Okres · Kraj Vysočina
Internet v okrese Pelhřimov: 73,3 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Pelhřimov je podle ČTÚ pokryto 23 848 z 32 541 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
73,3 %
adres má 100+ Mbit/s (23 848 z 32 541)
82,7 %
adres má 30+ Mbit/s (26 909 z 32 541)
26
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Pelhřimov
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Horní Ves | 161 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kojčice | 143 | 100,0 % | 100,0 % |
| Svépravice | 115 | 100,0 % | 100,0 % |
| Komorovice | 79 | 100,0 % | 100,0 % |
| Věžná | 74 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nová Buková | 57 | 100,0 % | 100,0 % |
| Černov | 54 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jiřice | 360 | 99,7 % | 100,0 % |
| Cetoraz | 355 | 99,7 % | 99,7 % |
| Kejžlice | 238 | 99,6 % | 99,6 % |
| Žirovnice | 1 316 | 99,4 % | 99,5 % |
| Čejov | 277 | 99,3 % | 99,3 % |
| Velká Chyška | 136 | 99,3 % | 99,3 % |
| Rynárec | 250 | 99,2 % | 99,2 % |
| Vystrkov | 121 | 99,2 % | 99,2 % |
| Křeč | 116 | 99,1 % | 99,1 % |
| Hořice | 110 | 99,1 % | 99,1 % |
| Zajíčkov | 108 | 99,1 % | 99,1 % |
| Bohdalín | 103 | 99,0 % | 100,0 % |
| Těchobuz | 101 | 99,0 % | 99,0 % |
| Vokov | 82 | 98,8 % | 100,0 % |
| Horní Rápotice | 76 | 98,7 % | 98,7 % |
| Vojslavice | 72 | 98,6 % | 100,0 % |
| Bořetín | 71 | 98,6 % | 98,6 % |
| Včelnička | 141 | 98,6 % | 98,6 % |
Zobrazit všech 120
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Hojanovice | 63 | 98,4 % | 98,4 % |
| Zhořec | 61 | 98,4 % | 100,0 % |
| Proseč | 57 | 98,2 % | 98,2 % |
| Velký Rybník | 94 | 97,9 % | 97,9 % |
| Pacov | 1 667 | 97,8 % | 97,9 % |
| Pavlov | 45 | 97,8 % | 100,0 % |
| Syrov | 43 | 97,7 % | 97,7 % |
| Rovná | 42 | 97,6 % | 100,0 % |
| Dobrá Voda u Pacova | 40 | 97,5 % | 97,5 % |
| Rodinov | 78 | 97,4 % | 97,4 % |
| Ježov | 34 | 97,1 % | 97,1 % |
| Útěchovice pod Stražištěm | 66 | 97,0 % | 98,5 % |
| Leskovice | 60 | 96,7 % | 96,7 % |
| Chyšná | 50 | 96,0 % | 96,0 % |
| Vysoká Lhota | 25 | 96,0 % | 96,0 % |
| Samšín | 73 | 95,9 % | 95,9 % |
| Nový Rychnov | 514 | 95,5 % | 99,6 % |
| Kamenice nad Lipou | 1 605 | 94,8 % | 96,0 % |
| Kámen | 130 | 93,8 % | 93,8 % |
| Božejov | 314 | 93,3 % | 98,4 % |
| Košetice | 346 | 91,9 % | 92,2 % |
| Budíkov | 144 | 90,3 % | 91,7 % |
| Počátky | 1 239 | 89,5 % | 91,3 % |
| Humpolec | 3 721 | 88,8 % | 90,8 % |
