Okres · Středočeský kraj
Internet v okrese Mladá Boleslav: 64,1 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Mladá Boleslav je podle ČTÚ pokryto 25 685 z 40 055 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
64,1 %
adres má 100+ Mbit/s (25 685 z 40 055)
86,4 %
adres má 30+ Mbit/s (34 605 z 40 055)
7
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Mladá Boleslav
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Klášter Hradiště nad Jizerou | 386 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čistá | 329 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lipník | 162 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sezemice | 72 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bílá Hlína | 53 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dolní Bousov | 1 168 | 99,8 % | 99,9 % |
| Mukařov | 201 | 99,0 % | 100,0 % |
| Bakov nad Jizerou | 1 711 | 98,8 % | 99,9 % |
| Veselice | 76 | 98,7 % | 100,0 % |
| Neveklovice | 73 | 98,6 % | 100,0 % |
| Přepeře | 71 | 98,6 % | 100,0 % |
| Jivina | 199 | 98,5 % | 98,5 % |
| Boseň | 270 | 98,1 % | 99,6 % |
| Branžež | 291 | 97,9 % | 100,0 % |
| Řitonice | 48 | 97,9 % | 100,0 % |
| Chocnějovice | 302 | 97,4 % | 100,0 % |
| Všejany | 331 | 97,3 % | 99,7 % |
| Nová Ves u Bakova | 110 | 97,3 % | 100,0 % |
| Mnichovo Hradiště | 2 658 | 97,0 % | 99,7 % |
| Kosořice | 199 | 96,5 % | 97,0 % |
| Rabakov | 83 | 96,4 % | 100,0 % |
| Ujkovice | 99 | 96,0 % | 97,0 % |
| Prodašice | 74 | 95,9 % | 97,3 % |
| Obruby | 147 | 95,9 % | 100,0 % |
| Strážiště | 96 | 95,8 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 120
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Obrubce | 119 | 95,8 % | 100,0 % |
| Rokytá | 184 | 95,7 % | 95,7 % |
| Loukov | 110 | 95,5 % | 100,0 % |
| Rohatsko | 108 | 95,4 % | 100,0 % |
| Žďár | 728 | 95,1 % | 99,2 % |
| Mohelnice nad Jizerou | 58 | 94,8 % | 98,3 % |
| Sovínky | 120 | 94,2 % | 98,3 % |
| Dobšín | 231 | 93,9 % | 99,6 % |
| Horní Bukovina | 180 | 93,9 % | 100,0 % |
| Koryta | 45 | 93,3 % | 100,0 % |
| Bítouchov | 185 | 93,0 % | 95,7 % |
| Březina | 183 | 92,9 % | 99,5 % |
| Ptýrov | 146 | 92,5 % | 100,0 % |
| Kněžmost | 1 102 | 92,4 % | 96,3 % |
| Dolní Krupá | 110 | 91,8 % | 91,8 % |
| Vinec | 105 | 90,5 % | 91,4 % |
| Loukovec | 172 | 87,8 % | 98,8 % |
| Kochánky | 257 | 87,2 % | 87,9 % |
| Bezno | 326 | 85,9 % | 92,0 % |
| Plužná | 102 | 83,3 % | 88,2 % |
| Dalovice | 113 | 78,8 % | 88,5 % |
| Kobylnice | 70 | 78,6 % | 87,1 % |
