Okres · Královéhradecký kraj
Internet v okrese Jičín: 69,1 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Jičín je podle ČTÚ pokryto 22 014 z 31 852 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
69,1 %
adres má 100+ Mbit/s (22 014 z 31 852)
87,2 %
adres má 30+ Mbit/s (27 765 z 31 852)
3
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Jičín
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Podhradí | 263 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jičín | 3 062 | 99,9 % | 99,9 % |
| Dobrá Voda u Hořic | 227 | 99,6 % | 100,0 % |
| Třtěnice | 148 | 99,3 % | 99,3 % |
| Staré Smrkovice | 133 | 99,2 % | 99,2 % |
| Vršce | 96 | 99,0 % | 99,0 % |
| Nevratice | 93 | 98,9 % | 98,9 % |
| Újezd pod Troskami | 213 | 98,6 % | 99,5 % |
| Tuř | 63 | 98,4 % | 100,0 % |
| Konecchlumí | 182 | 96,7 % | 98,4 % |
| Mlázovice | 243 | 94,7 % | 96,7 % |
| Železnice | 621 | 94,0 % | 94,8 % |
| Ohařice | 78 | 93,6 % | 93,6 % |
| Hořice | 2 685 | 90,8 % | 95,3 % |
| Ostroměř | 549 | 89,4 % | 96,7 % |
| Lázně Bělohrad | 1 507 | 89,2 % | 93,9 % |
| Kopidlno | 817 | 88,6 % | 89,0 % |
| Nová Paka | 2 903 | 88,6 % | 97,5 % |
| Kacákova Lhota | 95 | 88,4 % | 94,7 % |
| Březina | 67 | 88,1 % | 91,0 % |
| Chomutice | 254 | 87,8 % | 97,6 % |
| Libáň | 840 | 87,5 % | 87,9 % |
| Bačalky | 136 | 86,8 % | 86,8 % |
| Bašnice | 96 | 86,5 % | 94,8 % |
| Libuň | 504 | 86,3 % | 92,7 % |
Zobrazit všech 111
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Zámostí-Blata | 205 | 85,9 % | 92,7 % |
| Sobčice | 140 | 85,0 % | 94,3 % |
| Úlibice | 164 | 84,8 % | 97,6 % |
| Radim | 260 | 83,8 % | 88,5 % |
| Valdice | 215 | 81,9 % | 96,7 % |
| Veliš | 96 | 81,3 % | 91,7 % |
| Bukvice | 89 | 80,9 % | 88,8 % |
| Vitiněves | 142 | 80,3 % | 93,7 % |
| Střevač | 180 | 80,0 % | 85,6 % |
| Dřevěnice | 158 | 79,7 % | 88,0 % |
| Staré Místo | 86 | 79,1 % | 90,7 % |
| Kbelnice | 94 | 78,7 % | 95,7 % |
| Cholenice | 111 | 77,5 % | 85,6 % |
| Soběraz | 71 | 77,5 % | 77,5 % |
| Kovač | 76 | 75,0 % | 97,4 % |
| Choteč | 131 | 74,8 % | 79,4 % |
| Podůlší | 106 | 74,5 % | 92,5 % |
| Milovice u Hořic | 96 | 70,8 % | 92,7 % |
| Sedliště | 51 | 68,6 % | 68,6 % |
| Ohaveč | 55 | 65,5 % | 78,2 % |
| Butoves | 98 | 65,3 % | 91,8 % |
| Dolní Lochov | 49 | 65,3 % | 87,8 % |
| Chyjice | 98 | 64,3 % | 66,3 % |
| Nemyčeves | 157 | 63,1 % | 81,5 % |
| Lužany | 283 | 61,8 % | 81,6 % |
| Bříšťany | 119 | 61,3 % | 91,6 % |
| Bystřice | 160 | 61,3 % | 61,3 % |
| Vidochov | 224 | 61,2 % | 79,5 % |
| Údrnice | 199 | 60,8 % | 62,8 % |
| Stará Paka | 944 | 59,4 % | 87,6 % |
| Podhorní Újezd a Vojice | 354 | 59,3 % | 92,4 % |
| Holín | 417 | 59,0 % | 81,8 % |
| Pecka | 780 | 58,8 % | 72,3 % |
| Holovousy | 261 | 57,5 % | 80,1 % |
| Markvartice | 389 | 57,3 % | 64,8 % |
| Sukorady | 114 | 57,0 % | 86,0 % |
| Kostelec | 23 | 52,2 % | 52,2 % |
| Dětenice | 352 | 51,1 % | 66,8 % |
| Budčeves | 86 | 50,0 % | 64,0 % |
| Jičíněves | 352 | 49,7 % | 55,1 % |
| Lískovice | 129 | 48,8 % | 67,4 % |
| Češov | 153 | 47,1 % | 79,7 % |
