Okres · Ústecký kraj
Internet v okrese Litoměřice: 80,2 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Litoměřice je podle ČTÚ pokryto 32 360 z 40 328 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
80,2 %
adres má 100+ Mbit/s (32 360 z 40 328)
93,4 %
adres má 30+ Mbit/s (37 651 z 40 328)
4
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Litoměřice
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Horní Beřkovice | 431 | 100,0 % | 100,0 % |
| Křesín | 406 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mnetěš | 238 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kleneč | 230 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nové Dvory | 215 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radovesice | 214 | 100,0 % | 100,0 % |
| Velké Žernoseky | 214 | 100,0 % | 100,0 % |
| Brňany | 200 | 100,0 % | 100,0 % |
| Ctiněves | 181 | 100,0 % | 100,0 % |
| Doksany | 180 | 100,0 % | 100,0 % |
| Keblice | 169 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dušníky | 153 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vchynice | 142 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lukavec | 130 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vrbičany | 120 | 100,0 % | 100,0 % |
| Miřejovice | 116 | 100,0 % | 100,0 % |
| Píšťany | 109 | 100,0 % | 100,0 % |
| Siřejovice | 107 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chotiměř | 93 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mlékojedy | 91 | 100,0 % | 100,0 % |
| Michalovice | 71 | 100,0 % | 100,0 % |
| Terezín | 967 | 99,9 % | 100,0 % |
| Litoměřice | 3 619 | 99,9 % | 99,9 % |
| Bohušovice nad Ohří | 530 | 99,6 % | 99,6 % |
| Žitenice | 770 | 99,6 % | 99,6 % |
Zobrazit všech 105
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Dobříň | 247 | 99,6 % | 99,6 % |
| Malé Žernoseky | 449 | 99,6 % | 99,8 % |
| Straškov-Vodochody | 392 | 99,5 % | 99,7 % |
| Bříza | 166 | 99,4 % | 99,4 % |
| Vědomice | 475 | 99,4 % | 99,4 % |
| Jenčice | 155 | 99,4 % | 100,0 % |
| Libochovany | 286 | 99,3 % | 100,0 % |
| Čížkovice | 412 | 99,3 % | 99,5 % |
| Sulejovice | 262 | 99,2 % | 99,6 % |
| Býčkovice | 128 | 99,2 % | 99,2 % |
| Lhotka nad Labem | 118 | 99,2 % | 100,0 % |
| Klapý | 232 | 99,1 % | 99,6 % |
| Malíč | 114 | 99,1 % | 100,0 % |
| Úpohlavy | 112 | 99,1 % | 100,0 % |
| Prackovice nad Labem | 300 | 99,0 % | 100,0 % |
| Lkáň | 98 | 99,0 % | 99,0 % |
| Křešice | 546 | 98,7 % | 98,9 % |
| Račiněves | 234 | 98,7 % | 98,7 % |
| Vražkov | 191 | 98,4 % | 99,5 % |
| Kamýk | 126 | 98,4 % | 98,4 % |
| Trnovany | 181 | 98,3 % | 98,3 % |
| Roudnice nad Labem | 3 134 | 98,3 % | 98,9 % |
| Černouček | 155 | 98,1 % | 98,1 % |
| Štětí | 2 308 | 98,0 % | 99,0 % |
| Kyškovice | 194 | 97,9 % | 97,9 % |
| Chodouny | 304 | 97,7 % | 99,3 % |
| Žalhostice | 253 | 97,6 % | 97,6 % |
| Travčice | 262 | 97,3 % | 97,3 % |
| Lovosice | 1 713 | 97,2 % | 97,2 % |
| Ploskovice | 203 | 96,1 % | 97,0 % |
| Polepy | 517 | 95,9 % | 99,8 % |
| Rochov | 61 | 95,1 % | 96,7 % |
| Velemín | 735 | 94,7 % | 94,8 % |
| Libkovice pod Řípem | 210 | 94,3 % | 96,7 % |
| Děčany | 213 | 91,5 % | 93,4 % |