| Staré Bříště | 66 | 86,4 % | 87,9 % |
| Pelhřimov | 5 127 | 85,3 % | 89,8 % |
| Lukavec | 415 | 85,1 % | 89,6 % |
| Mnich | 283 | 84,8 % | 89,8 % |
| Bratřice | 107 | 84,1 % | 86,9 % |
| Senožaty | 402 | 84,1 % | 86,8 % |
| Onšov | 128 | 82,8 % | 99,2 % |
| Chýstovice | 48 | 81,3 % | 89,6 % |
| Častrov | 385 | 80,3 % | 82,3 % |
| Olešná | 202 | 80,2 % | 87,6 % |
| Pošná | 149 | 73,2 % | 79,2 % |
| Kaliště | 289 | 71,3 % | 77,5 % |
| Křešín | 155 | 71,0 % | 81,9 % |
| Těmice | 270 | 70,4 % | 80,0 % |
| Červená Řečice | 656 | 68,3 % | 72,7 % |
| Salačova Lhota | 65 | 67,7 % | 80,0 % |
| Píšť | 68 | 61,8 % | 66,2 % |
| Obrataň | 385 | 60,8 % | 74,0 % |
| Lhota-Vlasenice | 93 | 59,1 % | 72,0 % |
| Horní Cerekev | 846 | 55,9 % | 99,8 % |
| Koberovice | 104 | 52,9 % | 52,9 % |
| Důl | 48 | 52,1 % | 68,8 % |
| Mladé Bříště | 124 | 50,0 % | 69,4 % |
| Libkova Voda | 108 | 49,1 % | 71,3 % |
| Černovice | 1 036 | 47,6 % | 65,3 % |
| Dobrá Voda | 98 | 46,9 % | 71,4 % |
| Krasíkovice | 50 | 46,0 % | 62,0 % |
| Čáslavsko | 103 | 44,7 % | 56,3 % |
| Bystrá | 108 | 40,7 % | 55,6 % |
| Martinice u Onšova | 39 | 38,5 % | 66,7 % |
| Křelovice | 230 | 29,6 % | 56,5 % |
| Želiv | 703 | 25,5 % | 50,9 % |
| Stojčín | 59 | 25,4 % | 59,3 % |
| Vyskytná | 299 | 23,1 % | 100,0 % |
| Nová Cerekev | 622 | 20,3 % | 49,0 % |
| Hořepník | 336 | 20,2 % | 57,4 % |
| Vyklantice | 141 | 19,1 % | 49,6 % |
| Dehtáře | 124 | 15,3 % | 25,8 % |
| Zlátenka | 24 | 12,5 % | 41,7 % |
| Buřenice | 154 | 3,9 % | 72,1 % |
| Řečice | 123 | 3,3 % | 40,7 % |
| Lidmaň | 203 | 2,5 % | 8,4 % |
| Ondřejov | 108 | 1,9 % | 23,1 % |
| Hojovice | 86 | 1,2 % | 24,4 % |
| Proseč pod Křemešníkem | 113 | 0,9 % | 22,1 % |
| Sedlice | 279 | 0,0 % | 6,8 % |
| Zachotín | 135 | 0,0 % | 39,3 % |
| Moraveč | 126 | 0,0 % | 43,7 % |
| Ústrašín | 110 | 0,0 % | 53,6 % |
| Dubovice | 102 | 0,0 % | 16,7 % |
| Veselá | 102 | 0,0 % | 47,1 % |
| Putimov | 100 | 0,0 % | 67,0 % |
| Polesí | 99 | 0,0 % | 38,4 % |
| Mezilesí | 91 | 0,0 % | 27,5 % |
| Mezná | 91 | 0,0 % | 6,6 % |
| Střítež | 89 | 0,0 % | 5,6 % |
| Čížkov | 66 | 0,0 % | 43,9 % |
| Mysletín | 60 | 0,0 % | 46,7 % |
| Bácovice | 57 | 0,0 % | 5,3 % |
| Eš | 55 | 0,0 % | 14,5 % |
| Arneštovice | 52 | 0,0 % | 28,8 % |
| Střítež pod Křemešníkem | 52 | 0,0 % | 0,0 % |
| Žirov | 52 | 0,0 % | 48,1 % |
| Bořetice | 48 | 0,0 % | 39,6 % |
| Útěchovice | 46 | 0,0 % | 39,1 % |
| Útěchovičky | 46 | 0,0 % | 2,2 % |
