Okres · Středočeský kraj
Internet v okrese Kutná Hora: 39,3 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Kutná Hora je podle ČTÚ pokryto 12 357 z 31 408 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
39,3 %
adres má 100+ Mbit/s (12 357 z 31 408)
86,3 %
adres má 30+ Mbit/s (27 116 z 31 408)
4
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Kutná Hora
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Zruč nad Sázavou | 1 443 | 99,3 % | 99,7 % |
| Bohdaneč | 309 | 98,1 % | 99,7 % |
| Dolní Pohleď | 75 | 97,3 % | 98,7 % |
| Vlačice | 91 | 93,4 % | 96,7 % |
| Tupadly | 250 | 91,2 % | 95,2 % |
| Vlastějovice | 587 | 85,3 % | 87,9 % |
| Horka II | 323 | 83,9 % | 98,5 % |
| Řendějov | 158 | 80,4 % | 99,4 % |
| Chabeřice | 221 | 71,9 % | 90,0 % |
| Hostovlice | 123 | 71,5 % | 83,7 % |
| Nové Dvory | 325 | 69,8 % | 99,4 % |
| Nepoměřice | 104 | 67,3 % | 99,0 % |
| Žáky | 209 | 66,5 % | 93,3 % |
| Zbraslavice | 1 119 | 62,0 % | 82,7 % |
| Vodranty | 50 | 60,0 % | 72,0 % |
| Záboří nad Labem | 389 | 58,6 % | 99,7 % |
| Uhlířské Janovice | 1 113 | 58,0 % | 99,8 % |
| Vidice | 178 | 52,8 % | 68,0 % |
| Vrdy | 945 | 48,0 % | 82,4 % |
| Močovice | 184 | 47,8 % | 91,3 % |
| Kutná Hora | 4 454 | 46,6 % | 99,6 % |
| Rašovice | 272 | 46,0 % | 99,3 % |
| Suchdol | 490 | 45,7 % | 98,8 % |
| Pertoltice | 134 | 44,0 % | 64,9 % |
| Čáslav | 2 201 | 44,0 % | 99,5 % |
Zobrazit všech 88
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Sudějov | 77 | 42,9 % | 98,7 % |
| Onomyšl | 169 | 42,6 % | 98,8 % |
| Podveky | 169 | 39,6 % | 100,0 % |
| Soběšín | 202 | 39,1 % | 77,7 % |
| Rataje nad Sázavou | 653 | 38,9 % | 77,0 % |
| Opatovice I | 185 | 37,8 % | 98,9 % |
| Bratčice | 212 | 37,3 % | 76,9 % |
| Církvice | 493 | 35,7 % | 100,0 % |
| Kácov | 662 | 33,8 % | 96,5 % |
| Vlkaneč | 301 | 32,6 % | 66,4 % |
| Krchleby | 207 | 32,4 % | 69,6 % |
| Potěhy | 224 | 32,1 % | 59,8 % |
| Rohozec | 157 | 30,6 % | 100,0 % |
| Vavřinec | 315 | 30,5 % | 100,0 % |
| Kobylnice | 76 | 30,3 % | 100,0 % |
| Svatý Mikuláš | 466 | 30,3 % | 99,1 % |
| Červené Janovice | 449 | 29,2 % | 98,9 % |
| Kluky | 266 | 28,6 % | 91,7 % |
| Chlístovice | 459 | 28,5 % | 89,5 % |
| Zbizuby | 319 | 26,6 % | 97,8 % |
| Úžice | 424 | 26,2 % | 99,8 % |
| Malešov | 458 | 25,8 % | 95,0 % |
| Staňkovice | 179 | 23,5 % | 100,0 % |
| Miskovice | 542 | 22,9 % | 99,8 % |
| Hlízov | 265 | 21,9 % | 98,9 % |
