Okres · Plzeňský kraj
Internet v okrese Domažlice: 97,8 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Domažlice je podle ČTÚ pokryto 19 377 z 19 814 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
97,8 %
adres má 100+ Mbit/s (19 377 z 19 814)
98,2 %
adres má 30+ Mbit/s (19 451 z 19 814)
0
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Domažlice
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Kdyně | 1 533 | 100,0 % | 100,0 % |
| Blížejov | 591 | 100,0 % | 100,0 % |
| Koloveč | 445 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kout na Šumavě | 421 | 100,0 % | 100,0 % |
| Osvračín | 314 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pocinovice | 293 | 100,0 % | 100,0 % |
| Babylon | 277 | 100,0 % | 100,0 % |
| Srbice | 231 | 100,0 % | 100,0 % |
| Trhanov | 216 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tlumačov | 174 | 100,0 % | 100,0 % |
| Luženičky | 159 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mutěnín | 156 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čermná | 135 | 100,0 % | 100,0 % |
| Poděvousy | 122 | 100,0 % | 100,0 % |
| Velký Malahov | 119 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pasečnice | 118 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kanice | 100 | 100,0 % | 100,0 % |
| Stráž | 96 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hradiště | 94 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hlohovčice | 85 | 100,0 % | 100,0 % |
| Němčice | 82 | 100,0 % | 100,0 % |
| Úboč | 80 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nová Ves | 71 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nový Kramolín | 71 | 100,0 % | 100,0 % |
| Únějovice | 70 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 76
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Křenovy | 67 | 100,0 % | 100,0 % |
| Ždánov | 64 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chocomyšl | 60 | 100,0 % | 100,0 % |
| Libkov | 57 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pelechy | 57 | 100,0 % | 100,0 % |
| Všepadly | 53 | 100,0 % | 100,0 % |
| Močerady | 52 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vlkanov | 50 | 100,0 % | 100,0 % |
| Otov | 47 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hvožďany | 26 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kaničky | 21 | 100,0 % | 100,0 % |
| Postřekov | 457 | 99,8 % | 99,8 % |
| Mrákov | 398 | 99,7 % | 100,0 % |
| Domažlice | 2 436 | 99,7 % | 99,8 % |
| Staňkov | 1 238 | 99,7 % | 99,7 % |
| Újezd | 269 | 99,6 % | 99,6 % |
| Chodov | 251 | 99,6 % | 99,6 % |
| Milavče | 250 | 99,6 % | 99,6 % |
| Srby | 193 | 99,5 % | 99,5 % |
| Díly | 186 | 99,5 % | 99,5 % |
| Chodská Lhota | 186 | 99,5 % | 99,5 % |
| Draženov | 170 | 99,4 % | 99,4 % |
| Pec | 169 | 99,4 % | 99,4 % |
| Meclov | 481 | 99,4 % | 99,4 % |
| Hlohová | 158 | 99,4 % | 99,4 % |
| Zahořany | 440 | 99,3 % | 99,3 % |
| Brnířov | 141 | 99,3 % | 99,3 % |
| Chrastavice | 138 | 99,3 % | 99,3 % |
| Mnichov | 133 | 99,2 % | 99,2 % |
| Mířkov | 111 | 99,1 % | 100,0 % |
| Spáňov | 81 | 98,8 % | 98,8 % |
| Česká Kubice | 403 | 98,8 % | 98,8 % |
| Semněvice | 77 | 98,7 % | 98,7 % |
| Puclice | 149 | 98,7 % | 98,7 % |
| Loučim | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Mezholezy | 67 | 98,5 % | 98,5 % |
| Drahotín | 58 | 98,3 % | 98,3 % |
| Horšovský Týn | 1 621 | 98,2 % | 98,3 % |
| Úsilov | 52 | 98,1 % | 98,1 % |
| Nemanice | 135 | 97,8 % | 97,8 % |
| Všeruby | 301 | 97,7 % | 98,3 % |
| Poběžovice | 512 | 97,7 % | 97,7 % |
| Nevolice | 77 | 97,4 % | 97,4 % |
| Pařezov | 94 | 96,8 % | 96,8 % |
| Klenčí pod Čerchovem | 462 | 85,9 % | 85,9 % |
| Hostouň | 396 | 85,6 % | 87,1 % |
| Vidice | 84 | 83,3 % | 88,1 % |
