Okres · Kraj Vysočina
Internet v okrese Jihlava: 44,9 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Jihlava je podle ČTÚ pokryto 17 673 z 39 373 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
44,9 %
adres má 100+ Mbit/s (17 673 z 39 373)
97,2 %
adres má 30+ Mbit/s (38 285 z 39 373)
26
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Jihlava
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Dolní Cerekev | 450 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čížov | 244 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bítovčice | 198 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dvorce | 183 | 100,0 % | 100,0 % |
| Cerekvička-Rosice | 115 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radkov | 84 | 100,0 % | 100,0 % |
| Třeštice | 65 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bohuslavice | 64 | 100,0 % | 100,0 % |
| Otín | 62 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dolní Vilímeč | 44 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vápovice | 32 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sedlatice | 30 | 100,0 % | 100,0 % |
| Krahulčí | 200 | 99,5 % | 100,0 % |
| Dušejov | 188 | 99,5 % | 100,0 % |
| Knínice | 116 | 99,1 % | 99,1 % |
| Nová Říše | 331 | 99,1 % | 99,4 % |
| Rančířov | 219 | 99,1 % | 99,5 % |
| Hojkov | 104 | 99,0 % | 99,0 % |
| Sedlejov | 104 | 99,0 % | 100,0 % |
| Nevcehle | 100 | 99,0 % | 100,0 % |
| Mysliboř | 93 | 98,9 % | 100,0 % |
| Markvartice | 92 | 98,9 % | 98,9 % |
| Rozseč | 89 | 98,9 % | 98,9 % |
| Boršov | 75 | 98,7 % | 100,0 % |
| Milíčov | 72 | 98,6 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 123
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Kostelní Myslová | 55 | 98,2 % | 98,2 % |
| Olšany | 53 | 98,1 % | 100,0 % |
| Švábov | 51 | 98,0 % | 98,0 % |
| Mysletice | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Borovná | 46 | 97,8 % | 100,0 % |
| Strachoňovice | 44 | 97,7 % | 97,7 % |
| Jihlávka | 130 | 97,7 % | 97,7 % |
| Krasonice | 130 | 97,7 % | 100,0 % |
| Panenská Rozsíčka | 86 | 97,7 % | 97,7 % |
| Žatec | 43 | 97,7 % | 100,0 % |
| Jindřichovice | 40 | 97,5 % | 97,5 % |
| Svojkovice | 39 | 97,4 % | 97,4 % |
| Jezdovice | 115 | 97,4 % | 99,1 % |
| Vystrčenovice | 38 | 97,4 % | 97,4 % |
| Zdeňkov | 36 | 97,2 % | 97,2 % |
| Volevčice | 33 | 97,0 % | 97,0 % |
| Telč | 1 701 | 96,6 % | 99,9 % |
| Mrákotín | 418 | 95,7 % | 96,2 % |
| Stonařov | 398 | 95,2 % | 100,0 % |
| Stará Říše | 299 | 94,6 % | 95,3 % |
| Růžená | 123 | 91,1 % | 91,1 % |
| Kaliště | 129 | 89,1 % | 89,1 % |
