Okres · Středočeský kraj
Internet v okrese Kladno: 85,4 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Kladno je podle ČTÚ pokryto 38 710 z 45 311 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
85,4 %
adres má 100+ Mbit/s (38 710 z 45 311)
96,7 %
adres má 30+ Mbit/s (43 806 z 45 311)
14
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Kladno
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Libušín | 1 037 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tuchlovice | 1 004 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vinařice | 775 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bratronice | 604 | 100,0 % | 100,0 % |
| Družec | 597 | 100,0 % | 100,0 % |
| Žilina | 308 | 100,0 % | 100,0 % |
| Svárov | 250 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hradečno | 249 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pletený Újezd | 249 | 100,0 % | 100,0 % |
| Knovíz | 244 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lidice | 204 | 100,0 % | 100,0 % |
| Makotřasy | 199 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sazená | 152 | 100,0 % | 100,0 % |
| Malé Přítočno | 111 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pavlov | 111 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zájezd | 55 | 100,0 % | 100,0 % |
| Buštěhrad | 1 271 | 99,9 % | 99,9 % |
| Hřebeč | 821 | 99,9 % | 99,9 % |
| Pchery | 738 | 99,9 % | 100,0 % |
| Doksy | 597 | 99,8 % | 99,8 % |
| Hostouň | 565 | 99,8 % | 99,8 % |
| Braškov | 414 | 99,8 % | 99,8 % |
| Stehelčeves | 401 | 99,8 % | 100,0 % |
| Kladno | 9 716 | 99,7 % | 99,8 % |
| Velké Přítočno | 332 | 99,7 % | 99,7 % |
Zobrazit všech 100
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Svinařov | 331 | 99,7 % | 99,7 % |
| Unhošť | 2 030 | 99,7 % | 99,7 % |
| Cvrčovice | 288 | 99,7 % | 100,0 % |
| Stochov | 1 143 | 99,7 % | 99,7 % |
| Kyšice | 247 | 99,6 % | 99,6 % |
| Brandýsek | 879 | 99,5 % | 99,5 % |
| Studeněves | 215 | 99,5 % | 100,0 % |
| Hrdlív | 199 | 99,5 % | 100,0 % |
| Přelíc | 169 | 99,4 % | 100,0 % |
| Podlešín | 160 | 99,4 % | 99,4 % |
| Smečno | 630 | 99,4 % | 99,5 % |
| Velká Dobrá | 711 | 99,3 % | 99,3 % |
| Libovice | 126 | 99,2 % | 100,0 % |
| Lhota | 242 | 99,2 % | 99,2 % |
| Horní Bezděkov | 348 | 99,1 % | 99,4 % |
| Kačice | 442 | 98,9 % | 99,1 % |
| Třebusice | 173 | 98,8 % | 99,4 % |
| Velvary | 1 020 | 98,8 % | 99,7 % |
| Kamenné Žehrovice | 620 | 98,7 % | 98,9 % |
| Ledce | 218 | 98,6 % | 99,1 % |
| Loucká | 65 | 98,5 % | 98,5 % |
| Dolany | 112 | 98,2 % | 98,2 % |
| Lány | 787 | 98,1 % | 98,7 % |
| Dřetovice | 204 | 98,0 % | 98,0 % |
| Běleč | 159 | 97,5 % | 97,5 % |
| Běloky | 75 | 97,3 % | 97,3 % |
| Libochovičky | 34 | 97,1 % | 100,0 % |
| Slaný | 3 632 | 96,6 % | 98,5 % |
| Zichovec | 102 | 94,1 % | 96,1 % |
| Třebichovice | 223 | 91,9 % | 99,6 % |