| Hora Svatého Václava | 55 | 81,8 % | 83,6 % |
| Bělá nad Radbuzou | 565 | 77,5 % | 86,2 % |
| Mezholezy | 86 | 58,1 % | 61,6 % |
| Rybník | 57 | 52,6 % | 61,4 % |
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Kdyně | 1 533 | 100,0 % | 100,0 % |
| Blížejov | 591 | 100,0 % | 100,0 % |
| Koloveč | 445 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kout na Šumavě | 421 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mrákov | 398 | 100,0 % | 99,7 % |
| Osvračín | 314 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pocinovice | 293 | 100,0 % | 100,0 % |
| Babylon | 277 | 100,0 % | 100,0 % |
| Srbice | 231 | 100,0 % | 100,0 % |
| Trhanov | 216 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tlumačov | 174 | 100,0 % | 100,0 % |
| Luženičky | 159 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mutěnín | 156 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čermná | 135 | 100,0 % | 100,0 % |
| Poděvousy | 122 | 100,0 % | 100,0 % |
| Velký Malahov | 119 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pasečnice | 118 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mířkov | 111 | 100,0 % | 99,1 % |
| Kanice | 100 | 100,0 % | 100,0 % |
| Stráž | 96 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hradiště | 94 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hlohovčice | 85 | 100,0 % | 100,0 % |
| Němčice | 82 | 100,0 % | 100,0 % |
| Úboč | 80 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nová Ves | 71 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 76
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Nový Kramolín | 71 | 100,0 % | 100,0 % |
| Únějovice | 70 | 100,0 % | 100,0 % |
| Křenovy | 67 | 100,0 % | 100,0 % |
| Ždánov | 64 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chocomyšl | 60 | 100,0 % | 100,0 % |
| Libkov | 57 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pelechy | 57 | 100,0 % | 100,0 % |
| Všepadly | 53 | 100,0 % | 100,0 % |
| Močerady | 52 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vlkanov | 50 | 100,0 % | 100,0 % |
| Otov | 47 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hvožďany | 26 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kaničky | 21 | 100,0 % | 100,0 % |
| Postřekov | 457 | 99,8 % | 99,8 % |
| Domažlice | 2 436 | 99,8 % | 99,7 % |
| Staňkov | 1 238 | 99,7 % | 99,7 % |
| Újezd | 269 | 99,6 % | 99,6 % |
| Chodov | 251 | 99,6 % | 99,6 % |
| Milavče | 250 | 99,6 % | 99,6 % |
| Srby | 193 | 99,5 % | 99,5 % |
| Díly | 186 | 99,5 % | 99,5 % |
| Chodská Lhota | 186 | 99,5 % | 99,5 % |
| Draženov | 170 | 99,4 % | 99,4 % |
| Pec | 169 | 99,4 % | 99,4 % |
| Meclov | 481 | 99,4 % | 99,4 % |
| Hlohová | 158 | 99,4 % | 99,4 % |
| Zahořany | 440 | 99,3 % | 99,3 % |
| Brnířov | 141 | 99,3 % | 99,3 % |
| Chrastavice | 138 | 99,3 % | 99,3 % |
| Mnichov | 133 | 99,2 % | 99,2 % |
| Spáňov | 81 | 98,8 % | 98,8 % |
| Česká Kubice | 403 | 98,8 % | 98,8 % |
| Semněvice | 77 | 98,7 % | 98,7 % |
| Puclice | 149 | 98,7 % | 98,7 % |
| Loučim | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Mezholezy | 67 | 98,5 % | 98,5 % |
| Všeruby | 301 | 98,3 % | 97,7 % |
| Drahotín | 58 | 98,3 % | 98,3 % |
| Horšovský Týn | 1 621 | 98,3 % | 98,2 % |
| Úsilov | 52 | 98,1 % | 98,1 % |
| Nemanice | 135 | 97,8 % | 97,8 % |
| Poběžovice | 512 | 97,7 % | 97,7 % |
| Nevolice | 77 | 97,4 % | 97,4 % |
| Pařezov | 94 | 96,8 % | 96,8 % |
| Vidice | 84 | 88,1 % | 83,3 % |
| Hostouň | 396 | 87,1 % | 85,6 % |
| Bělá nad Radbuzou | 565 | 86,2 % | 77,5 % |
| Klenčí pod Čerchovem | 462 | 85,9 % | 85,9 % |
| Hora Svatého Václava | 55 | 83,6 % | 81,8 % |
| Mezholezy | 86 | 61,6 % | 58,1 % |
| Rybník | 57 | 61,4 % | 52,6 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.