| Klatovec | 82 | 89,0 % | 90,2 % |
| Vanov | 80 | 88,8 % | 97,5 % |
| Panské Dubenky | 80 | 85,0 % | 88,8 % |
| Mirošov | 76 | 72,4 % | 100,0 % |
| Věžnička | 54 | 72,2 % | 98,1 % |
| Velký Beranov | 603 | 70,5 % | 100,0 % |
| Cejle | 331 | 68,9 % | 100,0 % |
| Hodice | 240 | 66,7 % | 87,1 % |
| Hladov | 87 | 65,5 % | 74,7 % |
| Třešť | 1 730 | 64,5 % | 82,4 % |
| Horní Dubenky | 214 | 63,6 % | 64,5 % |
| Pavlov | 200 | 58,0 % | 100,0 % |
| Ježená | 50 | 58,0 % | 100,0 % |
| Suchá | 152 | 57,2 % | 100,0 % |
| Vysoké Studnice | 146 | 56,8 % | 100,0 % |
| Dobroutov | 116 | 56,0 % | 99,1 % |
| Malý Beranov | 186 | 52,7 % | 100,0 % |
| Kamenice | 812 | 51,5 % | 99,8 % |
| Polná | 1 603 | 50,6 % | 99,9 % |
| Černíč | 63 | 49,2 % | 61,9 % |
| Záborná | 96 | 45,8 % | 99,0 % |
| Dlouhá Brtnice | 173 | 41,0 % | 64,7 % |
| Horní Myslová | 37 | 40,5 % | 64,9 % |
| Batelov | 985 | 40,3 % | 99,8 % |
| Rantířov | 267 | 40,1 % | 100,0 % |
| Plandry | 82 | 39,0 % | 100,0 % |
| Brtnice | 1 836 | 37,5 % | 100,0 % |
| Hubenov | 72 | 36,1 % | 100,0 % |
| Kostelec | 288 | 32,3 % | 100,0 % |
| Rohozná | 314 | 29,9 % | 100,0 % |
| Jihlava | 13 231 | 28,6 % | 99,9 % |
| Zhoř | 165 | 28,5 % | 100,0 % |
| Luka nad Jihlavou | 1 086 | 27,3 % | 99,4 % |
| Kněžice | 517 | 25,1 % | 99,6 % |
| Vílanec | 123 | 23,6 % | 100,0 % |
| Větrný Jeníkov | 382 | 22,8 % | 100,0 % |
| Smrčná | 286 | 18,9 % | 99,3 % |
| Dobronín | 583 | 17,8 % | 99,8 % |
| Urbanov | 73 | 17,8 % | 100,0 % |
| Řásná | 238 | 16,0 % | 100,0 % |
| Dyjice | 60 | 15,0 % | 100,0 % |
| Puklice | 349 | 10,9 % | 99,7 % |
| Vyskytná nad Jihlavou | 628 | 8,8 % | 99,5 % |
| Vanůvek | 80 | 7,5 % | 8,8 % |
| Střítež | 205 | 2,9 % | 100,0 % |
| Ždírec | 133 | 1,5 % | 100,0 % |
| Měšín | 72 | 1,4 % | 100,0 % |
| Opatov | 107 | 0,9 % | 100,0 % |
| Jamné | 219 | 0,9 % | 99,1 % |
| Hybrálec | 241 | 0,8 % | 99,2 % |
| Kozlov | 191 | 0,0 % | 100,0 % |
| Ústí | 172 | 0,0 % | 100,0 % |
| Zbilidy | 154 | 0,0 % | 100,0 % |
| Šimanov | 135 | 0,0 % | 99,3 % |
| Bílý Kámen | 126 | 0,0 % | 100,0 % |
| Brzkov | 105 | 0,0 % | 99,0 % |
| Dudín | 95 | 0,0 % | 100,0 % |
| Arnolec | 85 | 0,0 % | 100,0 % |
| Jersín | 85 | 0,0 % | 100,0 % |
| Hostětice | 84 | 0,0 % | 7,1 % |
| Nadějov | 82 | 0,0 % | 100,0 % |
| Kamenná | 80 | 0,0 % | 100,0 % |
| Lhotka | 79 | 0,0 % | 7,6 % |
| Stáj | 66 | 0,0 % | 98,5 % |
| Věžnice | 65 | 0,0 % | 100,0 % |
| Zbinohy | 62 | 0,0 % | 100,0 % |
| Kalhov | 59 | 0,0 % | 100,0 % |
| Brtnička | 58 | 0,0 % | 5,2 % |
| Hrutov | 58 | 0,0 % | 100,0 % |