| Litohošť | 40 | 0,0 % | 42,5 % |
| Lesná | 38 | 0,0 % | 42,1 % |
| Bělá | 34 | 0,0 % | 55,9 % |
| Jankov | 33 | 0,0 % | 60,6 % |
| Čelistná | 29 | 0,0 % | 48,3 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Jiřice | 360 | 100,0 % | 99,7 % |
| Vyskytná | 299 | 100,0 % | 23,1 % |
| Horní Ves | 161 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kojčice | 143 | 100,0 % | 100,0 % |
| Svépravice | 115 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bohdalín | 103 | 100,0 % | 99,0 % |
| Vokov | 82 | 100,0 % | 98,8 % |
| Komorovice | 79 | 100,0 % | 100,0 % |
| Věžná | 74 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vojslavice | 72 | 100,0 % | 98,6 % |
| Zhořec | 61 | 100,0 % | 98,4 % |
| Nová Buková | 57 | 100,0 % | 100,0 % |
| Černov | 54 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pavlov | 45 | 100,0 % | 97,8 % |
| Rovná | 42 | 100,0 % | 97,6 % |
| Horní Cerekev | 846 | 99,8 % | 55,9 % |
| Cetoraz | 355 | 99,7 % | 99,7 % |
| Nový Rychnov | 514 | 99,6 % | 95,5 % |
| Kejžlice | 238 | 99,6 % | 99,6 % |
| Žirovnice | 1 316 | 99,5 % | 99,4 % |
| Čejov | 277 | 99,3 % | 99,3 % |
| Velká Chyška | 136 | 99,3 % | 99,3 % |
| Onšov | 128 | 99,2 % | 82,8 % |
| Rynárec | 250 | 99,2 % | 99,2 % |
| Vystrkov | 121 | 99,2 % | 99,2 % |
Zobrazit všech 120
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Křeč | 116 | 99,1 % | 99,1 % |
| Hořice | 110 | 99,1 % | 99,1 % |
| Zajíčkov | 108 | 99,1 % | 99,1 % |
| Těchobuz | 101 | 99,0 % | 99,0 % |
| Horní Rápotice | 76 | 98,7 % | 98,7 % |
| Bořetín | 71 | 98,6 % | 98,6 % |
| Včelnička | 141 | 98,6 % | 98,6 % |
| Útěchovice pod Stražištěm | 66 | 98,5 % | 97,0 % |
| Hojanovice | 63 | 98,4 % | 98,4 % |
| Božejov | 314 | 98,4 % | 93,3 % |
| Proseč | 57 | 98,2 % | 98,2 % |
| Pacov | 1 667 | 97,9 % | 97,8 % |
| Velký Rybník | 94 | 97,9 % | 97,9 % |
| Syrov | 43 | 97,7 % | 97,7 % |
| Dobrá Voda u Pacova | 40 | 97,5 % | 97,5 % |
| Rodinov | 78 | 97,4 % | 97,4 % |
| Ježov | 34 | 97,1 % | 97,1 % |
| Leskovice | 60 | 96,7 % | 96,7 % |
| Kamenice nad Lipou | 1 605 | 96,0 % | 94,8 % |
| Chyšná | 50 | 96,0 % | 96,0 % |
| Vysoká Lhota | 25 | 96,0 % | 96,0 % |
| Samšín | 73 | 95,9 % | 95,9 % |
| Kámen | 130 | 93,8 % | 93,8 % |
| Košetice | 346 | 92,2 % | 91,9 % |
| Budíkov | 144 | 91,7 % | 90,3 % |
| Počátky | 1 239 | 91,3 % | 89,5 % |
| Humpolec | 3 721 | 90,8 % | 88,8 % |
| Pelhřimov | 5 127 | 89,8 % | 85,3 % |
| Mnich | 283 | 89,8 % | 84,8 % |