| Petkovy | 165 | 78,2 % | 89,7 % |
| Horní Slivno | 158 | 75,3 % | 83,5 % |
| Bradlec | 531 | 75,0 % | 87,8 % |
| Josefův Důl | 44 | 72,7 % | 88,6 % |
| Luštěnice | 561 | 71,5 % | 95,5 % |
| Mladá Boleslav | 5 307 | 71,5 % | 91,5 % |
| Písková Lhota | 404 | 68,8 % | 82,4 % |
| Nemyslovice | 73 | 68,5 % | 76,7 % |
| Smilovice | 381 | 67,7 % | 92,1 % |
| Žerčice | 199 | 60,3 % | 75,9 % |
| Plazy | 194 | 59,3 % | 91,8 % |
| Dobrovice | 1 367 | 58,6 % | 88,2 % |
| Čachovice | 345 | 58,3 % | 99,1 % |
| Benátky nad Jizerou | 1 927 | 56,6 % | 87,5 % |
| Pěčice | 126 | 56,3 % | 64,3 % |
| Horky nad Jizerou | 237 | 52,7 % | 84,8 % |
| Vinařice | 139 | 51,1 % | 82,7 % |
| Jizerní Vtelno | 173 | 50,3 % | 80,9 % |
| Kovanec | 72 | 50,0 % | 76,4 % |
| Chudíř | 171 | 49,7 % | 56,7 % |
| Hrušov | 127 | 49,6 % | 72,4 % |
| Chotětov | 392 | 48,7 % | 86,7 % |
| Kosmonosy | 1 616 | 47,3 % | 79,5 % |
| Ctiměřice | 66 | 47,0 % | 83,3 % |
| Bělá pod Bezdězem | 1 838 | 46,5 % | 72,9 % |
| Velké Všelisy | 220 | 45,9 % | 69,5 % |
| Tuřice | 264 | 44,3 % | 65,9 % |
| Ledce | 245 | 43,7 % | 64,9 % |
| Vlkava | 273 | 43,6 % | 70,0 % |
| Židněves | 182 | 42,3 % | 91,2 % |
| Skalsko | 161 | 41,0 % | 73,9 % |
| Předměřice nad Jizerou | 329 | 38,6 % | 88,4 % |
| Charvatce | 183 | 37,7 % | 80,3 % |
| Březno | 366 | 36,1 % | 86,9 % |
| Březovice | 143 | 35,7 % | 75,5 % |
| Semčice | 252 | 34,9 % | 90,5 % |
| Skorkov | 496 | 33,3 % | 46,8 % |
| Domousnice | 177 | 32,8 % | 100,0 % |
| Mečeříž | 251 | 31,9 % | 86,5 % |
| Brodce | 461 | 31,0 % | 77,7 % |
| Hrdlořezy | 313 | 31,0 % | 66,5 % |
| Dlouhá Lhota | 189 | 28,6 % | 72,0 % |
| Kropáčova Vrutice | 438 | 26,7 % | 71,7 % |
| Pětikozly | 43 | 23,3 % | 53,5 % |
| Jabkenice | 280 | 22,9 % | 72,5 % |
| Strenice | 104 | 22,1 % | 80,8 % |
| Němčice | 71 | 15,5 % | 88,7 % |
| Řepov | 248 | 14,5 % | 88,7 % |
| Katusice | 334 | 13,8 % | 69,5 % |
| Krnsko | 230 | 13,5 % | 72,6 % |
| Kolomuty | 169 | 12,4 % | 83,4 % |
| Niměřice | 195 | 11,8 % | 61,0 % |
| Strašnov | 110 | 10,9 % | 77,3 % |
| Sojovice | 424 | 8,0 % | 46,2 % |
| Husí Lhota | 70 | 5,7 % | 74,3 % |
| Nepřevázka | 167 | 4,2 % | 73,7 % |
| Rokytovec | 77 | 3,9 % | 67,5 % |
| Bukovno | 276 | 3,6 % | 66,7 % |
| Sedlec | 118 | 3,4 % | 79,7 % |
| Krásná Ves | 72 | 2,8 % | 41,7 % |
| Zdětín | 229 | 1,7 % | 64,2 % |
| Sukorady | 230 | 1,3 % | 57,4 % |
| Lhotky | 80 | 1,3 % | 50,0 % |
| Dolní Slivno | 184 | 1,1 % | 50,0 % |
| Dolní Stakory | 120 | 0,8 % | 71,7 % |
| Nová Telib | 122 | 0,8 % | 61,5 % |