| Hoštka | 619 | 90,0 % | 99,5 % |
| Vrbice | 259 | 90,0 % | 98,8 % |
| Horní Řepčice | 58 | 87,9 % | 96,6 % |
| Černěves | 123 | 87,0 % | 91,1 % |
| Dolánky nad Ohří | 163 | 86,5 % | 87,7 % |
| Hrobce | 314 | 79,9 % | 98,7 % |
| Podsedice | 366 | 75,7 % | 96,7 % |
| Libochovice | 1 275 | 72,9 % | 99,0 % |
| Hlinná | 235 | 72,3 % | 100,0 % |
| Brozany nad Ohří | 627 | 71,6 % | 73,0 % |
| Vrutice | 124 | 71,0 % | 100,0 % |
| Libotenice | 177 | 70,1 % | 99,4 % |
| Chotěšov | 204 | 67,6 % | 75,5 % |
| Chotiněves | 111 | 67,6 % | 96,4 % |
| Snědovice | 442 | 67,0 % | 88,7 % |
| Třebušín | 389 | 66,8 % | 83,3 % |
| Záluží | 127 | 64,6 % | 70,9 % |
| Račice | 194 | 60,8 % | 73,7 % |
| Liběšice | 623 | 54,7 % | 95,5 % |
| Drahobuz | 141 | 48,9 % | 98,6 % |
| Kostomlaty pod Řípem | 187 | 48,7 % | 72,2 % |
| Třebívlice | 680 | 48,2 % | 62,9 % |
| Židovice | 145 | 45,5 % | 60,0 % |
| Vlastislav | 89 | 44,9 % | 64,0 % |
| Lovečkovice | 411 | 42,3 % | 70,3 % |
| Sedlec | 95 | 41,1 % | 98,9 % |
| Třebenice | 835 | 40,8 % | 79,5 % |
| Mšené-lázně | 859 | 37,7 % | 83,6 % |
| Budyně nad Ohří | 1 016 | 35,9 % | 68,5 % |
| Martiněves | 389 | 35,7 % | 55,3 % |
| Bechlín | 516 | 34,7 % | 80,6 % |
| Chudoslavice | 109 | 32,1 % | 37,6 % |
| Evaň | 208 | 29,8 % | 94,2 % |
| Úštěk | 1 641 | 28,3 % | 99,3 % |
| Levín | 207 | 26,1 % | 99,0 % |
| Dlažkovice | 62 | 11,3 % | 22,6 % |
| Krabčice | 390 | 7,9 % | 63,3 % |
| Oleško | 51 | 5,9 % | 35,3 % |
| Chodovlice | 83 | 4,8 % | 100,0 % |
| Žabovřesky nad Ohří | 158 | 1,9 % | 98,7 % |
| Brzánky | 64 | 1,6 % | 92,2 % |
| Slatina | 138 | 0,0 % | 96,4 % |
| Přestavlky | 128 | 0,0 % | 16,4 % |
| Černiv | 85 | 0,0 % | 55,3 % |
| Staňkovice | 29 | 0,0 % | 20,7 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Terezín | 967 | 100,0 % | 99,9 % |
| Horní Beřkovice | 431 | 100,0 % | 100,0 % |
| Křesín | 406 | 100,0 % | 100,0 % |
| Prackovice nad Labem | 300 | 100,0 % | 99,0 % |
| Libochovany | 286 | 100,0 % | 99,3 % |
| Mnetěš | 238 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hlinná | 235 | 100,0 % | 72,3 % |
| Kleneč | 230 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nové Dvory | 215 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radovesice | 214 | 100,0 % | 100,0 % |
| Velké Žernoseky | 214 | 100,0 % | 100,0 % |
| Brňany | 200 | 100,0 % | 100,0 % |
| Ctiněves | 181 | 100,0 % | 100,0 % |
| Doksany | 180 | 100,0 % | 100,0 % |
| Keblice | 169 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jenčice | 155 | 100,0 % | 99,4 % |
| Dušníky | 153 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vchynice | 142 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lukavec | 130 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vrutice | 124 | 100,0 % | 71,0 % |
| Vrbičany | 120 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lhotka nad Labem | 118 | 100,0 % | 99,2 % |
| Miřejovice | 116 | 100,0 % | 100,0 % |
| Malíč | 114 | 100,0 % | 99,1 % |
| Úpohlavy | 112 | 100,0 % | 99,1 % |
Zobrazit všech 105
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Píšťany | 109 | 100,0 % | 100,0 % |
