Okres · Pardubický kraj
Internet v okrese Pardubice: 72,2 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Pardubice je podle ČTÚ pokryto 32 558 z 45 121 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
72,2 %
adres má 100+ Mbit/s (32 558 z 45 121)
91,7 %
adres má 30+ Mbit/s (41 356 z 45 121)
5
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Pardubice
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Rybitví | 542 | 100,0 % | 100,0 % |
| Slepotice | 181 | 100,0 % | 100,0 % |
| Borek | 113 | 100,0 % | 100,0 % |
| Opatovice nad Labem | 810 | 99,5 % | 99,5 % |
| Horní Ředice | 377 | 99,5 % | 99,5 % |
| Libišany | 296 | 99,3 % | 99,3 % |
| Ráby | 239 | 99,2 % | 99,6 % |
| Bukovina nad Labem | 105 | 99,0 % | 99,0 % |
| Třebosice | 95 | 98,9 % | 100,0 % |
| Podůlšany | 71 | 98,6 % | 98,6 % |
| Horní Jelení | 919 | 97,9 % | 99,6 % |
| Dolní Ředice | 397 | 97,7 % | 98,5 % |
| Pardubice | 12 908 | 97,4 % | 99,4 % |
| Holice | 2 156 | 95,6 % | 99,1 % |
| Poběžovice u Holic | 135 | 94,1 % | 96,3 % |
| Veliny | 210 | 93,8 % | 99,5 % |
| Moravany | 707 | 92,2 % | 98,7 % |
| Trnávka | 117 | 89,7 % | 99,1 % |
| Kostěnice | 210 | 89,5 % | 99,0 % |
| Srnojedy | 311 | 88,7 % | 97,1 % |
| Dolní Roveň | 837 | 87,8 % | 98,0 % |
| Ostřešany | 425 | 86,8 % | 98,8 % |
| Dašice | 788 | 85,2 % | 98,1 % |
| Lázně Bohdaneč | 984 | 83,3 % | 99,4 % |
| Tetov | 108 | 83,3 % | 98,1 % |
Zobrazit všech 112
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Sezemice | 1 563 | 83,2 % | 94,2 % |
| Staré Hradiště | 772 | 79,7 % | 95,7 % |
| Lány u Dašic | 55 | 78,2 % | 83,6 % |
| Chrtníky | 60 | 75,0 % | 81,7 % |
| Čepí | 133 | 74,4 % | 96,2 % |
| Spojil | 219 | 74,4 % | 95,9 % |
| Vlčí Habřina | 132 | 74,2 % | 91,7 % |
| Srch | 710 | 70,8 % | 94,5 % |
| Ostřetín | 372 | 69,6 % | 92,7 % |
| Přelovice | 107 | 69,2 % | 84,1 % |
| Svinčany | 247 | 66,8 % | 87,0 % |
| Přepychy | 53 | 66,0 % | 73,6 % |
| Semín | 265 | 64,9 % | 88,7 % |
| Morašice | 85 | 64,7 % | 100,0 % |
| Poběžovice u Přelouče | 57 | 63,2 % | 66,7 % |
| Veselí | 155 | 60,6 % | 82,6 % |
| Hlavečník | 164 | 60,4 % | 100,0 % |
| Kladruby nad Labem | 307 | 59,0 % | 87,9 % |
| Malé Výkleky | 51 | 58,8 % | 86,3 % |
| Býšť | 752 | 58,4 % | 83,5 % |
| Strašov | 132 | 57,6 % | 89,4 % |
| Urbanice | 48 | 56,3 % | 79,2 % |
