Okres · Zlínský kraj
Internet v okrese Kroměříž: 70,1 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Kroměříž je podle ČTÚ pokryto 24 087 z 34 368 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
70,1 %
adres má 100+ Mbit/s (24 087 z 34 368)
93,4 %
adres má 30+ Mbit/s (32 112 z 34 368)
4
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Kroměříž
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Střílky | 331 | 100,0 % | 100,0 % |
| Záříčí | 297 | 100,0 % | 100,0 % |
| Roštění | 252 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zlobice | 227 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chropyně | 933 | 99,9 % | 99,9 % |
| Ludslavice | 172 | 99,4 % | 99,4 % |
| Břest | 337 | 99,4 % | 99,4 % |
| Mrlínek | 110 | 99,1 % | 99,1 % |
| Martinice | 301 | 98,7 % | 98,7 % |
| Žeranovice | 300 | 98,7 % | 98,7 % |
| Šelešovice | 149 | 98,7 % | 98,7 % |
| Loukov | 340 | 98,5 % | 98,5 % |
| Žalkovice | 202 | 98,5 % | 99,0 % |
| Bystřice pod Hostýnem | 2 393 | 98,5 % | 98,7 % |
| Třebětice | 109 | 98,2 % | 98,2 % |
| Zahnašovice | 139 | 97,8 % | 100,0 % |
| Karolín | 92 | 97,8 % | 97,8 % |
| Blazice | 89 | 97,8 % | 97,8 % |
| Věžky | 198 | 97,5 % | 100,0 % |
| Lutopecny | 237 | 97,5 % | 97,9 % |
| Rymice | 229 | 97,4 % | 97,8 % |
| Prusinovice | 439 | 97,3 % | 97,5 % |
| Němčice | 144 | 97,2 % | 97,9 % |
| Podhradní Lhota | 206 | 97,1 % | 97,1 % |
| Střížovice | 93 | 96,8 % | 96,8 % |
Zobrazit všech 79
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Komárno | 115 | 96,5 % | 96,5 % |
| Vítonice | 170 | 96,5 % | 96,5 % |
| Míškovice | 263 | 96,2 % | 96,2 % |
| Horní Lapač | 100 | 96,0 % | 96,0 % |
| Bařice-Velké Těšany | 188 | 95,7 % | 95,7 % |
| Pacetluky | 102 | 95,1 % | 95,1 % |
| Slavkov pod Hostýnem | 290 | 94,5 % | 94,5 % |
| Kunkovice | 72 | 94,4 % | 94,4 % |
| Jankovice | 162 | 93,8 % | 95,7 % |
| Vrbka | 91 | 93,4 % | 96,7 % |
| Litenčice | 211 | 93,4 % | 99,5 % |
| Osíčko | 178 | 93,3 % | 93,3 % |
| Kurovice | 117 | 93,2 % | 94,0 % |
| Pravčice | 274 | 93,1 % | 95,6 % |
| Holešov | 2 862 | 92,8 % | 94,6 % |
| Nová Dědina | 178 | 92,1 % | 99,4 % |
| Přílepy | 419 | 88,5 % | 88,8 % |
| Dřínov | 165 | 86,1 % | 100,0 % |
| Honětice | 68 | 77,9 % | 80,9 % |
| Brusné | 206 | 76,2 % | 76,2 % |
| Kyselovice | 218 | 76,1 % | 93,6 % |
| Kostelany | 323 | 73,4 % | 99,4 % |
| Chvalčov | 840 | 72,6 % | 73,5 % |
| Kostelec u Holešova | 425 | 72,5 % | 97,6 % |
| Cetechovice | 125 | 71,2 % | 89,6 % |
| Bořenovice | 109 | 70,6 % | 70,6 % |
| Chomýž | 144 | 69,4 % | 93,8 % |
| Skaštice | 154 | 68,8 % | 98,7 % |
| Morkovice-Slížany | 1 052 | 68,6 % | 99,7 % |
| Kroměříž | 6 182 | 68,4 % | 99,0 % |
| Chvalnov-Lísky | 132 | 65,9 % | 76,5 % |
| Pačlavice | 417 | 63,8 % | 99,5 % |
| Bezměrov | 229 | 60,3 % | 98,3 % |
| Zástřizly | 94 | 56,4 % | 74,5 % |
| Jarohněvice | 126 | 54,8 % | 97,6 % |
| Kvasice | 735 | 53,6 % | 98,6 % |
| Troubky-Zdislavice | 230 | 53,0 % | 90,4 % |
| Hulín | 1 662 | 42,9 % | 99,0 % |
| Koryčany | 1 439 | 41,5 % | 96,7 % |
| Lubná | 218 | 39,4 % | 97,2 % |
| Zborovice | 538 | 34,9 % | 95,2 % |
| Zdounky | 806 | 33,3 % | 95,8 % |
| Lechotice | 183 | 31,7 % | 79,8 % |
| Roštín | 519 | 22,9 % | 99,2 % |
| Rajnochovice | 772 | 20,7 % | 25,3 % |
| Rataje | 430 | 15,1 % | 98,1 % |
| Rusava | 716 | 9,8 % | 29,9 % |
| Počenice-Tetětice | 314 | 9,2 % | 99,4 % |
| Sulimov | 63 | 4,8 % | 100,0 % |