| Siřejovice | 107 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chotiměř | 93 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mlékojedy | 91 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chodovlice | 83 | 100,0 % | 4,8 % |
| Michalovice | 71 | 100,0 % | 100,0 % |
| Litoměřice | 3 619 | 99,9 % | 99,9 % |
| Polepy | 517 | 99,8 % | 95,9 % |
| Malé Žernoseky | 449 | 99,8 % | 99,6 % |
| Straškov-Vodochody | 392 | 99,7 % | 99,5 % |
| Bohušovice nad Ohří | 530 | 99,6 % | 99,6 % |
| Sulejovice | 262 | 99,6 % | 99,2 % |
| Žitenice | 770 | 99,6 % | 99,6 % |
| Dobříň | 247 | 99,6 % | 99,6 % |
| Klapý | 232 | 99,6 % | 99,1 % |
| Hoštka | 619 | 99,5 % | 90,0 % |
| Čížkovice | 412 | 99,5 % | 99,3 % |
| Vražkov | 191 | 99,5 % | 98,4 % |
| Libotenice | 177 | 99,4 % | 70,1 % |
| Bříza | 166 | 99,4 % | 99,4 % |
| Vědomice | 475 | 99,4 % | 99,4 % |
| Chodouny | 304 | 99,3 % | 97,7 % |
| Úštěk | 1 641 | 99,3 % | 28,3 % |
| Býčkovice | 128 | 99,2 % | 99,2 % |
| Levín | 207 | 99,0 % | 26,1 % |
| Štětí | 2 308 | 99,0 % | 98,0 % |
| Libochovice | 1 275 | 99,0 % | 72,9 % |
| Lkáň | 98 | 99,0 % | 99,0 % |
| Sedlec | 95 | 98,9 % | 41,1 % |
| Roudnice nad Labem | 3 134 | 98,9 % | 98,3 % |
| Křešice | 546 | 98,9 % | 98,7 % |
| Vrbice | 259 | 98,8 % | 90,0 % |
| Žabovřesky nad Ohří | 158 | 98,7 % | 1,9 % |
| Hrobce | 314 | 98,7 % | 79,9 % |
| Račiněves | 234 | 98,7 % | 98,7 % |
| Drahobuz | 141 | 98,6 % | 48,9 % |
| Kamýk | 126 | 98,4 % | 98,4 % |
| Trnovany | 181 | 98,3 % | 98,3 % |
| Černouček | 155 | 98,1 % | 98,1 % |
| Kyškovice | 194 | 97,9 % | 97,9 % |
| Žalhostice | 253 | 97,6 % | 97,6 % |
| Travčice | 262 | 97,3 % | 97,3 % |
| Lovosice | 1 713 | 97,2 % | 97,2 % |
| Ploskovice | 203 | 97,0 % | 96,1 % |
| Podsedice | 366 | 96,7 % | 75,7 % |
| Rochov | 61 | 96,7 % | 95,1 % |
| Libkovice pod Řípem | 210 | 96,7 % | 94,3 % |
| Horní Řepčice | 58 | 96,6 % | 87,9 % |
| Chotiněves | 111 | 96,4 % | 67,6 % |
| Slatina | 138 | 96,4 % | 0,0 % |
| Liběšice | 623 | 95,5 % | 54,7 % |
| Velemín | 735 | 94,8 % | 94,7 % |
| Evaň | 208 | 94,2 % | 29,8 % |
| Děčany | 213 | 93,4 % | 91,5 % |
| Brzánky | 64 | 92,2 % | 1,6 % |
| Černěves | 123 | 91,1 % | 87,0 % |
| Snědovice | 442 | 88,7 % | 67,0 % |
| Dolánky nad Ohří | 163 | 87,7 % | 86,5 % |
| Mšené-lázně | 859 | 83,6 % | 37,7 % |
| Třebušín | 389 | 83,3 % | 66,8 % |
| Bechlín | 516 | 80,6 % | 34,7 % |
| Třebenice | 835 | 79,5 % | 40,8 % |
| Chotěšov | 204 | 75,5 % | 67,6 % |
| Račice | 194 | 73,7 % | 60,8 % |
| Brozany nad Ohří | 627 | 73,0 % | 71,6 % |
| Kostomlaty pod Řípem | 187 | 72,2 % | 48,7 % |
| Záluží | 127 | 70,9 % | 64,6 % |
| Lovečkovice | 411 | 70,3 % | 42,3 % |
| Budyně nad Ohří | 1 016 | 68,5 % | 35,9 % |
| Vlastislav | 89 | 64,0 % | 44,9 % |
| Krabčice | 390 | 63,3 % | 7,9 % |
| Třebívlice | 680 | 62,9 % | 48,2 % |
| Židovice | 145 | 60,0 % | 45,5 % |
| Černiv | 85 | 55,3 % | 0,0 % |
| Martiněves | 389 | 55,3 % | 35,7 % |
| Chudoslavice | 109 | 37,6 % | 32,1 % |
| Oleško | 51 | 35,3 % | 5,9 % |
| Dlažkovice | 62 | 22,6 % | 11,3 % |
| Staňkovice | 29 | 20,7 % | 0,0 % |
| Přestavlky | 128 | 16,4 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.