Okres · Ústecký kraj
Internet v okrese Louny: 76,9 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Louny je podle ČTÚ pokryto 24 424 z 31 748 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
76,9 %
adres má 100+ Mbit/s (24 424 z 31 748)
96,6 %
adres má 30+ Mbit/s (30 678 z 31 748)
1
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Louny
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Lenešice | 620 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chlumčany | 305 | 100,0 % | 100,0 % |
| Veltěže | 217 | 100,0 % | 100,0 % |
| Blatno | 214 | 100,0 % | 100,0 % |
| Smolnice | 314 | 99,7 % | 99,7 % |
| Dobroměřice | 542 | 99,6 % | 99,8 % |
| Výškov | 234 | 99,6 % | 99,6 % |
| Žatec | 4 653 | 99,5 % | 99,8 % |
| Cítoliby | 438 | 99,3 % | 99,3 % |
| Břvany | 134 | 99,3 % | 100,0 % |
| Líšťany | 264 | 98,9 % | 99,2 % |
| Chraberce | 72 | 98,6 % | 100,0 % |
| Zálužice | 68 | 98,5 % | 100,0 % |
| Louny | 3 908 | 97,7 % | 99,6 % |
| Blšany u Loun | 182 | 96,7 % | 97,3 % |
| Kryry | 895 | 95,8 % | 98,2 % |
| Libčeves | 433 | 92,1 % | 100,0 % |
| Raná | 134 | 90,3 % | 100,0 % |
| Chožov | 301 | 89,4 % | 99,7 % |
| Želkovice | 45 | 88,9 % | 100,0 % |
| Opočno | 80 | 88,8 % | 96,3 % |
| Černčice | 619 | 87,1 % | 88,5 % |
| Slavětín | 301 | 86,7 % | 99,7 % |
| Jimlín | 431 | 82,8 % | 98,6 % |
| Čeradice | 109 | 80,7 % | 99,1 % |
Zobrazit všech 70
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Koštice | 445 | 80,2 % | 98,9 % |
| Lipno | 293 | 80,2 % | 100,0 % |
| Staňkovice | 438 | 78,8 % | 99,3 % |
| Očihov | 178 | 78,1 % | 97,2 % |
| Postoloprty | 1 771 | 77,6 % | 99,5 % |
| Petrohrad | 282 | 77,3 % | 83,0 % |
| Kozly | 56 | 76,8 % | 100,0 % |
| Krásný Dvůr | 350 | 75,4 % | 99,7 % |
| Pnětluky | 263 | 73,4 % | 96,6 % |
| Měcholupy | 424 | 72,4 % | 100,0 % |
| Peruc | 1 422 | 70,7 % | 98,5 % |
| Lubenec | 660 | 70,3 % | 98,0 % |
| Zbrašín | 300 | 67,7 % | 76,0 % |
| Vršovice | 185 | 65,4 % | 96,2 % |
| Nová Ves | 66 | 65,2 % | 100,0 % |
| Obora | 205 | 64,9 % | 97,6 % |
| Vroutek | 721 | 63,9 % | 97,9 % |
| Hříškov | 216 | 63,9 % | 100,0 % |
| Panenský Týnec | 205 | 60,0 % | 98,5 % |
| Brodec | 80 | 58,8 % | 75,0 % |
| Bitozeves | 200 | 57,5 % | 70,0 % |
| Hřivice | 434 | 56,2 % | 99,1 % |
| Libočany | 207 | 54,6 % | 70,0 % |
| Toužetín | 160 | 52,5 % | 99,4 % |
| Blšany | 557 | 49,9 % | 99,1 % |
| Domoušice | 365 | 48,8 % | 97,8 % |
| Podbořany | 2 097 | 47,9 % | 97,7 % |
| Deštnice | 143 | 47,6 % | 61,5 % |
| Vrbno nad Lesy | 114 | 46,5 % | 99,1 % |
| Nepomyšl | 232 | 43,5 % | 67,2 % |
| Vinařice | 202 | 43,1 % | 88,6 % |
| Holedeč | 314 | 41,1 % | 99,0 % |
| Podbořanský Rohozec | 84 | 40,5 % | 98,8 % |
| Ročov | 333 | 39,9 % | 99,1 % |
| Libořice | 157 | 39,5 % | 100,0 % |
| Nové Sedlo | 225 | 35,6 % | 97,3 % |
| Počedělice | 319 | 32,0 % | 69,9 % |
| Liběšice | 396 | 30,1 % | 99,2 % |
| Velemyšleves | 130 | 30,0 % | 64,6 % |
| Tuchořice | 498 | 26,9 % | 98,0 % |
| Blažim | 92 | 8,7 % | 44,6 % |