| Vysoké Chvojno | 223 | 55,6 % | 91,9 % |
| Valy | 183 | 55,2 % | 92,3 % |
| Staré Jesenčany | 163 | 54,0 % | 95,1 % |
| Zdechovice | 259 | 53,3 % | 94,2 % |
| Uhersko | 122 | 52,5 % | 99,2 % |
| Voleč | 156 | 51,9 % | 84,6 % |
| Přelouč | 2 313 | 51,6 % | 82,6 % |
| Čeperka | 460 | 50,4 % | 90,9 % |
| Vyšehněvice | 102 | 50,0 % | 89,2 % |
| Němčice | 342 | 46,8 % | 82,5 % |
| Mikulovice | 514 | 46,7 % | 94,4 % |
| Choteč | 138 | 44,9 % | 79,7 % |
| Dubany | 132 | 44,7 % | 85,6 % |
| Chvaletice | 612 | 43,8 % | 99,5 % |
| Chvojenec | 273 | 42,1 % | 78,0 % |
| Dříteč | 300 | 41,7 % | 80,3 % |
| Řečany nad Labem | 539 | 40,3 % | 100,0 % |
| Svojšice | 193 | 39,9 % | 56,0 % |
| Jeníkovice | 113 | 38,9 % | 68,1 % |
| Labské Chrčice | 149 | 38,9 % | 99,3 % |
| Jaroslav | 96 | 36,5 % | 97,9 % |
| Kasalice | 113 | 35,4 % | 73,5 % |
| Turkovice | 235 | 35,3 % | 51,1 % |
| Starý Mateřov | 354 | 35,3 % | 94,4 % |
| Choltice | 538 | 34,6 % | 65,4 % |
| Břehy | 408 | 34,6 % | 89,7 % |
| Trusnov | 149 | 33,6 % | 73,2 % |
| Černá u Bohdanče | 260 | 31,9 % | 88,1 % |
| Živanice | 366 | 31,1 % | 86,1 % |
| Staré Ždánice | 223 | 30,9 % | 89,2 % |
| Barchov | 141 | 30,5 % | 90,8 % |
| Rokytno | 357 | 30,3 % | 71,7 % |
| Kunětice | 272 | 27,6 % | 47,1 % |
| Selmice | 62 | 27,4 % | 100,0 % |
| Rohovládova Bělá | 232 | 27,2 % | 88,4 % |
| Dolany | 162 | 23,5 % | 90,1 % |
| Vápno | 60 | 23,3 % | 78,3 % |
| Bukovka | 147 | 20,4 % | 86,4 % |
| Bezděkov | 134 | 17,9 % | 95,5 % |
| Stéblová | 113 | 16,8 % | 86,7 % |
| Lipoltice | 235 | 16,2 % | 58,7 % |
| Sopřeč | 178 | 12,4 % | 40,4 % |
| Kojice | 197 | 9,1 % | 100,0 % |
| Žáravice | 63 | 6,3 % | 60,3 % |
| Mokošín | 74 | 5,4 % | 60,8 % |
| Jezbořice | 178 | 4,5 % | 74,7 % |
| Časy | 78 | 3,8 % | 43,6 % |
| Chýšť | 79 | 3,8 % | 50,6 % |
| Stojice | 130 | 3,1 % | 76,9 % |
| Sovolusky | 65 | 3,1 % | 23,1 % |
| Jankovice | 257 | 2,7 % | 27,6 % |
| Jedousov | 76 | 2,6 % | 46,1 % |
| Hrobice | 124 | 2,4 % | 86,3 % |
| Holotín | 83 | 2,4 % | 25,3 % |
| Bukovina u Přelouče | 49 | 2,0 % | 38,8 % |
| Újezd u Přelouče | 99 | 2,0 % | 57,6 % |
| Úhřetická Lhota | 121 | 1,7 % | 99,2 % |
| Brloh | 122 | 1,6 % | 32,0 % |
| Pravy | 61 | 1,6 % | 41,0 % |
| Křičeň | 108 | 0,9 % | 65,7 % |
| Litošice | 179 | 0,0 % | 71,5 % |