| Soběsuky | 179 | 1,1 % | 97,8 % |
| Prasklice | 125 | 0,0 % | 100,0 % |
| Hoštice | 116 | 0,0 % | 38,8 % |
| Nítkovice | 115 | 0,0 % | 100,0 % |
| Uhřice | 88 | 0,0 % | 100,0 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Střílky | 331 | 100,0 % | 100,0 % |
| Záříčí | 297 | 100,0 % | 100,0 % |
| Roštění | 252 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zlobice | 227 | 100,0 % | 100,0 % |
| Věžky | 198 | 100,0 % | 97,5 % |
| Dřínov | 165 | 100,0 % | 86,1 % |
| Zahnašovice | 139 | 100,0 % | 97,8 % |
| Prasklice | 125 | 100,0 % | 0,0 % |
| Nítkovice | 115 | 100,0 % | 0,0 % |
| Uhřice | 88 | 100,0 % | 0,0 % |
| Sulimov | 63 | 100,0 % | 4,8 % |
| Chropyně | 933 | 99,9 % | 99,9 % |
| Morkovice-Slížany | 1 052 | 99,7 % | 68,6 % |
| Litenčice | 211 | 99,5 % | 93,4 % |
| Pačlavice | 417 | 99,5 % | 63,8 % |
| Nová Dědina | 178 | 99,4 % | 92,1 % |
| Ludslavice | 172 | 99,4 % | 99,4 % |
| Břest | 337 | 99,4 % | 99,4 % |
| Kostelany | 323 | 99,4 % | 73,4 % |
| Počenice-Tetětice | 314 | 99,4 % | 9,2 % |
| Roštín | 519 | 99,2 % | 22,9 % |
| Mrlínek | 110 | 99,1 % | 99,1 % |
| Hulín | 1 662 | 99,0 % | 42,9 % |
| Žalkovice | 202 | 99,0 % | 98,5 % |
| Kroměříž | 6 182 | 99,0 % | 68,4 % |
Zobrazit všech 79
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Bystřice pod Hostýnem | 2 393 | 98,7 % | 98,5 % |
| Skaštice | 154 | 98,7 % | 68,8 % |
| Martinice | 301 | 98,7 % | 98,7 % |
| Žeranovice | 300 | 98,7 % | 98,7 % |
| Šelešovice | 149 | 98,7 % | 98,7 % |
| Kvasice | 735 | 98,6 % | 53,6 % |
| Loukov | 340 | 98,5 % | 98,5 % |
| Bezměrov | 229 | 98,3 % | 60,3 % |
| Třebětice | 109 | 98,2 % | 98,2 % |
| Rataje | 430 | 98,1 % | 15,1 % |
| Němčice | 144 | 97,9 % | 97,2 % |
| Lutopecny | 237 | 97,9 % | 97,5 % |
| Karolín | 92 | 97,8 % | 97,8 % |
| Rymice | 229 | 97,8 % | 97,4 % |
| Soběsuky | 179 | 97,8 % | 1,1 % |
| Blazice | 89 | 97,8 % | 97,8 % |
| Kostelec u Holešova | 425 | 97,6 % | 72,5 % |
| Jarohněvice | 126 | 97,6 % | 54,8 % |
| Prusinovice | 439 | 97,5 % | 97,3 % |
| Lubná | 218 | 97,2 % | 39,4 % |
| Podhradní Lhota | 206 | 97,1 % | 97,1 % |
| Střížovice | 93 | 96,8 % | 96,8 % |
| Koryčany | 1 439 | 96,7 % | 41,5 % |
| Vrbka | 91 | 96,7 % | 93,4 % |
| Komárno | 115 | 96,5 % | 96,5 % |
| Vítonice | 170 | 96,5 % | 96,5 % |
| Míškovice | 263 | 96,2 % | 96,2 % |
| Horní Lapač | 100 | 96,0 % | 96,0 % |
| Zdounky | 806 | 95,8 % | 33,3 % |
| Bařice-Velké Těšany | 188 | 95,7 % | 95,7 % |
| Jankovice | 162 | 95,7 % | 93,8 % |
| Pravčice | 274 | 95,6 % | 93,1 % |
| Zborovice | 538 | 95,2 % | 34,9 % |
| Pacetluky | 102 | 95,1 % | 95,1 % |
| Holešov | 2 862 | 94,6 % | 92,8 % |
| Slavkov pod Hostýnem | 290 | 94,5 % | 94,5 % |
| Kunkovice | 72 | 94,4 % | 94,4 % |
| Kurovice | 117 | 94,0 % | 93,2 % |
| Chomýž | 144 | 93,8 % | 69,4 % |
| Kyselovice | 218 | 93,6 % | 76,1 % |
| Osíčko | 178 | 93,3 % | 93,3 % |
| Troubky-Zdislavice | 230 | 90,4 % | 53,0 % |
| Cetechovice | 125 | 89,6 % | 71,2 % |
| Přílepy | 419 | 88,8 % | 88,5 % |
| Honětice | 68 | 80,9 % | 77,9 % |
| Lechotice | 183 | 79,8 % | 31,7 % |
| Chvalnov-Lísky | 132 | 76,5 % | 65,9 % |
| Brusné | 206 | 76,2 % | 76,2 % |
| Zástřizly | 94 | 74,5 % | 56,4 % |
| Chvalčov | 840 | 73,5 % | 72,6 % |
| Bořenovice | 109 | 70,6 % | 70,6 % |
| Hoštice | 116 | 38,8 % | 0,0 % |
| Rusava | 716 | 29,9 % | 9,8 % |
| Rajnochovice | 772 | 25,3 % | 20,7 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.