| Žiželice | 137 | 6,6 % | 94,9 % |
| Úherce | 51 | 2,0 % | 100,0 % |
| Lišany | 57 | 1,8 % | 93,0 % |
| Žerotín | 171 | 0,0 % | 26,9 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Lenešice | 620 | 100,0 % | 100,0 % |
| Libčeves | 433 | 100,0 % | 92,1 % |
| Měcholupy | 424 | 100,0 % | 72,4 % |
| Chlumčany | 305 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lipno | 293 | 100,0 % | 80,2 % |
| Veltěže | 217 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hříškov | 216 | 100,0 % | 63,9 % |
| Blatno | 214 | 100,0 % | 100,0 % |
| Libořice | 157 | 100,0 % | 39,5 % |
| Břvany | 134 | 100,0 % | 99,3 % |
| Raná | 134 | 100,0 % | 90,3 % |
| Chraberce | 72 | 100,0 % | 98,6 % |
| Zálužice | 68 | 100,0 % | 98,5 % |
| Nová Ves | 66 | 100,0 % | 65,2 % |
| Kozly | 56 | 100,0 % | 76,8 % |
| Úherce | 51 | 100,0 % | 2,0 % |
| Želkovice | 45 | 100,0 % | 88,9 % |
| Dobroměřice | 542 | 99,8 % | 99,6 % |
| Žatec | 4 653 | 99,8 % | 99,5 % |
| Krásný Dvůr | 350 | 99,7 % | 75,4 % |
| Smolnice | 314 | 99,7 % | 99,7 % |
| Chožov | 301 | 99,7 % | 89,4 % |
| Slavětín | 301 | 99,7 % | 86,7 % |
| Louny | 3 908 | 99,6 % | 97,7 % |
| Výškov | 234 | 99,6 % | 99,6 % |
Zobrazit všech 70
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Postoloprty | 1 771 | 99,5 % | 77,6 % |
| Toužetín | 160 | 99,4 % | 52,5 % |
| Cítoliby | 438 | 99,3 % | 99,3 % |
| Staňkovice | 438 | 99,3 % | 78,8 % |
| Liběšice | 396 | 99,2 % | 30,1 % |
| Líšťany | 264 | 99,2 % | 98,9 % |
| Vrbno nad Lesy | 114 | 99,1 % | 46,5 % |
| Blšany | 557 | 99,1 % | 49,9 % |
| Ročov | 333 | 99,1 % | 39,9 % |
| Čeradice | 109 | 99,1 % | 80,7 % |
| Hřivice | 434 | 99,1 % | 56,2 % |
| Holedeč | 314 | 99,0 % | 41,1 % |
| Koštice | 445 | 98,9 % | 80,2 % |
| Podbořanský Rohozec | 84 | 98,8 % | 40,5 % |
| Jimlín | 431 | 98,6 % | 82,8 % |
| Panenský Týnec | 205 | 98,5 % | 60,0 % |
| Peruc | 1 422 | 98,5 % | 70,7 % |
| Kryry | 895 | 98,2 % | 95,8 % |
| Lubenec | 660 | 98,0 % | 70,3 % |
| Tuchořice | 498 | 98,0 % | 26,9 % |
| Vroutek | 721 | 97,9 % | 63,9 % |
| Domoušice | 365 | 97,8 % | 48,8 % |
| Podbořany | 2 097 | 97,7 % | 47,9 % |
| Obora | 205 | 97,6 % | 64,9 % |
| Nové Sedlo | 225 | 97,3 % | 35,6 % |
| Blšany u Loun | 182 | 97,3 % | 96,7 % |
| Očihov | 178 | 97,2 % | 78,1 % |
| Pnětluky | 263 | 96,6 % | 73,4 % |
| Opočno | 80 | 96,3 % | 88,8 % |
| Vršovice | 185 | 96,2 % | 65,4 % |
| Žiželice | 137 | 94,9 % | 6,6 % |
| Lišany | 57 | 93,0 % | 1,8 % |
| Vinařice | 202 | 88,6 % | 43,1 % |
| Černčice | 619 | 88,5 % | 87,1 % |
| Petrohrad | 282 | 83,0 % | 77,3 % |
| Zbrašín | 300 | 76,0 % | 67,7 % |
| Brodec | 80 | 75,0 % | 58,8 % |
| Libočany | 207 | 70,0 % | 54,6 % |
| Bitozeves | 200 | 70,0 % | 57,5 % |
| Počedělice | 319 | 69,9 % | 32,0 % |
| Nepomyšl | 232 | 67,2 % | 43,5 % |
| Velemyšleves | 130 | 64,6 % | 30,0 % |
| Deštnice | 143 | 61,5 % | 47,6 % |
| Blažim | 92 | 44,6 % | 8,7 % |
| Žerotín | 171 | 26,9 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.