| Neratov | 129 | 0,0 % | 46,5 % |
| Rohoznice | 125 | 0,0 % | 87,2 % |
| Újezd u Sezemic | 72 | 0,0 % | 50,0 % |
| Plch | 51 | 0,0 % | 52,9 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Rybitví | 542 | 100,0 % | 100,0 % |
| Řečany nad Labem | 539 | 100,0 % | 40,3 % |
| Kojice | 197 | 100,0 % | 9,1 % |
| Slepotice | 181 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hlavečník | 164 | 100,0 % | 60,4 % |
| Borek | 113 | 100,0 % | 100,0 % |
| Třebosice | 95 | 100,0 % | 98,9 % |
| Morašice | 85 | 100,0 % | 64,7 % |
| Selmice | 62 | 100,0 % | 27,4 % |
| Ráby | 239 | 99,6 % | 99,2 % |
| Horní Jelení | 919 | 99,6 % | 97,9 % |
| Veliny | 210 | 99,5 % | 93,8 % |
| Chvaletice | 612 | 99,5 % | 43,8 % |
| Opatovice nad Labem | 810 | 99,5 % | 99,5 % |
| Horní Ředice | 377 | 99,5 % | 99,5 % |
| Lázně Bohdaneč | 984 | 99,4 % | 83,3 % |
| Pardubice | 12 908 | 99,4 % | 97,4 % |
| Labské Chrčice | 149 | 99,3 % | 38,9 % |
| Libišany | 296 | 99,3 % | 99,3 % |
| Uhersko | 122 | 99,2 % | 52,5 % |
| Úhřetická Lhota | 121 | 99,2 % | 1,7 % |
| Trnávka | 117 | 99,1 % | 89,7 % |
| Holice | 2 156 | 99,1 % | 95,6 % |
| Kostěnice | 210 | 99,0 % | 89,5 % |
| Bukovina nad Labem | 105 | 99,0 % | 99,0 % |
Zobrazit všech 112
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Ostřešany | 425 | 98,8 % | 86,8 % |
| Moravany | 707 | 98,7 % | 92,2 % |
| Podůlšany | 71 | 98,6 % | 98,6 % |
| Dolní Ředice | 397 | 98,5 % | 97,7 % |
| Tetov | 108 | 98,1 % | 83,3 % |
| Dašice | 788 | 98,1 % | 85,2 % |
| Dolní Roveň | 837 | 98,0 % | 87,8 % |
| Jaroslav | 96 | 97,9 % | 36,5 % |
| Srnojedy | 311 | 97,1 % | 88,7 % |
| Poběžovice u Holic | 135 | 96,3 % | 94,1 % |
| Čepí | 133 | 96,2 % | 74,4 % |
| Spojil | 219 | 95,9 % | 74,4 % |
| Staré Hradiště | 772 | 95,7 % | 79,7 % |
| Bezděkov | 134 | 95,5 % | 17,9 % |
| Staré Jesenčany | 163 | 95,1 % | 54,0 % |
| Srch | 710 | 94,5 % | 70,8 % |
| Mikulovice | 514 | 94,4 % | 46,7 % |
| Starý Mateřov | 354 | 94,4 % | 35,3 % |
| Zdechovice | 259 | 94,2 % | 53,3 % |
| Sezemice | 1 563 | 94,2 % | 83,2 % |
| Ostřetín | 372 | 92,7 % | 69,6 % |
| Valy | 183 | 92,3 % | 55,2 % |
| Vysoké Chvojno | 223 | 91,9 % | 55,6 % |
| Vlčí Habřina | 132 | 91,7 % | 74,2 % |
| Čeperka | 460 | 90,9 % | 50,4 % |
| Barchov | 141 | 90,8 % | 30,5 % |