| Košátky | 180 | 0,0 % | 24,4 % |
| Boreč | 100 | 0,0 % | 37,0 % |
| Doubravička | 70 | 0,0 % | 64,3 % |
| Kováň | 66 | 0,0 % | 47,0 % |
| Vrátno | 63 | 0,0 % | 57,1 % |
| Sudoměř | 57 | 0,0 % | 24,6 % |
| Kluky | 47 | 0,0 % | 51,1 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Klášter Hradiště nad Jizerou | 386 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čistá | 329 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chocnějovice | 302 | 100,0 % | 97,4 % |
| Branžež | 291 | 100,0 % | 97,9 % |
| Mukařov | 201 | 100,0 % | 99,0 % |
| Horní Bukovina | 180 | 100,0 % | 93,9 % |
| Domousnice | 177 | 100,0 % | 32,8 % |
| Lipník | 162 | 100,0 % | 100,0 % |
| Obruby | 147 | 100,0 % | 95,9 % |
| Ptýrov | 146 | 100,0 % | 92,5 % |
| Obrubce | 119 | 100,0 % | 95,8 % |
| Loukov | 110 | 100,0 % | 95,5 % |
| Nová Ves u Bakova | 110 | 100,0 % | 97,3 % |
| Rohatsko | 108 | 100,0 % | 95,4 % |
| Strážiště | 96 | 100,0 % | 95,8 % |
| Rabakov | 83 | 100,0 % | 96,4 % |
| Veselice | 76 | 100,0 % | 98,7 % |
| Neveklovice | 73 | 100,0 % | 98,6 % |
| Sezemice | 72 | 100,0 % | 100,0 % |
| Přepeře | 71 | 100,0 % | 98,6 % |
| Bílá Hlína | 53 | 100,0 % | 100,0 % |
| Řitonice | 48 | 100,0 % | 97,9 % |
| Koryta | 45 | 100,0 % | 93,3 % |
| Dolní Bousov | 1 168 | 99,9 % | 99,8 % |
| Bakov nad Jizerou | 1 711 | 99,9 % | 98,8 % |
Zobrazit všech 120
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Mnichovo Hradiště | 2 658 | 99,7 % | 97,0 % |
| Všejany | 331 | 99,7 % | 97,3 % |
| Boseň | 270 | 99,6 % | 98,1 % |
| Dobšín | 231 | 99,6 % | 93,9 % |
| Březina | 183 | 99,5 % | 92,9 % |
| Žďár | 728 | 99,2 % | 95,1 % |
| Čachovice | 345 | 99,1 % | 58,3 % |
| Loukovec | 172 | 98,8 % | 87,8 % |
| Jivina | 199 | 98,5 % | 98,5 % |
| Sovínky | 120 | 98,3 % | 94,2 % |
| Mohelnice nad Jizerou | 58 | 98,3 % | 94,8 % |
| Prodašice | 74 | 97,3 % | 95,9 % |
| Kosořice | 199 | 97,0 % | 96,5 % |
| Ujkovice | 99 | 97,0 % | 96,0 % |
| Kněžmost | 1 102 | 96,3 % | 92,4 % |
| Bítouchov | 185 | 95,7 % | 93,0 % |
| Rokytá | 184 | 95,7 % | 95,7 % |
| Luštěnice | 561 | 95,5 % | 71,5 % |
| Smilovice | 381 | 92,1 % | 67,7 % |
| Bezno | 326 | 92,0 % | 85,9 % |
| Dolní Krupá | 110 | 91,8 % | 91,8 % |
| Plazy | 194 | 91,8 % | 59,3 % |
| Mladá Boleslav | 5 307 | 91,5 % | 71,5 % |
| Vinec | 105 | 91,4 % | 90,5 % |
| Židněves | 182 | 91,2 % | 42,3 % |
| Semčice | 252 | 90,5 % | 34,9 % |
| Petkovy | 165 | 89,7 % | 78,2 % |
| Němčice | 71 | 88,7 % | 15,5 % |
| Řepov | 248 | 88,7 % | 14,5 % |
| Josefův Důl | 44 | 88,6 % | 72,7 % |
