Okres · Jihomoravský kraj
Internet v okrese Hodonín: 80,8 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Hodonín je podle ČTÚ pokryto 44 519 z 55 095 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
80,8 %
adres má 100+ Mbit/s (44 519 z 55 095)
93,0 %
adres má 30+ Mbit/s (51 237 z 55 095)
2
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Hodonín
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Ratíškovice | 1 458 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mikulčice | 803 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čejč | 488 | 100,0 % | 100,0 % |
| Žeravice | 381 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lovčice | 377 | 100,0 % | 100,0 % |
| Domanín | 355 | 100,0 % | 100,0 % |
| Starý Poddvorov | 337 | 100,0 % | 100,0 % |
| Těmice | 317 | 100,0 % | 100,0 % |
| Terezín | 167 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kuželov | 154 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dražůvky | 119 | 100,0 % | 100,0 % |
| Karlín | 96 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hodonín | 6 213 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lužice | 1 294 | 99,9 % | 99,9 % |
| Šardice | 804 | 99,9 % | 100,0 % |
| Dambořice | 609 | 99,8 % | 99,8 % |
| Moravský Písek | 769 | 99,7 % | 99,7 % |
| Vacenovice | 760 | 99,7 % | 99,7 % |
| Archlebov | 364 | 99,7 % | 99,7 % |
| Násedlovice | 361 | 99,7 % | 99,7 % |
| Rohatec | 1 295 | 99,5 % | 99,5 % |
| Syrovín | 174 | 99,4 % | 99,4 % |
| Mutěnice | 1 417 | 99,4 % | 99,4 % |
| Nový Poddvorov | 138 | 99,3 % | 99,3 % |
| Dolní Bojanovice | 1 091 | 99,3 % | 99,5 % |
Zobrazit všech 82
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Petrov | 516 | 99,2 % | 99,2 % |
| Dubňany | 1 920 | 99,2 % | 99,2 % |
| Hovorany | 771 | 99,0 % | 99,1 % |
| Mouchnice | 188 | 98,9 % | 98,9 % |
| Ježov | 272 | 98,9 % | 98,9 % |
| Ždánice | 771 | 98,8 % | 99,0 % |
| Věteřov | 227 | 98,7 % | 99,1 % |
| Sudoměřice | 506 | 98,6 % | 98,6 % |
| Čejkovice | 1 023 | 98,4 % | 98,8 % |
| Strážnice | 2 413 | 98,3 % | 98,3 % |
| Milotice | 610 | 98,2 % | 98,2 % |
| Radějov | 810 | 97,5 % | 99,9 % |
| Josefov | 171 | 97,1 % | 97,1 % |
| Vracov | 1 777 | 95,4 % | 95,4 % |
| Skoronice | 185 | 94,6 % | 95,1 % |
| Bukovany | 271 | 93,4 % | 96,3 % |
| Svatobořice-Mistřín | 1 255 | 92,4 % | 94,3 % |
| Bzenec | 1 461 | 90,6 % | 93,8 % |
| Skalka | 78 | 88,5 % | 89,7 % |
| Vřesovice | 378 | 85,2 % | 86,5 % |
| Nenkovice | 198 | 84,3 % | 98,5 % |
| Kelčany | 110 | 83,6 % | 89,1 % |
| Žarošice | 465 | 83,0 % | 93,5 % |
| Prušánky | 981 | 80,6 % | 82,2 % |
| Labuty | 93 | 77,4 % | 86,0 % |
| Vlkoš | 401 | 76,8 % | 94,3 % |
| Blatnička | 190 | 75,3 % | 96,3 % |
| Kyjov | 3 266 | 72,2 % | 75,0 % |
| Suchov | 251 | 69,7 % | 99,2 % |
| Ostrovánky | 95 | 65,3 % | 69,5 % |
| Nechvalín | 139 | 61,9 % | 97,8 % |
| Veselí nad Moravou | 3 060 | 60,5 % | 72,4 % |
| Uhřice | 297 | 58,9 % | 98,7 % |
| Hroznová Lhota | 459 | 50,8 % | 98,3 % |
| Žeraviny | 83 | 49,4 % | 62,7 % |
| Kněždub | 504 | 48,0 % | 98,6 % |
| Žádovice | 274 | 42,7 % | 65,3 % |
| Sobůlky | 316 | 42,4 % | 72,8 % |
| Louka | 373 | 41,3 % | 98,7 % |
| Vnorovy | 992 | 40,5 % | 95,8 % |
| Javorník | 377 | 34,2 % | 94,2 % |
| Stavěšice | 178 | 33,7 % | 60,7 % |
| Strážovice | 217 | 33,6 % | 73,7 % |
| Kostelec | 350 | 30,9 % | 74,9 % |
| Velká nad Veličkou | 984 | 27,0 % | 97,4 % |
| Nová Lhota | 439 | 25,5 % | 97,3 % |
| Lipov | 550 | 22,4 % | 97,6 % |
| Blatnice pod Svatým Antonínkem | 860 | 19,9 % | 96,9 % |
| Moravany | 501 | 19,0 % | 46,1 % |
| Tasov | 185 | 6,5 % | 77,3 % |
| Malá Vrbka | 93 | 4,3 % | 97,8 % |
| Želetice | 224 | 3,6 % | 99,6 % |
