Okres · Jihočeský kraj
Internet v okrese Jindřichův Hradec: 91,8 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Jindřichův Hradec je podle ČTÚ pokryto 33 916 z 36 952 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
91,8 %
adres má 100+ Mbit/s (33 916 z 36 952)
93,6 %
adres má 30+ Mbit/s (34 585 z 36 952)
0
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Jindřichův Hradec
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Lásenice | 311 | 100,0 % | 100,0 % |
| Popelín | 277 | 100,0 % | 100,0 % |
| Plavsko | 275 | 100,0 % | 100,0 % |
| Smržov | 216 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nová Ves nad Lužnicí | 196 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bednáreček | 123 | 100,0 % | 100,0 % |
| Klec | 103 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nová Olešná | 98 | 100,0 % | 100,0 % |
| Březina | 91 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vydří | 89 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pístina | 79 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bednárec | 69 | 100,0 % | 100,0 % |
| Ponědraž | 65 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bořetín | 64 | 100,0 % | 100,0 % |
| Záblatí | 62 | 100,0 % | 100,0 % |
| Újezdec | 46 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lomnice nad Lužnicí | 717 | 99,9 % | 99,9 % |
| Nová Včelnice | 574 | 99,8 % | 100,0 % |
| Deštná | 370 | 99,7 % | 99,7 % |
| Dačice | 2 087 | 99,7 % | 99,8 % |
| Stříbřec | 341 | 99,7 % | 99,7 % |
| Lodhéřov | 325 | 99,7 % | 99,7 % |
| Chlum u Třeboně | 875 | 99,7 % | 99,8 % |
| Dešná | 273 | 99,6 % | 99,6 % |
| Rapšach | 272 | 99,6 % | 99,6 % |
Zobrazit všech 106
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Hamr | 242 | 99,6 % | 100,0 % |
| Dolní Pěna | 213 | 99,5 % | 99,5 % |
| Majdalena | 195 | 99,5 % | 100,0 % |
| Dvory nad Lužnicí | 175 | 99,4 % | 99,4 % |
| Kostelní Radouň | 162 | 99,4 % | 99,4 % |
| Rodvínov | 298 | 99,3 % | 99,3 % |
| Kardašova Řečice | 971 | 99,3 % | 99,3 % |
| České Velenice | 643 | 99,2 % | 99,4 % |
| Staňkov | 242 | 99,2 % | 99,6 % |
| Okrouhlá Radouň | 121 | 99,2 % | 99,2 % |
| Ratiboř | 113 | 99,1 % | 99,1 % |
| Velký Ratmírov | 112 | 99,1 % | 99,1 % |
| Cep | 109 | 99,1 % | 100,0 % |
| Pleše | 109 | 99,1 % | 99,1 % |
| Lužnice | 213 | 99,1 % | 99,5 % |
| Horní Skrýchov | 106 | 99,1 % | 99,1 % |
| Domanín | 211 | 99,1 % | 99,1 % |
| Červený Hrádek | 101 | 99,0 % | 99,0 % |
| Roseč | 100 | 99,0 % | 99,0 % |
| Písečné | 291 | 99,0 % | 99,7 % |
| Dolní Žďár | 97 | 99,0 % | 99,0 % |
| Příbraz | 186 | 98,9 % | 98,9 % |
| Frahelž | 91 | 98,9 % | 100,0 % |
| Světce | 88 | 98,9 % | 98,9 % |
| Polště | 85 | 98,8 % | 98,8 % |
| Horní Slatina | 72 | 98,6 % | 98,6 % |
| Jilem | 69 | 98,6 % | 100,0 % |
| Dívčí Kopy | 62 | 98,4 % | 100,0 % |
| Kamenný Malíkov | 62 | 98,4 % | 98,4 % |
| Vícemil | 61 | 98,4 % | 100,0 % |
| Halámky | 110 | 98,2 % | 98,2 % |
| Heřmaneč | 54 | 98,1 % | 98,1 % |
| Třebětice | 103 | 98,1 % | 98,1 % |
| Rosička | 51 | 98,0 % | 98,0 % |
| Horní Němčice | 49 | 98,0 % | 98,0 % |
| Doňov | 44 | 97,7 % | 97,7 % |
| Záhoří | 44 | 97,7 % | 97,7 % |
