studnice | 303 | 81,8 % | 88,4 % |
| Vejvanovice | 123 | 80,5 % | 100,0 % |
| Luže | 1 104 | 79,0 % | 98,8 % |
| Chrast | 1 179 | 74,0 % | 99,3 % |
| Jenišovice | 238 | 71,8 % | 92,9 % |
| Perálec | 124 | 71,0 % | 92,7 % |
Zobrazit všech 108
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Ostrov | 76 | 69,7 % | 100,0 % |
| Slatiňany | 1 578 | 69,3 % | 98,9 % |
| Proseč | 1 013 | 68,4 % | 85,8 % |
| Dvakačovice | 88 | 68,2 % | 92,0 % |
| Dolní Bezděkov | 102 | 67,6 % | 99,0 % |
| Raná | 196 | 66,8 % | 93,4 % |
| Úhřetice | 171 | 65,5 % | 100,0 % |
| Rosice | 527 | 62,6 % | 99,8 % |
| Řestoky | 183 | 61,7 % | 100,0 % |
| Chrudim | 4 381 | 59,8 % | 94,4 % |
| Včelákov | 309 | 57,6 % | 91,3 % |
| Krouna | 712 | 57,2 % | 86,9 % |
| Předhradí | 167 | 55,7 % | 95,8 % |
| Bousov | 114 | 55,3 % | 85,1 % |
| Dřenice | 168 | 53,0 % | 87,5 % |
| Bor u Skutče | 128 | 52,3 % | 89,8 % |
| Vojtěchov | 167 | 49,1 % | 88,0 % |
| Třibřichy | 108 | 48,1 % | 91,7 % |
| Stolany | 152 | 46,1 % | 97,4 % |
| Třemošnice | 1 016 | 44,4 % | 62,2 % |
| Tuněchody | 208 | 44,2 % | 94,7 % |
| Nasavrky | 705 | 42,6 % | 98,2 % |
| Ronov nad Doubravou | 753 | 42,2 % | 81,8 % |
| Otradov | 135 | 40,7 % | 91,1 % |
| Kočí | 237 | 40,5 % | 91,6 % |
| Podhořany u Ronova | 164 | 39,0 % | 67,1 % |
| Zaječice | 409 | 38,1 % | 99,3 % |
| Chroustovice | 585 | 37,9 % | 94,0 % |
| Morašice | 387 | 37,5 % | 78,3 % |
| Heřmanův Městec | 1 659 | 35,1 % | 71,5 % |
| Vysočina | 423 | 35,0 % | 84,6 % |
| Vápenný Podol | 210 | 29,5 % | 62,9 % |
| Jeníkov | 170 | 27,6 % | 98,8 % |
| Načešice | 293 | 26,6 % | 70,3 % |
| Kameničky | 327 | 25,1 % | 87,2 % |
| Sobětuchy | 353 | 24,9 % | 97,2 % |
| Skuteč | 1 648 | 22,8 % | 74,5 % |
| Žumberk | 235 | 22,6 % | 98,7 % |
| Míčov-Sušice | 279 | 21,1 % | 45,2 % |
| Bítovany | 233 | 18,9 % | 84,1 % |
| Seč | 2 276 | 18,3 % | 31,5 % |
| Rabštejnská Lhota | 350 | 17,1 % | 73,7 % |
| Miřetice | 655 | 17,1 % | 96,8 % |
| Běstvina | 387 | 17,1 % | 53,2 % |
| Trhová Kamenice | 583 | 17,0 % | 84,9 % |
| Mladoňovice | 160 | 16,3 % | 70,6 % |
| Kostelec u Heřmanova Městce | 204 | 16,2 % | 67,6 % |
| Liboměřice | 144 | 14,6 % | 97,2 % |
| Lukavice | 475 | 12,6 % | 95,8 % |
| Horní Bradlo | 560 | 12,3 % | 32,5 % |
| Křižanovice | 246 | 10,6 % | 16,7 % |
| Tisovec | 154 | 10,4 % | 64,9 % |
| Bojanov | 497 | 8,2 % | 40,0 % |
| Kněžice | 84 | 4,8 % | 40,5 % |
| Leštinka | 89 | 4,5 % | 31,5 % |
| Prosetín | 307 | 4,2 % | 67,8 % |
| Dědová | 83 | 3,6 % | 71,1 % |
| Lipovec | 124 | 3,2 % | 43,5 % |
| Ctětín | 197 | 3,0 % | 94,9 % |