| Štipoklasy | 68 | 20,6 % | 98,5 % |
| Čestín | 408 | 20,1 % | 82,6 % |
| Horky | 184 | 18,5 % | 72,8 % |
| Bernardov | 87 | 18,4 % | 100,0 % |
| Žehušice | 335 | 16,7 % | 89,3 % |
| Třebešice | 123 | 13,0 % | 99,2 % |
| Ledečko | 409 | 13,0 % | 57,7 % |
| Slavošov | 115 | 9,6 % | 15,7 % |
| Žleby | 610 | 8,0 % | 55,4 % |
| Chotusice | 325 | 6,5 % | 69,5 % |
| Samopše | 654 | 6,0 % | 80,6 % |
| Schořov | 67 | 4,5 % | 35,8 % |
| Okřesaneč | 115 | 4,3 % | 67,0 % |
| Zbýšov | 539 | 3,9 % | 30,4 % |
| Adamov | 80 | 3,8 % | 31,3 % |
| Horušice | 108 | 3,7 % | 50,0 % |
| Šebestěnice | 57 | 3,5 % | 45,6 % |
| Drobovice | 179 | 3,4 % | 99,4 % |
| Brambory | 61 | 3,3 % | 52,5 % |
| Čejkovice | 31 | 3,2 % | 16,1 % |
| Dobrovítov | 94 | 3,2 % | 31,9 % |
| Bílé Podolí | 340 | 2,9 % | 44,1 % |
| Vinaře | 175 | 2,9 % | 32,6 % |
| Košice | 36 | 2,8 % | 100,0 % |
| Třebonín | 78 | 2,6 % | 32,1 % |
| Paběnice | 126 | 2,4 % | 35,7 % |
| Úmonín | 295 | 2,0 % | 62,0 % |
| Starkoč | 104 | 1,9 % | 28,8 % |
| Petrovice I | 216 | 1,9 % | 23,6 % |
| Černíny | 520 | 1,7 % | 83,5 % |
| Horka I | 189 | 1,6 % | 45,5 % |
| Souňov | 71 | 1,4 % | 98,6 % |
| Křesetice | 310 | 1,3 % | 100,0 % |
| Semtěš | 156 | 0,6 % | 36,5 % |
| Petrovice II | 263 | 0,0 % | 64,3 % |
| Třebětín | 96 | 0,0 % | 30,2 % |
| Hraběšín | 81 | 0,0 % | 4,9 % |
| Bludov | 27 | 0,0 % | 100,0 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Církvice | 493 | 100,0 % | 35,7 % |
| Vavřinec | 315 | 100,0 % | 30,5 % |
| Křesetice | 310 | 100,0 % | 1,3 % |
| Staňkovice | 179 | 100,0 % | 23,5 % |
| Podveky | 169 | 100,0 % | 39,6 % |
| Rohozec | 157 | 100,0 % | 30,6 % |
| Bernardov | 87 | 100,0 % | 18,4 % |
| Kobylnice | 76 | 100,0 % | 30,3 % |
| Košice | 36 | 100,0 % | 2,8 % |
| Bludov | 27 | 100,0 % | 0,0 % |
| Uhlířské Janovice | 1 113 | 99,8 % | 58,0 % |
| Miskovice | 542 | 99,8 % | 22,9 % |
| Úžice | 424 | 99,8 % | 26,2 % |
| Záboří nad Labem | 389 | 99,7 % | 58,6 % |
| Zruč nad Sázavou | 1 443 | 99,7 % | 99,3 % |
| Bohdaneč | 309 | 99,7 % | 98,1 % |
| Kutná Hora | 4 454 | 99,6 % | 46,6 % |
| Čáslav | 2 201 | 99,5 % | 44,0 % |
| Drobovice | 179 | 99,4 % | 3,4 % |
| Nové Dvory | 325 | 99,4 % | 69,8 % |
| Řendějov | 158 | 99,4 % | 80,4 % |
| Rašovice | 272 | 99,3 % | 46,0 % |
| Třebešice | 123 | 99,2 % | 13,0 % |
| Svatý Mikuláš | 466 | 99,1 % | 30,3 % |
| Nepoměřice | 104 | 99,0 % | 67,3 % |
Zobrazit všech 88