| Lukavec | 415 | 89,6 % | 85,1 % |
| Chýstovice | 48 | 89,6 % | 81,3 % |
| Staré Bříště | 66 | 87,9 % | 86,4 % |
| Olešná | 202 | 87,6 % | 80,2 % |
| Bratřice | 107 | 86,9 % | 84,1 % |
| Senožaty | 402 | 86,8 % | 84,1 % |
| Častrov | 385 | 82,3 % | 80,3 % |
| Křešín | 155 | 81,9 % | 71,0 % |
| Těmice | 270 | 80,0 % | 70,4 % |
| Salačova Lhota | 65 | 80,0 % | 67,7 % |
| Pošná | 149 | 79,2 % | 73,2 % |
| Kaliště | 289 | 77,5 % | 71,3 % |
| Obrataň | 385 | 74,0 % | 60,8 % |
| Červená Řečice | 656 | 72,7 % | 68,3 % |
| Buřenice | 154 | 72,1 % | 3,9 % |
| Lhota-Vlasenice | 93 | 72,0 % | 59,1 % |
| Dobrá Voda | 98 | 71,4 % | 46,9 % |
| Libkova Voda | 108 | 71,3 % | 49,1 % |
| Mladé Bříště | 124 | 69,4 % | 50,0 % |
| Důl | 48 | 68,8 % | 52,1 % |
| Putimov | 100 | 67,0 % | 0,0 % |
| Martinice u Onšova | 39 | 66,7 % | 38,5 % |
| Píšť | 68 | 66,2 % | 61,8 % |
| Černovice | 1 036 | 65,3 % | 47,6 % |
| Krasíkovice | 50 | 62,0 % | 46,0 % |
| Jankov | 33 | 60,6 % | 0,0 % |
| Stojčín | 59 | 59,3 % | 25,4 % |
| Hořepník | 336 | 57,4 % | 20,2 % |
| Křelovice | 230 | 56,5 % | 29,6 % |
| Čáslavsko | 103 | 56,3 % | 44,7 % |
| Bělá | 34 | 55,9 % | 0,0 % |
| Bystrá | 108 | 55,6 % | 40,7 % |
| Ústrašín | 110 | 53,6 % | 0,0 % |
| Koberovice | 104 | 52,9 % | 52,9 % |
| Želiv | 703 | 50,9 % | 25,5 % |
| Vyklantice | 141 | 49,6 % | 19,1 % |
| Nová Cerekev | 622 | 49,0 % | 20,3 % |
| Čelistná | 29 | 48,3 % | 0,0 % |
| Žirov | 52 | 48,1 % | 0,0 % |
| Veselá | 102 | 47,1 % | 0,0 % |
| Mysletín | 60 | 46,7 % | 0,0 % |
| Čížkov | 66 | 43,9 % | 0,0 % |
| Moraveč | 126 | 43,7 % | 0,0 % |
| Litohošť | 40 | 42,5 % | 0,0 % |
| Lesná | 38 | 42,1 % | 0,0 % |
| Zlátenka | 24 | 41,7 % | 12,5 % |
| Řečice | 123 | 40,7 % | 3,3 % |
| Bořetice | 48 | 39,6 % | 0,0 % |
| Zachotín | 135 | 39,3 % | 0,0 % |
| Útěchovice | 46 | 39,1 % | 0,0 % |
| Polesí | 99 | 38,4 % | 0,0 % |
| Arneštovice | 52 | 28,8 % | 0,0 % |
| Mezilesí | 91 | 27,5 % | 0,0 % |
| Dehtáře | 124 | 25,8 % | 15,3 % |
| Hojovice | 86 | 24,4 % | 1,2 % |
| Ondřejov | 108 | 23,1 % | 1,9 % |
| Proseč pod Křemešníkem | 113 | 22,1 % | 0,9 % |
| Dubovice | 102 | 16,7 % | 0,0 % |
| Eš | 55 | 14,5 % | 0,0 % |
| Lidmaň | 203 | 8,4 % | 2,5 % |
| Sedlice | 279 | 6,8 % | 0,0 % |
| Mezná | 91 | 6,6 % | 0,0 % |
| Střítež | 89 | 5,6 % | 0,0 % |
| Bácovice | 57 | 5,3 % | 0,0 % |
| Útěchovičky | 46 | 2,2 % | 0,0 % |
| Střítež pod Křemešníkem | 52 | 0,0 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.