| Vyžice | 132 | 3,0 % | 43,2 % |
| Hluboká | 137 | 2,9 % | 80,3 % |
| Úherčice | 75 | 2,7 % | 42,7 % |
| Biskupice | 38 | 2,6 % | 47,4 % |
| Hošťalovice | 77 | 2,6 % | 48,1 % |
| Klešice | 174 | 2,3 % | 82,8 % |
| Žlebské Chvalovice | 144 | 2,1 % | 32,6 % |
| Vrbatův Kostelec | 255 | 2,0 % | 57,6 % |
| Kladno | 102 | 2,0 % | 99,0 % |
| Svídnice | 211 | 1,9 % | 77,3 % |
| Bořice | 115 | 1,7 % | 99,1 % |
| Zájezdec | 59 | 1,7 % | 100,0 % |
| Krásné | 142 | 1,4 % | 23,9 % |
| Libkov | 96 | 1,0 % | 17,7 % |
| Hamry | 182 | 0,5 % | 79,7 % |
| Holetín | 366 | 0,5 % | 80,3 % |
| Horka | 246 | 0,4 % | 98,0 % |
| České Lhotice | 249 | 0,0 % | 14,1 % |
| Přestavlky | 112 | 0,0 % | 98,2 % |
| Licibořice | 106 | 0,0 % | 99,1 % |
| Všeradov | 93 | 0,0 % | 77,4 % |
| Smrček | 87 | 0,0 % | 92,0 % |
| Trojovice | 86 | 0,0 % | 100,0 % |
| Hodonín | 52 | 0,0 % | 55,8 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Orel | 291 | 100,0 % | 97,3 % |
| Bylany | 191 | 100,0 % | 99,0 % |
| Řestoky | 183 | 100,0 % | 61,7 % |
| Úhřetice | 171 | 100,0 % | 65,5 % |
| Vortová | 155 | 100,0 % | 94,8 % |
| Vejvanovice | 123 | 100,0 % | 80,5 % |
| Trojovice | 86 | 100,0 % | 0,0 % |
| Ostrov | 76 | 100,0 % | 69,7 % |
| Lozice | 71 | 100,0 % | 87,3 % |
| Nabočany | 59 | 100,0 % | 96,6 % |
| Zájezdec | 59 | 100,0 % | 1,7 % |
| Rosice | 527 | 99,8 % | 62,6 % |
| Hrochův Týnec | 595 | 99,7 % | 81,8 % |
| Chrast | 1 179 | 99,3 % | 74,0 % |
| Zaječice | 409 | 99,3 % | 38,1 % |
| Rozhovice | 127 | 99,2 % | 99,2 % |
| Čankovice | 125 | 99,2 % | 98,4 % |
| Bořice | 115 | 99,1 % | 1,7 % |
| Pokřikov | 107 | 99,1 % | 95,3 % |
| Licibořice | 106 | 99,1 % | 0,0 % |
| Dolní Bezděkov | 102 | 99,0 % | 67,6 % |
| Kladno | 102 | 99,0 % | 2,0 % |
| Slatiňany | 1 578 | 98,9 % | 69,3 % |
| Honbice | 87 | 98,9 % | 96,6 % |
| Hroubovice | 172 | 98,8 % | 91,9 % |
Zobrazit všech 108
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Jeníkov | 170 | 98,8 % | 27,6 % |
| Luže | 1 104 | 98,8 % | 79,0 % |
| Žumberk | 235 | 98,7 % | 22,6 % |
| Lány | 127 | 98,4 % | 85,0 % |
| Mrákotín | 127 | 98,4 % | 93,7 % |
| Přestavlky | 112 | 98,2 % | 0,0 % |
| Nasavrky | 705 | 98,2 % | 42,6 % |
| Střemošice | 104 | 98,1 % | 85,6 % |
| Horka | 246 | 98,0 % | 0,4 % |
| Vítanov | 220 | 97,7 % | 94,5 % |
| Stolany | 152 | 97,4 % | 46,1 % |
| Liboměřice | 144 | 97,2 % | 14,6 % |
| Sobětuchy | 353 | 97,2 % | 24,9 % |
| Miřetice | 655 | 96,8 % | 17,1 % |
| Zderaz | 148 | 96,6 % | 94,6 % |
| Prachovice | 301 | 96,3 % | 92,7 % |
| Hlinsko | 3 259 | 95,9 % | 84,4 % |