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Opatovice I | 185 | 98,9 % | 37,8 % |
| Červené Janovice | 449 | 98,9 % | 29,2 % |
| Hlízov | 265 | 98,9 % | 21,9 % |
| Onomyšl | 169 | 98,8 % | 42,6 % |
| Suchdol | 490 | 98,8 % | 45,7 % |
| Sudějov | 77 | 98,7 % | 42,9 % |
| Dolní Pohleď | 75 | 98,7 % | 97,3 % |
| Souňov | 71 | 98,6 % | 1,4 % |
| Štipoklasy | 68 | 98,5 % | 20,6 % |
| Horka II | 323 | 98,5 % | 83,9 % |
| Zbizuby | 319 | 97,8 % | 26,6 % |
| Vlačice | 91 | 96,7 % | 93,4 % |
| Kácov | 662 | 96,5 % | 33,8 % |
| Tupadly | 250 | 95,2 % | 91,2 % |
| Malešov | 458 | 95,0 % | 25,8 % |
| Žáky | 209 | 93,3 % | 66,5 % |
| Kluky | 266 | 91,7 % | 28,6 % |
| Močovice | 184 | 91,3 % | 47,8 % |
| Chabeřice | 221 | 90,0 % | 71,9 % |
| Chlístovice | 459 | 89,5 % | 28,5 % |
| Žehušice | 335 | 89,3 % | 16,7 % |
| Vlastějovice | 587 | 87,9 % | 85,3 % |
| Hostovlice | 123 | 83,7 % | 71,5 % |
| Černíny | 520 | 83,5 % | 1,7 % |
| Zbraslavice | 1 119 | 82,7 % | 62,0 % |
| Čestín | 408 | 82,6 % | 20,1 % |
| Vrdy | 945 | 82,4 % | 48,0 % |
| Samopše | 654 | 80,6 % | 6,0 % |
| Soběšín | 202 | 77,7 % | 39,1 % |
| Rataje nad Sázavou | 653 | 77,0 % | 38,9 % |
| Bratčice | 212 | 76,9 % | 37,3 % |
| Horky | 184 | 72,8 % | 18,5 % |
| Vodranty | 50 | 72,0 % | 60,0 % |
| Krchleby | 207 | 69,6 % | 32,4 % |
| Chotusice | 325 | 69,5 % | 6,5 % |
| Vidice | 178 | 68,0 % | 52,8 % |
| Okřesaneč | 115 | 67,0 % | 4,3 % |
| Vlkaneč | 301 | 66,4 % | 32,6 % |
| Pertoltice | 134 | 64,9 % | 44,0 % |
| Petrovice II | 263 | 64,3 % | 0,0 % |
| Úmonín | 295 | 62,0 % | 2,0 % |
| Potěhy | 224 | 59,8 % | 32,1 % |
| Ledečko | 409 | 57,7 % | 13,0 % |
| Žleby | 610 | 55,4 % | 8,0 % |
| Brambory | 61 | 52,5 % | 3,3 % |
| Horušice | 108 | 50,0 % | 3,7 % |
| Šebestěnice | 57 | 45,6 % | 3,5 % |
| Horka I | 189 | 45,5 % | 1,6 % |
| Bílé Podolí | 340 | 44,1 % | 2,9 % |
| Semtěš | 156 | 36,5 % | 0,6 % |
| Schořov | 67 | 35,8 % | 4,5 % |
| Paběnice | 126 | 35,7 % | 2,4 % |
| Vinaře | 175 | 32,6 % | 2,9 % |
| Třebonín | 78 | 32,1 % | 2,6 % |
| Dobrovítov | 94 | 31,9 % | 3,2 % |
| Adamov | 80 | 31,3 % | 3,8 % |
| Zbýšov | 539 | 30,4 % | 3,9 % |
| Třebětín | 96 | 30,2 % | 0,0 % |
| Starkoč | 104 | 28,8 % | 1,9 % |
| Petrovice I | 216 | 23,6 % | 1,9 % |
| Čejkovice | 31 | 16,1 % | 3,2 % |
| Slavošov | 115 | 15,7 % | 9,6 % |
| Hraběšín | 81 | 4,9 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.