| Rybné | 57 | 0,0 % | 100,0 % |
| Řídelov | 55 | 0,0 % | 18,2 % |
| Doupě | 45 | 0,0 % | 48,9 % |
| Olší | 38 | 0,0 % | 0,0 % |
| Ořechov | 35 | 0,0 % | 88,6 % |
| Zvolenovice | 35 | 0,0 % | 100,0 % |
| Zadní Vydří | 26 | 0,0 % | 3,8 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Brtnice | 1 836 | 100,0 % | 37,5 % |
| Velký Beranov | 603 | 100,0 % | 70,5 % |
| Dolní Cerekev | 450 | 100,0 % | 100,0 % |
| Stonařov | 398 | 100,0 % | 95,2 % |
| Větrný Jeníkov | 382 | 100,0 % | 22,8 % |
| Cejle | 331 | 100,0 % | 68,9 % |
| Rohozná | 314 | 100,0 % | 29,9 % |
| Kostelec | 288 | 100,0 % | 32,3 % |
| Rantířov | 267 | 100,0 % | 40,1 % |
| Čížov | 244 | 100,0 % | 100,0 % |
| Řásná | 238 | 100,0 % | 16,0 % |
| Střítež | 205 | 100,0 % | 2,9 % |
| Krahulčí | 200 | 100,0 % | 99,5 % |
| Pavlov | 200 | 100,0 % | 58,0 % |
| Bítovčice | 198 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kozlov | 191 | 100,0 % | 0,0 % |
| Dušejov | 188 | 100,0 % | 99,5 % |
| Malý Beranov | 186 | 100,0 % | 52,7 % |
| Dvorce | 183 | 100,0 % | 100,0 % |
| Ústí | 172 | 100,0 % | 0,0 % |
| Zhoř | 165 | 100,0 % | 28,5 % |
| Zbilidy | 154 | 100,0 % | 0,0 % |
| Suchá | 152 | 100,0 % | 57,2 % |
| Vysoké Studnice | 146 | 100,0 % | 56,8 % |
| Ždírec | 133 | 100,0 % | 1,5 % |
Zobrazit všech 123
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Krasonice | 130 | 100,0 % | 97,7 % |
| Bílý Kámen | 126 | 100,0 % | 0,0 % |
| Vílanec | 123 | 100,0 % | 23,6 % |
| Cerekvička-Rosice | 115 | 100,0 % | 100,0 % |
| Opatov | 107 | 100,0 % | 0,9 % |
| Sedlejov | 104 | 100,0 % | 99,0 % |
| Nevcehle | 100 | 100,0 % | 99,0 % |
| Dudín | 95 | 100,0 % | 0,0 % |
| Mysliboř | 93 | 100,0 % | 98,9 % |
| Arnolec | 85 | 100,0 % | 0,0 % |
| Jersín | 85 | 100,0 % | 0,0 % |
| Radkov | 84 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nadějov | 82 | 100,0 % | 0,0 % |
| Plandry | 82 | 100,0 % | 39,0 % |
| Kamenná | 80 | 100,0 % | 0,0 % |
| Mirošov | 76 | 100,0 % | 72,4 % |
| Boršov | 75 | 100,0 % | 98,7 % |
| Urbanov | 73 | 100,0 % | 17,8 % |
| Hubenov | 72 | 100,0 % | 36,1 % |
| Měšín | 72 | 100,0 % | 1,4 % |
| Milíčov | 72 | 100,0 % | 98,6 % |
| Třeštice | 65 | 100,0 % | 100,0 % |
| Věžnice | 65 | 100,0 % | 0,0 % |
| Bohuslavice | 64 | 100,0 % | 100,0 % |
| Otín | 62 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zbinohy | 62 | 100,0 % | 0,0 % |
| Dyjice | 60 | 100,0 % | 15,0 % |
| Kalhov | 59 | 100,0 % | 0,0 % |
| Hrutov | 58 | 100,0 % | 0,0 % |
| Rybné | 57 | 100,0 % | 0,0 % |
| Olšany | 53 | 100,0 % | 98,1 % |
| Ježená | 50 | 100,0 % | 58,0 % |