| Předhradí | 167 | 95,8 % | 55,7 % |
| Lukavice | 475 | 95,8 % | 12,6 % |
| Ctětín | 197 | 94,9 % | 3,0 % |
| Tuněchody | 208 | 94,7 % | 44,2 % |
| Chrudim | 4 381 | 94,4 % | 59,8 % |
| Chroustovice | 585 | 94,0 % | 37,9 % |
| Raná | 196 | 93,4 % | 66,8 % |
| Jenišovice | 238 | 92,9 % | 71,8 % |
| Perálec | 124 | 92,7 % | 71,0 % |
| Dvakačovice | 88 | 92,0 % | 68,2 % |
| Smrček | 87 | 92,0 % | 0,0 % |
| Třibřichy | 108 | 91,7 % | 48,1 % |
| Kočí | 237 | 91,6 % | 40,5 % |
| Včelákov | 309 | 91,3 % | 57,6 % |
| Otradov | 135 | 91,1 % | 40,7 % |
| Svratouch | 455 | 89,9 % | 86,8 % |
| Bor u Skutče | 128 | 89,8 % | 52,3 % |
| Studnice | 303 | 88,4 % | 81,8 % |
| Vojtěchov | 167 | 88,0 % | 49,1 % |
| Dřenice | 168 | 87,5 % | 53,0 % |
| Kameničky | 327 | 87,2 % | 25,1 % |
| Krouna | 712 | 86,9 % | 57,2 % |
| Proseč | 1 013 | 85,8 % | 68,4 % |
| Bousov | 114 | 85,1 % | 55,3 % |
| Trhová Kamenice | 583 | 84,9 % | 17,0 % |
| Vysočina | 423 | 84,6 % | 35,0 % |
| Bítovany | 233 | 84,1 % | 18,9 % |
| Klešice | 174 | 82,8 % | 2,3 % |
| Ronov nad Doubravou | 753 | 81,8 % | 42,2 % |
| Holetín | 366 | 80,3 % | 0,5 % |
| Hluboká | 137 | 80,3 % | 2,9 % |
| Hamry | 182 | 79,7 % | 0,5 % |
| Morašice | 387 | 78,3 % | 37,5 % |
| Všeradov | 93 | 77,4 % | 0,0 % |
| Svídnice | 211 | 77,3 % | 1,9 % |
| Skuteč | 1 648 | 74,5 % | 22,8 % |
| Rabštejnská Lhota | 350 | 73,7 % | 17,1 % |
| Heřmanův Městec | 1 659 | 71,5 % | 35,1 % |
| Dědová | 83 | 71,1 % | 3,6 % |
| Mladoňovice | 160 | 70,6 % | 16,3 % |
| Načešice | 293 | 70,3 % | 26,6 % |
| Prosetín | 307 | 67,8 % | 4,2 % |
| Kostelec u Heřmanova Městce | 204 | 67,6 % | 16,2 % |
| Podhořany u Ronova | 164 | 67,1 % | 39,0 % |
| Tisovec | 154 | 64,9 % | 10,4 % |
| Vápenný Podol | 210 | 62,9 % | 29,5 % |
| Třemošnice | 1 016 | 62,2 % | 44,4 % |
| Vrbatův Kostelec | 255 | 57,6 % | 2,0 % |
| Hodonín | 52 | 55,8 % | 0,0 % |
| Běstvina | 387 | 53,2 % | 17,1 % |
| Hošťalovice | 77 | 48,1 % | 2,6 % |
| Biskupice | 38 | 47,4 % | 2,6 % |
| Míčov-Sušice | 279 | 45,2 % | 21,1 % |
| Lipovec | 124 | 43,5 % | 3,2 % |
| Vyžice | 132 | 43,2 % | 3,0 % |
| Úherčice | 75 | 42,7 % | 2,7 % |
| Kněžice | 84 | 40,5 % | 4,8 % |
| Bojanov | 497 | 40,0 % | 8,2 % |
| Žlebské Chvalovice | 144 | 32,6 % | 2,1 % |
| Horní Bradlo | 560 | 32,5 % | 12,3 % |
| Leštinka | 89 | 31,5 % | 4,5 % |
| Seč | 2 276 | 31,5 % | 18,3 % |
| Krásné | 142 | 23,9 % | 1,4 % |
| Libkov | 96 | 17,7 % | 1,0 % |
| Křižanovice | 246 | 16,7 % | 10,6 % |
| České Lhotice | 249 | 14,1 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.