| Úhlejov | 143 | 46,9 % | 55,9 % |
| Brada-Rybníček | 112 | 46,4 % | 79,5 % |
| Jinolice | 86 | 45,3 % | 84,9 % |
| Třebnouševes | 129 | 45,0 % | 91,5 % |
| Běchary | 125 | 44,8 % | 49,6 % |
| Staré Hrady | 122 | 43,4 % | 75,4 % |
| Ostružno | 98 | 42,9 % | 52,0 % |
| Dílce | 33 | 42,4 % | 81,8 % |
| Úbislavice | 366 | 41,3 % | 69,1 % |
| Slavhostice | 110 | 40,9 % | 73,6 % |
| Svatojanský Újezd | 52 | 38,5 % | 88,5 % |
| Miletín | 437 | 38,4 % | 80,3 % |
| Slatiny | 244 | 37,7 % | 90,6 % |
| Jeřice | 183 | 35,0 % | 78,1 % |
| Židovice | 68 | 33,8 % | 45,6 % |
| Sekeřice | 95 | 31,6 % | 57,9 % |
| Zelenecká Lhota | 120 | 30,8 % | 34,2 % |
| Sobotka | 997 | 30,5 % | 95,0 % |
| Cerekvice nad Bystřicí | 283 | 30,4 % | 83,4 % |
| Červená Třemešná | 77 | 28,6 % | 44,2 % |
| Rohoznice | 204 | 28,4 % | 72,5 % |
| Žlunice | 134 | 27,6 % | 67,2 % |
| Samšina | 181 | 26,5 % | 75,1 % |
| Mladějov | 393 | 24,9 % | 87,5 % |
| Vysoké Veselí | 396 | 24,5 % | 80,8 % |
| Boháňka | 151 | 21,2 % | 42,4 % |
| Bílsko u Hořic | 63 | 20,6 % | 85,7 % |
| Kněžnice | 174 | 20,1 % | 66,1 % |
| Sběř | 194 | 20,1 % | 72,2 % |
| Kyje | 96 | 19,8 % | 34,4 % |
| Libošovice | 454 | 14,3 % | 85,5 % |
| Rašín | 46 | 10,9 % | 80,4 % |
| Žeretice | 166 | 10,8 % | 83,1 % |
| Lukavec u Hořic | 193 | 6,2 % | 86,5 % |
| Borek | 84 | 6,0 % | 25,0 % |
| Šárovcova Lhota | 134 | 4,5 % | 61,2 % |
| Tetín | 91 | 4,4 % | 58,2 % |
| Osek | 110 | 3,6 % | 100,0 % |
| Vřesník | 61 | 1,6 % | 63,9 % |
| Kozojedy | 106 | 0,9 % | 59,4 % |
| Volanice | 147 | 0,7 % | 63,3 % |
| Vrbice | 114 | 0,0 % | 58,8 % |
| Rokytňany | 108 | 0,0 % | 99,1 % |
| Petrovičky | 30 | 0,0 % | 63,3 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Podhradí | 263 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dobrá Voda u Hořic | 227 | 100,0 % | 99,6 % |
| Osek | 110 | 100,0 % | 3,6 % |
| Tuř | 63 | 100,0 % | 98,4 % |
| Jičín | 3 062 | 99,9 % | 99,9 % |
| Újezd pod Troskami | 213 | 99,5 % | 98,6 % |
| Třtěnice | 148 | 99,3 % | 99,3 % |
| Staré Smrkovice | 133 | 99,2 % | 99,2 % |
| Rokytňany | 108 | 99,1 % | 0,0 % |
| Vršce | 96 | 99,0 % | 99,0 % |
| Nevratice | 93 | 98,9 % | 98,9 % |
| Konecchlumí | 182 | 98,4 % | 96,7 % |
| Chomutice | 254 | 97,6 % | 87,8 % |
| Úlibice | 164 | 97,6 % | 84,8 % |
| Nová Paka | 2 903 | 97,5 % | 88,6 % |
| Kovač | 76 | 97,4 % | 75,0 % |
| Valdice | 215 | 96,7 % | 81,9 % |
| Ostroměř | 549 | 96,7 % | 89,4 % |
| Mlázovice | 243 | 96,7 % | 94,7 % |
| Kbelnice | 94 | 95,7 % | 78,7 % |
| Hořice | 2 685 | 95,3 % | 90,8 % |
| Sobotka | 997 | 95,0 % | 30,5 % |
| Železnice | 621 | 94,8 % | 94,0 % |
| Bašnice | 96 | 94,8 % | 86,5 % |
| Kacákova Lhota | 95 | 94,7 % | 88,4 % |
Zobrazit všech 111
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Sobčice | 140 | 94,3 % | 85,0 % |
| Lázně Bělohrad | 1 507 | 93,9 % | 89,2 % |
| Vitiněves | 142 | 93,7 % | 80,3 % |
| Ohařice | 78 | 93,6 % | 93,6 % |
| Milovice u Hořic | 96 | 92,7 % | 70,8 % |
| Zámostí-Blata | 205 | 92,7 % | 85,9 % |