| Dalovice | 113 | 88,5 % | 78,8 % |
| Předměřice nad Jizerou | 329 | 88,4 % | 38,6 % |
| Plužná | 102 | 88,2 % | 83,3 % |
| Dobrovice | 1 367 | 88,2 % | 58,6 % |
| Kochánky | 257 | 87,9 % | 87,2 % |
| Bradlec | 531 | 87,8 % | 75,0 % |
| Benátky nad Jizerou | 1 927 | 87,5 % | 56,6 % |
| Kobylnice | 70 | 87,1 % | 78,6 % |
| Březno | 366 | 86,9 % | 36,1 % |
| Chotětov | 392 | 86,7 % | 48,7 % |
| Mečeříž | 251 | 86,5 % | 31,9 % |
| Horky nad Jizerou | 237 | 84,8 % | 52,7 % |
| Horní Slivno | 158 | 83,5 % | 75,3 % |
| Kolomuty | 169 | 83,4 % | 12,4 % |
| Ctiměřice | 66 | 83,3 % | 47,0 % |
| Vinařice | 139 | 82,7 % | 51,1 % |
| Písková Lhota | 404 | 82,4 % | 68,8 % |
| Jizerní Vtelno | 173 | 80,9 % | 50,3 % |
| Strenice | 104 | 80,8 % | 22,1 % |
| Charvatce | 183 | 80,3 % | 37,7 % |
| Sedlec | 118 | 79,7 % | 3,4 % |
| Kosmonosy | 1 616 | 79,5 % | 47,3 % |
| Brodce | 461 | 77,7 % | 31,0 % |
| Strašnov | 110 | 77,3 % | 10,9 % |
| Nemyslovice | 73 | 76,7 % | 68,5 % |
| Kovanec | 72 | 76,4 % | 50,0 % |
| Žerčice | 199 | 75,9 % | 60,3 % |
| Březovice | 143 | 75,5 % | 35,7 % |
| Husí Lhota | 70 | 74,3 % | 5,7 % |
| Skalsko | 161 | 73,9 % | 41,0 % |
| Nepřevázka | 167 | 73,7 % | 4,2 % |
| Bělá pod Bezdězem | 1 838 | 72,9 % | 46,5 % |
| Krnsko | 230 | 72,6 % | 13,5 % |
| Jabkenice | 280 | 72,5 % | 22,9 % |
| Hrušov | 127 | 72,4 % | 49,6 % |
| Dlouhá Lhota | 189 | 72,0 % | 28,6 % |
| Kropáčova Vrutice | 438 | 71,7 % | 26,7 % |
| Dolní Stakory | 120 | 71,7 % | 0,8 % |
| Vlkava | 273 | 70,0 % | 43,6 % |
| Velké Všelisy | 220 | 69,5 % | 45,9 % |
| Katusice | 334 | 69,5 % | 13,8 % |
| Rokytovec | 77 | 67,5 % | 3,9 % |
| Bukovno | 276 | 66,7 % | 3,6 % |
| Hrdlořezy | 313 | 66,5 % | 31,0 % |
| Tuřice | 264 | 65,9 % | 44,3 % |
| Ledce | 245 | 64,9 % | 43,7 % |
| Pěčice | 126 | 64,3 % | 56,3 % |
| Doubravička | 70 | 64,3 % | 0,0 % |
| Zdětín | 229 | 64,2 % | 1,7 % |
| Nová Telib | 122 | 61,5 % | 0,8 % |
| Niměřice | 195 | 61,0 % | 11,8 % |
| Sukorady | 230 | 57,4 % | 1,3 % |
| Vrátno | 63 | 57,1 % | 0,0 % |
| Chudíř | 171 | 56,7 % | 49,7 % |
| Pětikozly | 43 | 53,5 % | 23,3 % |
| Kluky | 47 | 51,1 % | 0,0 % |
| Dolní Slivno | 184 | 50,0 % | 1,1 % |
| Lhotky | 80 | 50,0 % | 1,3 % |
| Kováň | 66 | 47,0 % | 0,0 % |
| Skorkov | 496 | 46,8 % | 33,3 % |
| Sojovice | 424 | 46,2 % | 8,0 % |
| Krásná Ves | 72 | 41,7 % | 2,8 % |
| Boreč | 100 | 37,0 % | 0,0 % |
| Sudoměř | 57 | 24,6 % | 0,0 % |
| Košátky | 180 | 24,4 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.