| Dolany | 162 | 90,1 % | 23,5 % |
| Břehy | 408 | 89,7 % | 34,6 % |
| Strašov | 132 | 89,4 % | 57,6 % |
| Staré Ždánice | 223 | 89,2 % | 30,9 % |
| Vyšehněvice | 102 | 89,2 % | 50,0 % |
| Semín | 265 | 88,7 % | 64,9 % |
| Rohovládova Bělá | 232 | 88,4 % | 27,2 % |
| Černá u Bohdanče | 260 | 88,1 % | 31,9 % |
| Kladruby nad Labem | 307 | 87,9 % | 59,0 % |
| Rohoznice | 125 | 87,2 % | 0,0 % |
| Svinčany | 247 | 87,0 % | 66,8 % |
| Stéblová | 113 | 86,7 % | 16,8 % |
| Bukovka | 147 | 86,4 % | 20,4 % |
| Hrobice | 124 | 86,3 % | 2,4 % |
| Malé Výkleky | 51 | 86,3 % | 58,8 % |
| Živanice | 366 | 86,1 % | 31,1 % |
| Dubany | 132 | 85,6 % | 44,7 % |
| Voleč | 156 | 84,6 % | 51,9 % |
| Přelovice | 107 | 84,1 % | 69,2 % |
| Lány u Dašic | 55 | 83,6 % | 78,2 % |
| Býšť | 752 | 83,5 % | 58,4 % |
| Veselí | 155 | 82,6 % | 60,6 % |
| Přelouč | 2 313 | 82,6 % | 51,6 % |
| Němčice | 342 | 82,5 % | 46,8 % |
| Chrtníky | 60 | 81,7 % | 75,0 % |
| Dříteč | 300 | 80,3 % | 41,7 % |
| Choteč | 138 | 79,7 % | 44,9 % |
| Urbanice | 48 | 79,2 % | 56,3 % |
| Vápno | 60 | 78,3 % | 23,3 % |
| Chvojenec | 273 | 78,0 % | 42,1 % |
| Stojice | 130 | 76,9 % | 3,1 % |
| Jezbořice | 178 | 74,7 % | 4,5 % |
| Přepychy | 53 | 73,6 % | 66,0 % |
| Kasalice | 113 | 73,5 % | 35,4 % |
| Trusnov | 149 | 73,2 % | 33,6 % |
| Rokytno | 357 | 71,7 % | 30,3 % |
| Litošice | 179 | 71,5 % | 0,0 % |
| Jeníkovice | 113 | 68,1 % | 38,9 % |
| Poběžovice u Přelouče | 57 | 66,7 % | 63,2 % |
| Křičeň | 108 | 65,7 % | 0,9 % |
| Choltice | 538 | 65,4 % | 34,6 % |
| Mokošín | 74 | 60,8 % | 5,4 % |
| Žáravice | 63 | 60,3 % | 6,3 % |
| Lipoltice | 235 | 58,7 % | 16,2 % |
| Újezd u Přelouče | 99 | 57,6 % | 2,0 % |
| Svojšice | 193 | 56,0 % | 39,9 % |
| Plch | 51 | 52,9 % | 0,0 % |
| Turkovice | 235 | 51,1 % | 35,3 % |
| Chýšť | 79 | 50,6 % | 3,8 % |
| Újezd u Sezemic | 72 | 50,0 % | 0,0 % |
| Kunětice | 272 | 47,1 % | 27,6 % |
| Neratov | 129 | 46,5 % | 0,0 % |
| Jedousov | 76 | 46,1 % | 2,6 % |
| Časy | 78 | 43,6 % | 3,8 % |
| Pravy | 61 | 41,0 % | 1,6 % |
| Sopřeč | 178 | 40,4 % | 12,4 % |
| Bukovina u Přelouče | 49 | 38,8 % | 2,0 % |
| Brloh | 122 | 32,0 % | 1,6 % |
| Jankovice | 257 | 27,6 % | 2,7 % |
| Holotín | 83 | 25,3 % | 2,4 % |
| Sovolusky | 65 | 23,1 % | 3,1 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.