| Jindřichův Hradec | 5 817 | 97,7 % | 97,8 % |
| Dunajovice | 115 | 97,4 % | 98,3 % |
| Vlčetínec | 37 | 97,3 % | 97,3 % |
| Kačlehy | 68 | 97,1 % | 97,1 % |
| Hrachoviště | 66 | 97,0 % | 98,5 % |
| Třeboň | 2 452 | 96,1 % | 99,3 % |
| Hadravova Rosička | 25 | 96,0 % | 96,0 % |
| Žďár | 71 | 95,8 % | 95,8 % |
| Suchdol nad Lužnicí | 1 488 | 95,4 % | 95,6 % |
| Jarošov nad Nežárkou | 498 | 95,0 % | 95,2 % |
| Budíškovice | 268 | 94,8 % | 97,8 % |
| Dobrohošť | 18 | 94,4 % | 94,4 % |
| Hříšice | 123 | 94,3 % | 94,3 % |
| Horní Radouň | 254 | 94,1 % | 95,7 % |
| Stráž nad Nežárkou | 538 | 92,9 % | 94,1 % |
| Cizkrajov | 248 | 92,3 % | 92,3 % |
| Staré Hobzí | 299 | 92,3 % | 97,3 % |
| Novosedly nad Nežárkou | 439 | 91,6 % | 94,1 % |
| Peč | 215 | 90,7 % | 90,7 % |
| Županovice | 21 | 90,5 % | 90,5 % |
| Slavonice | 824 | 90,4 % | 95,5 % |
| Studená | 981 | 88,8 % | 90,5 % |
| Český Rudolec | 537 | 88,5 % | 88,6 % |
| Volfířov | 433 | 87,3 % | 88,0 % |
| Zahrádky | 136 | 86,0 % | 93,4 % |
| Kunžak | 1 028 | 84,9 % | 85,3 % |
| Strmilov | 890 | 84,5 % | 91,0 % |
| Hatín | 251 | 84,1 % | 85,7 % |
| Báňovice | 37 | 83,8 % | 89,2 % |
| Hospříz | 145 | 80,7 % | 81,4 % |
| Budeč | 112 | 77,7 % | 78,6 % |
| Nová Bystřice | 1 656 | 73,4 % | 81,5 % |
| Pluhův Žďár | 356 | 71,9 % | 83,4 % |
| Kostelní Vydří | 75 | 70,7 % | 70,7 % |
| Horní Meziříčko | 47 | 70,2 % | 78,7 % |
| Člunek | 294 | 66,7 % | 69,0 % |
| Drunče | 48 | 66,7 % | 68,8 % |
| Střížovice | 316 | 63,9 % | 69,0 % |
| Horní Pěna | 330 | 51,2 % | 64,2 % |
| Staré Město pod Landštejnem | 268 | 51,1 % | 59,0 % |
| Blažejov | 516 | 49,6 % | 50,2 % |
| Ponědrážka | 67 | 34,3 % | 95,5 % |
| Číměř | 431 | 31,8 % | 46,9 % |
| Višňová | 61 | 31,1 % | 39,3 % |
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Nová Včelnice | 574 | 100,0 % | 99,8 % |
| Lásenice | 311 | 100,0 % | 100,0 % |
| Popelín | 277 | 100,0 % | 100,0 % |
| Plavsko | 275 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hamr | 242 | 100,0 % | 99,6 % |
| Smržov | 216 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nová Ves nad Lužnicí | 196 | 100,0 % | 100,0 % |
| Majdalena | 195 | 100,0 % | 99,5 % |
| Bednáreček | 123 | 100,0 % | 100,0 % |
| Cep | 109 | 100,0 % | 99,1 % |
| Klec | 103 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nová Olešná | 98 | 100,0 % | 100,0 % |
| Březina | 91 | 100,0 % | 100,0 % |
| Frahelž | 91 | 100,0 % | 98,9 % |
| Vydří | 89 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pístina | 79 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bednárec | 69 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jilem | 69 | 100,0 % | 98,6 % |
| Ponědraž | 65 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bořetín | 64 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dívčí Kopy | 62 | 100,0 % | 98,4 % |
| Záblatí | 62 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vícemil | 61 | 100,0 % | 98,4 % |
| Újezdec | 46 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lomnice nad Lužnicí | 717 | 99,9 % | 99,9 % |
Zobrazit všech 106
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Chlum u Třeboně | 875 | 99,8 % | 99,7 % |