| Hrubá Vrbka | 259 | 2,7 % | 98,1 % |
| Tvarožná Lhota | 768 | 0,7 % | 97,0 % |
| Čeložnice | 273 | 0,4 % | 2,6 % |
| Kozojídky | 196 | 0,0 % | 55,1 % |
| Hýsly | 150 | 0,0 % | 8,7 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Ratíškovice | 1 458 | 100,0 % | 100,0 % |
| Šardice | 804 | 100,0 % | 99,9 % |
| Mikulčice | 803 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čejč | 488 | 100,0 % | 100,0 % |
| Žeravice | 381 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lovčice | 377 | 100,0 % | 100,0 % |
| Domanín | 355 | 100,0 % | 100,0 % |
| Starý Poddvorov | 337 | 100,0 % | 100,0 % |
| Těmice | 317 | 100,0 % | 100,0 % |
| Terezín | 167 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kuželov | 154 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dražůvky | 119 | 100,0 % | 100,0 % |
| Karlín | 96 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hodonín | 6 213 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lužice | 1 294 | 99,9 % | 99,9 % |
| Radějov | 810 | 99,9 % | 97,5 % |
| Dambořice | 609 | 99,8 % | 99,8 % |
| Moravský Písek | 769 | 99,7 % | 99,7 % |
| Vacenovice | 760 | 99,7 % | 99,7 % |
| Archlebov | 364 | 99,7 % | 99,7 % |
| Násedlovice | 361 | 99,7 % | 99,7 % |
| Želetice | 224 | 99,6 % | 3,6 % |
| Rohatec | 1 295 | 99,5 % | 99,5 % |
| Dolní Bojanovice | 1 091 | 99,5 % | 99,3 % |
| Syrovín | 174 | 99,4 % | 99,4 % |
Zobrazit všech 82
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Mutěnice | 1 417 | 99,4 % | 99,4 % |
| Nový Poddvorov | 138 | 99,3 % | 99,3 % |
| Petrov | 516 | 99,2 % | 99,2 % |
| Dubňany | 1 920 | 99,2 % | 99,2 % |
| Suchov | 251 | 99,2 % | 69,7 % |
| Věteřov | 227 | 99,1 % | 98,7 % |
| Hovorany | 771 | 99,1 % | 99,0 % |
| Ždánice | 771 | 99,0 % | 98,8 % |
| Mouchnice | 188 | 98,9 % | 98,9 % |
| Ježov | 272 | 98,9 % | 98,9 % |
| Čejkovice | 1 023 | 98,8 % | 98,4 % |
| Louka | 373 | 98,7 % | 41,3 % |
| Uhřice | 297 | 98,7 % | 58,9 % |
| Sudoměřice | 506 | 98,6 % | 98,6 % |
| Kněždub | 504 | 98,6 % | 48,0 % |
| Nenkovice | 198 | 98,5 % | 84,3 % |
| Strážnice | 2 413 | 98,3 % | 98,3 % |
| Hroznová Lhota | 459 | 98,3 % | 50,8 % |
| Milotice | 610 | 98,2 % | 98,2 % |
| Hrubá Vrbka | 259 | 98,1 % | 2,7 % |
| Malá Vrbka | 93 | 97,8 % | 4,3 % |
| Nechvalín | 139 | 97,8 % | 61,9 % |
| Lipov | 550 | 97,6 % | 22,4 % |
| Velká nad Veličkou | 984 | 97,4 % | 27,0 % |
| Nová Lhota | 439 | 97,3 % | 25,5 % |
| Josefov | 171 | 97,1 % | 97,1 % |
| Tvarožná Lhota | 768 | 97,0 % | 0,7 % |
| Blatnice pod Svatým Antonínkem | 860 | 96,9 % | 19,9 % |
| Blatnička | 190 | 96,3 % | 75,3 % |
| Bukovany | 271 | 96,3 % | 93,4 % |
| Vnorovy | 992 | 95,8 % | 40,5 % |
| Vracov | 1 777 | 95,4 % | 95,4 % |
| Skoronice | 185 | 95,1 % | 94,6 % |
| Svatobořice-Mistřín | 1 255 | 94,3 % | 92,4 % |
| Vlkoš | 401 | 94,3 % | 76,8 % |
| Javorník | 377 | 94,2 % | 34,2 % |
| Bzenec | 1 461 | 93,8 % | 90,6 % |
| Žarošice | 465 | 93,5 % | 83,0 % |
| Skalka | 78 | 89,7 % | 88,5 % |
| Kelčany | 110 | 89,1 % | 83,6 % |
| Vřesovice | 378 | 86,5 % | 85,2 % |
| Labuty | 93 | 86,0 % | 77,4 % |
| Prušánky | 981 | 82,2 % | 80,6 % |
| Tasov | 185 | 77,3 % | 6,5 % |
| Kyjov | 3 266 | 75,0 % | 72,2 % |
| Kostelec | 350 | 74,9 % | 30,9 % |
| Strážovice | 217 | 73,7 % | 33,6 % |
| Sobůlky | 316 | 72,8 % | 42,4 % |
| Veselí nad Moravou | 3 060 | 72,4 % | 60,5 % |
| Ostrovánky | 95 | 69,5 % | 65,3 % |
| Žádovice | 274 | 65,3 % | 42,7 % |
| Žeraviny | 83 | 62,7 % | 49,4 % |
| Stavěšice | 178 | 60,7 % | 33,7 % |
| Kozojídky | 196 | 55,1 % | 0,0 % |
| Moravany | 501 | 46,1 % | 19,0 % |
| Hýsly | 150 | 8,7 % | 0,0 % |
| Čeložnice | 273 | 2,6 % | 0,4 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.