| Koleč | 282 | 91,5 % | 96,5 % |
| Tuřany | 280 | 90,4 % | 99,3 % |
| Kamenný Most | 162 | 88,9 % | 98,1 % |
| Blevice | 125 | 87,2 % | 95,2 % |
| Hořešovice | 104 | 84,6 % | 94,2 % |
| Neuměřice | 185 | 83,2 % | 98,9 % |
| Slatina | 243 | 65,4 % | 93,0 % |
| Chržín | 154 | 53,2 % | 61,0 % |
| Klobuky | 430 | 46,5 % | 97,7 % |
| Zákolany | 277 | 45,8 % | 71,5 % |
| Třebíz | 93 | 44,1 % | 100,0 % |
| Řisuty | 181 | 43,1 % | 68,0 % |
| Vraný | 325 | 33,2 % | 90,8 % |
| Beřovice | 182 | 33,0 % | 95,6 % |
| Hospozín | 208 | 32,2 % | 90,4 % |
| Otvovice | 303 | 32,0 % | 84,2 % |
| Černuc | 437 | 31,6 % | 66,4 % |
| Zvoleněves | 308 | 18,5 % | 96,8 % |
| Zlonice | 807 | 15,4 % | 96,9 % |
| Žižice | 264 | 12,9 % | 81,8 % |
| Želenice | 77 | 5,2 % | 92,2 % |
| Drnek | 85 | 3,5 % | 94,1 % |
| Vrbičany | 116 | 1,7 % | 100,0 % |
| Neprobylice | 65 | 1,5 % | 92,3 % |
| Jedomělice | 176 | 1,1 % | 88,1 % |
| Malíkovice | 221 | 0,9 % | 82,4 % |
| Jemníky | 117 | 0,9 % | 32,5 % |
| Jarpice | 137 | 0,7 % | 95,6 % |
| Uhy | 137 | 0,7 % | 92,7 % |
| Pozdeň | 265 | 0,4 % | 81,1 % |
| Bílichov | 308 | 0,3 % | 73,7 % |
| Malé Kyšice | 448 | 0,0 % | 17,4 % |
| Hobšovice | 144 | 0,0 % | 94,4 % |
| Dřínov | 143 | 0,0 % | 95,8 % |
| Kmetiněves | 119 | 0,0 % | 90,8 % |
| Páleč | 111 | 0,0 % | 95,5 % |
| Královice | 107 | 0,0 % | 86,9 % |
| Líský | 99 | 0,0 % | 88,9 % |
| Šlapanice | 98 | 0,0 % | 96,9 % |
| Poštovice | 97 | 0,0 % | 93,8 % |
| Plchov | 82 | 0,0 % | 92,7 % |
| Kutrovice | 62 | 0,0 % | 91,9 % |
| Hořešovičky | 60 | 0,0 % | 95,0 % |
| Stradonice | 55 | 0,0 % | 87,3 % |
| Kvílice | 44 | 0,0 % | 97,7 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Libušín | 1 037 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tuchlovice | 1 004 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vinařice | 775 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pchery | 738 | 100,0 % | 99,9 % |
| Bratronice | 604 | 100,0 % | 100,0 % |
| Družec | 597 | 100,0 % | 100,0 % |
| Stehelčeves | 401 | 100,0 % | 99,8 % |
| Žilina | 308 | 100,0 % | 100,0 % |
| Cvrčovice | 288 | 100,0 % | 99,7 % |
| Svárov | 250 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hradečno | 249 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pletený Újezd | 249 | 100,0 % | 100,0 % |
| Knovíz | 244 | 100,0 % | 100,0 % |
| Studeněves | 215 | 100,0 % | 99,5 % |
| Lidice | 204 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hrdlív | 199 | 100,0 % | 99,5 % |
| Makotřasy | 199 | 100,0 % | 100,0 % |
| Přelíc | 169 | 100,0 % | 99,4 % |
| Sazená | 152 | 100,0 % | 100,0 % |
| Libovice | 126 | 100,0 % | 99,2 % |
| Vrbičany | 116 | 100,0 % | 1,7 % |
| Malé Přítočno | 111 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pavlov | 111 | 100,0 % | 100,0 % |
| Třebíz | 93 | 100,0 % | 44,1 % |
| Zájezd | 55 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 100