| Dačice | 2 087 | 99,8 % | 99,7 % |
| Deštná | 370 | 99,7 % | 99,7 % |
| Stříbřec | 341 | 99,7 % | 99,7 % |
| Lodhéřov | 325 | 99,7 % | 99,7 % |
| Písečné | 291 | 99,7 % | 99,0 % |
| Dešná | 273 | 99,6 % | 99,6 % |
| Rapšach | 272 | 99,6 % | 99,6 % |
| Staňkov | 242 | 99,6 % | 99,2 % |
| Dolní Pěna | 213 | 99,5 % | 99,5 % |
| Lužnice | 213 | 99,5 % | 99,1 % |
| Dvory nad Lužnicí | 175 | 99,4 % | 99,4 % |
| Kostelní Radouň | 162 | 99,4 % | 99,4 % |
| České Velenice | 643 | 99,4 % | 99,2 % |
| Rodvínov | 298 | 99,3 % | 99,3 % |
| Kardašova Řečice | 971 | 99,3 % | 99,3 % |
| Třeboň | 2 452 | 99,3 % | 96,1 % |
| Okrouhlá Radouň | 121 | 99,2 % | 99,2 % |
| Ratiboř | 113 | 99,1 % | 99,1 % |
| Velký Ratmírov | 112 | 99,1 % | 99,1 % |
| Pleše | 109 | 99,1 % | 99,1 % |
| Horní Skrýchov | 106 | 99,1 % | 99,1 % |
| Domanín | 211 | 99,1 % | 99,1 % |
| Červený Hrádek | 101 | 99,0 % | 99,0 % |
| Roseč | 100 | 99,0 % | 99,0 % |
| Dolní Žďár | 97 | 99,0 % | 99,0 % |
| Příbraz | 186 | 98,9 % | 98,9 % |
| Světce | 88 | 98,9 % | 98,9 % |
| Polště | 85 | 98,8 % | 98,8 % |
| Horní Slatina | 72 | 98,6 % | 98,6 % |
| Hrachoviště | 66 | 98,5 % | 97,0 % |
| Kamenný Malíkov | 62 | 98,4 % | 98,4 % |
| Dunajovice | 115 | 98,3 % | 97,4 % |
| Halámky | 110 | 98,2 % | 98,2 % |
| Heřmaneč | 54 | 98,1 % | 98,1 % |
| Třebětice | 103 | 98,1 % | 98,1 % |
| Rosička | 51 | 98,0 % | 98,0 % |
| Horní Němčice | 49 | 98,0 % | 98,0 % |
| Jindřichův Hradec | 5 817 | 97,8 % | 97,7 % |
| Budíškovice | 268 | 97,8 % | 94,8 % |
| Doňov | 44 | 97,7 % | 97,7 % |
| Záhoří | 44 | 97,7 % | 97,7 % |
| Staré Hobzí | 299 | 97,3 % | 92,3 % |
| Vlčetínec | 37 | 97,3 % | 97,3 % |
| Kačlehy | 68 | 97,1 % | 97,1 % |
| Hadravova Rosička | 25 | 96,0 % | 96,0 % |
| Žďár | 71 | 95,8 % | 95,8 % |
| Horní Radouň | 254 | 95,7 % | 94,1 % |
| Suchdol nad Lužnicí | 1 488 | 95,6 % | 95,4 % |
| Ponědrážka | 67 | 95,5 % | 34,3 % |
| Slavonice | 824 | 95,5 % | 90,4 % |
| Jarošov nad Nežárkou | 498 | 95,2 % | 95,0 % |
| Dobrohošť | 18 | 94,4 % | 94,4 % |
| Hříšice | 123 | 94,3 % | 94,3 % |
| Novosedly nad Nežárkou | 439 | 94,1 % | 91,6 % |
| Stráž nad Nežárkou | 538 | 94,1 % | 92,9 % |
| Zahrádky | 136 | 93,4 % | 86,0 % |
| Cizkrajov | 248 | 92,3 % | 92,3 % |
| Strmilov | 890 | 91,0 % | 84,5 % |
| Peč | 215 | 90,7 % | 90,7 % |
| Studená | 981 | 90,5 % | 88,8 % |
| Županovice | 21 | 90,5 % | 90,5 % |
| Báňovice | 37 | 89,2 % | 83,8 % |
| Český Rudolec | 537 | 88,6 % | 88,5 % |
| Volfířov | 433 | 88,0 % | 87,3 % |
| Hatín | 251 | 85,7 % | 84,1 % |
| Kunžak | 1 028 | 85,3 % | 84,9 % |
| Pluhův Žďár | 356 | 83,4 % | 71,9 % |
| Nová Bystřice | 1 656 | 81,5 % | 73,4 % |
| Hospříz | 145 | 81,4 % | 80,7 % |
| Horní Meziříčko | 47 | 78,7 % | 70,2 % |
| Budeč | 112 | 78,6 % | 77,7 % |
| Kostelní Vydří | 75 | 70,7 % | 70,7 % |
| Člunek | 294 | 69,0 % | 66,7 % |
| Střížovice | 316 | 69,0 % | 63,9 % |
| Drunče | 48 | 68,8 % | 66,7 % |
| Horní Pěna | 330 | 64,2 % | 51,2 % |
| Staré Město pod Landštejnem | 268 | 59,0 % | 51,1 % |
| Blažejov | 516 | 50,2 % | 49,6 % |
| Číměř | 431 | 46,9 % | 31,8 % |
| Višňová | 61 | 39,3 % | 31,1 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.