| Borovná | 46 | 100,0 % | 97,8 % |
| Dolní Vilímeč | 44 | 100,0 % | 100,0 % |
| Žatec | 43 | 100,0 % | 97,7 % |
| Zvolenovice | 35 | 100,0 % | 0,0 % |
| Vápovice | 32 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sedlatice | 30 | 100,0 % | 100,0 % |
| Polná | 1 603 | 99,9 % | 50,6 % |
| Jihlava | 13 231 | 99,9 % | 28,6 % |
| Telč | 1 701 | 99,9 % | 96,6 % |
| Dobronín | 583 | 99,8 % | 17,8 % |
| Batelov | 985 | 99,8 % | 40,3 % |
| Kamenice | 812 | 99,8 % | 51,5 % |
| Puklice | 349 | 99,7 % | 10,9 % |
| Kněžice | 517 | 99,6 % | 25,1 % |
| Rančířov | 219 | 99,5 % | 99,1 % |
| Vyskytná nad Jihlavou | 628 | 99,5 % | 8,8 % |
| Luka nad Jihlavou | 1 086 | 99,4 % | 27,3 % |
| Nová Říše | 331 | 99,4 % | 99,1 % |
| Smrčná | 286 | 99,3 % | 18,9 % |
| Šimanov | 135 | 99,3 % | 0,0 % |
| Hybrálec | 241 | 99,2 % | 0,8 % |
| Dobroutov | 116 | 99,1 % | 56,0 % |
| Knínice | 116 | 99,1 % | 99,1 % |
| Jezdovice | 115 | 99,1 % | 97,4 % |
| Jamné | 219 | 99,1 % | 0,9 % |
| Brzkov | 105 | 99,0 % | 0,0 % |
| Hojkov | 104 | 99,0 % | 99,0 % |
| Záborná | 96 | 99,0 % | 45,8 % |
| Markvartice | 92 | 98,9 % | 98,9 % |
| Rozseč | 89 | 98,9 % | 98,9 % |
| Stáj | 66 | 98,5 % | 0,0 % |
| Kostelní Myslová | 55 | 98,2 % | 98,2 % |
| Věžnička | 54 | 98,1 % | 72,2 % |
| Švábov | 51 | 98,0 % | 98,0 % |
| Mysletice | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Strachoňovice | 44 | 97,7 % | 97,7 % |
| Jihlávka | 130 | 97,7 % | 97,7 % |
| Panenská Rozsíčka | 86 | 97,7 % | 97,7 % |
| Vanov | 80 | 97,5 % | 88,8 % |
| Jindřichovice | 40 | 97,5 % | 97,5 % |
| Svojkovice | 39 | 97,4 % | 97,4 % |
| Vystrčenovice | 38 | 97,4 % | 97,4 % |
| Zdeňkov | 36 | 97,2 % | 97,2 % |
| Volevčice | 33 | 97,0 % | 97,0 % |
| Mrákotín | 418 | 96,2 % | 95,7 % |
| Stará Říše | 299 | 95,3 % | 94,6 % |
| Růžená | 123 | 91,1 % | 91,1 % |
| Klatovec | 82 | 90,2 % | 89,0 % |
| Kaliště | 129 | 89,1 % | 89,1 % |
| Panské Dubenky | 80 | 88,8 % | 85,0 % |
| Ořechov | 35 | 88,6 % | 0,0 % |
| Hodice | 240 | 87,1 % | 66,7 % |
| Třešť | 1 730 | 82,4 % | 64,5 % |
| Hladov | 87 | 74,7 % | 65,5 % |
| Horní Myslová | 37 | 64,9 % | 40,5 % |
| Dlouhá Brtnice | 173 | 64,7 % | 41,0 % |
| Horní Dubenky | 214 | 64,5 % | 63,6 % |
| Černíč | 63 | 61,9 % | 49,2 % |
| Doupě | 45 | 48,9 % | 0,0 % |
| Řídelov | 55 | 18,2 % | 0,0 % |
| Vanůvek | 80 | 8,8 % | 7,5 % |
| Lhotka | 79 | 7,6 % | 0,0 % |
| Hostětice | 84 | 7,1 % | 0,0 % |
| Brtnička | 58 | 5,2 % | 0,0 % |
| Zadní Vydří | 26 | 3,8 % | 0,0 % |
| Olší | 38 | 0,0 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.