| Libuň | 504 | 92,7 % | 86,3 % |
| Podůlší | 106 | 92,5 % | 74,5 % |
| Podhorní Újezd a Vojice | 354 | 92,4 % | 59,3 % |
| Butoves | 98 | 91,8 % | 65,3 % |
| Veliš | 96 | 91,7 % | 81,3 % |
| Bříšťany | 119 | 91,6 % | 61,3 % |
| Třebnouševes | 129 | 91,5 % | 45,0 % |
| Březina | 67 | 91,0 % | 88,1 % |
| Staré Místo | 86 | 90,7 % | 79,1 % |
| Slatiny | 244 | 90,6 % | 37,7 % |
| Kopidlno | 817 | 89,0 % | 88,6 % |
| Bukvice | 89 | 88,8 % | 80,9 % |
| Radim | 260 | 88,5 % | 83,8 % |
| Svatojanský Újezd | 52 | 88,5 % | 38,5 % |
| Dřevěnice | 158 | 88,0 % | 79,7 % |
| Libáň | 840 | 87,9 % | 87,5 % |
| Dolní Lochov | 49 | 87,8 % | 65,3 % |
| Stará Paka | 944 | 87,6 % | 59,4 % |
| Mladějov | 393 | 87,5 % | 24,9 % |
| Bačalky | 136 | 86,8 % | 86,8 % |
| Lukavec u Hořic | 193 | 86,5 % | 6,2 % |
| Sukorady | 114 | 86,0 % | 57,0 % |
| Bílsko u Hořic | 63 | 85,7 % | 20,6 % |
| Cholenice | 111 | 85,6 % | 77,5 % |
| Střevač | 180 | 85,6 % | 80,0 % |
| Libošovice | 454 | 85,5 % | 14,3 % |
| Jinolice | 86 | 84,9 % | 45,3 % |
| Cerekvice nad Bystřicí | 283 | 83,4 % | 30,4 % |
| Žeretice | 166 | 83,1 % | 10,8 % |
| Dílce | 33 | 81,8 % | 42,4 % |
| Holín | 417 | 81,8 % | 59,0 % |
| Lužany | 283 | 81,6 % | 61,8 % |
| Nemyčeves | 157 | 81,5 % | 63,1 % |
| Vysoké Veselí | 396 | 80,8 % | 24,5 % |
| Rašín | 46 | 80,4 % | 10,9 % |
| Miletín | 437 | 80,3 % | 38,4 % |
| Holovousy | 261 | 80,1 % | 57,5 % |
| Češov | 153 | 79,7 % | 47,1 % |
| Vidochov | 224 | 79,5 % | 61,2 % |
| Brada-Rybníček | 112 | 79,5 % | 46,4 % |
| Choteč | 131 | 79,4 % | 74,8 % |
| Ohaveč | 55 | 78,2 % | 65,5 % |
| Jeřice | 183 | 78,1 % | 35,0 % |
| Soběraz | 71 | 77,5 % | 77,5 % |
| Staré Hrady | 122 | 75,4 % | 43,4 % |
| Samšina | 181 | 75,1 % | 26,5 % |
| Slavhostice | 110 | 73,6 % | 40,9 % |
| Rohoznice | 204 | 72,5 % | 28,4 % |
| Pecka | 780 | 72,3 % | 58,8 % |
| Sběř | 194 | 72,2 % | 20,1 % |
| Úbislavice | 366 | 69,1 % | 41,3 % |
| Sedliště | 51 | 68,6 % | 68,6 % |
| Lískovice | 129 | 67,4 % | 48,8 % |
| Žlunice | 134 | 67,2 % | 27,6 % |
| Dětenice | 352 | 66,8 % | 51,1 % |
| Chyjice | 98 | 66,3 % | 64,3 % |
| Kněžnice | 174 | 66,1 % | 20,1 % |
| Markvartice | 389 | 64,8 % | 57,3 % |
| Budčeves | 86 | 64,0 % | 50,0 % |
| Vřesník | 61 | 63,9 % | 1,6 % |
| Petrovičky | 30 | 63,3 % | 0,0 % |
| Volanice | 147 | 63,3 % | 0,7 % |
| Údrnice | 199 | 62,8 % | 60,8 % |
| Bystřice | 160 | 61,3 % | 61,3 % |
| Šárovcova Lhota | 134 | 61,2 % | 4,5 % |
| Kozojedy | 106 | 59,4 % | 0,9 % |
| Vrbice | 114 | 58,8 % | 0,0 % |
| Tetín | 91 | 58,2 % | 4,4 % |
| Sekeřice | 95 | 57,9 % | 31,6 % |
| Úhlejov | 143 | 55,9 % | 46,9 % |
| Jičíněves | 352 | 55,1 % | 49,7 % |
| Kostelec | 23 | 52,2 % | 52,2 % |
| Ostružno | 98 | 52,0 % | 42,9 % |
| Běchary | 125 | 49,6 % | 44,8 % |
| Židovice | 68 | 45,6 % | 33,8 % |
| Červená Třemešná | 77 | 44,2 % | 28,6 % |
| Boháňka | 151 | 42,4 % | 21,2 % |
| Kyje | 96 | 34,4 % | 19,8 % |
| Zelenecká Lhota | 120 | 34,2 % | 30,8 % |
| Borek | 84 | 25,0 % | 6,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.