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Libochovičky | 34 | 100,0 % | 97,1 % |
| Buštěhrad | 1 271 | 99,9 % | 99,9 % |
| Hřebeč | 821 | 99,9 % | 99,9 % |
| Doksy | 597 | 99,8 % | 99,8 % |
| Hostouň | 565 | 99,8 % | 99,8 % |
| Braškov | 414 | 99,8 % | 99,8 % |
| Kladno | 9 716 | 99,8 % | 99,7 % |
| Velvary | 1 020 | 99,7 % | 98,8 % |
| Velké Přítočno | 332 | 99,7 % | 99,7 % |
| Svinařov | 331 | 99,7 % | 99,7 % |
| Unhošť | 2 030 | 99,7 % | 99,7 % |
| Stochov | 1 143 | 99,7 % | 99,7 % |
| Kyšice | 247 | 99,6 % | 99,6 % |
| Třebichovice | 223 | 99,6 % | 91,9 % |
| Brandýsek | 879 | 99,5 % | 99,5 % |
| Smečno | 630 | 99,5 % | 99,4 % |
| Horní Bezděkov | 348 | 99,4 % | 99,1 % |
| Třebusice | 173 | 99,4 % | 98,8 % |
| Podlešín | 160 | 99,4 % | 99,4 % |
| Velká Dobrá | 711 | 99,3 % | 99,3 % |
| Tuřany | 280 | 99,3 % | 90,4 % |
| Lhota | 242 | 99,2 % | 99,2 % |
| Kačice | 442 | 99,1 % | 98,9 % |
| Ledce | 218 | 99,1 % | 98,6 % |
| Neuměřice | 185 | 98,9 % | 83,2 % |
| Kamenné Žehrovice | 620 | 98,9 % | 98,7 % |
| Lány | 787 | 98,7 % | 98,1 % |
| Slaný | 3 632 | 98,5 % | 96,6 % |
| Loucká | 65 | 98,5 % | 98,5 % |
| Dolany | 112 | 98,2 % | 98,2 % |
| Kamenný Most | 162 | 98,1 % | 88,9 % |
| Dřetovice | 204 | 98,0 % | 98,0 % |
| Kvílice | 44 | 97,7 % | 0,0 % |
| Klobuky | 430 | 97,7 % | 46,5 % |
| Běleč | 159 | 97,5 % | 97,5 % |
| Běloky | 75 | 97,3 % | 97,3 % |
| Šlapanice | 98 | 96,9 % | 0,0 % |
| Zlonice | 807 | 96,9 % | 15,4 % |
| Zvoleněves | 308 | 96,8 % | 18,5 % |
| Koleč | 282 | 96,5 % | 91,5 % |
| Zichovec | 102 | 96,1 % | 94,1 % |
| Dřínov | 143 | 95,8 % | 0,0 % |
| Jarpice | 137 | 95,6 % | 0,7 % |
| Beřovice | 182 | 95,6 % | 33,0 % |
| Páleč | 111 | 95,5 % | 0,0 % |
| Blevice | 125 | 95,2 % | 87,2 % |
| Hořešovičky | 60 | 95,0 % | 0,0 % |
| Hobšovice | 144 | 94,4 % | 0,0 % |
| Hořešovice | 104 | 94,2 % | 84,6 % |
| Drnek | 85 | 94,1 % | 3,5 % |
| Poštovice | 97 | 93,8 % | 0,0 % |
| Slatina | 243 | 93,0 % | 65,4 % |
| Uhy | 137 | 92,7 % | 0,7 % |
| Plchov | 82 | 92,7 % | 0,0 % |
| Neprobylice | 65 | 92,3 % | 1,5 % |
| Želenice | 77 | 92,2 % | 5,2 % |
| Kutrovice | 62 | 91,9 % | 0,0 % |
| Vraný | 325 | 90,8 % | 33,2 % |
| Kmetiněves | 119 | 90,8 % | 0,0 % |
| Hospozín | 208 | 90,4 % | 32,2 % |
| Líský | 99 | 88,9 % | 0,0 % |
| Jedomělice | 176 | 88,1 % | 1,1 % |
| Stradonice | 55 | 87,3 % | 0,0 % |
| Královice | 107 | 86,9 % | 0,0 % |
| Otvovice | 303 | 84,2 % | 32,0 % |
| Malíkovice | 221 | 82,4 % | 0,9 % |
| Žižice | 264 | 81,8 % | 12,9 % |
| Pozdeň | 265 | 81,1 % | 0,4 % |
| Bílichov | 308 | 73,7 % | 0,3 % |
| Zákolany | 277 | 71,5 % | 45,8 % |
| Řisuty | 181 | 68,0 % | 43,1 % |
| Černuc | 437 | 66,4 % | 31,6 % |
| Chržín | 154 | 61,0 % | 53,2 % |
| Jemníky | 117 | 32,5 % | 0,9 % |
| Malé Kyšice | 448 | 17,4 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.