Okres · Středočeský kraj
Internet v okrese Praha-východ: 88,8 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Praha-východ je podle ČTÚ pokryto 68 265 z 76 893 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
88,8 %
adres má 100+ Mbit/s (68 265 z 76 893)
95,4 %
adres má 30+ Mbit/s (73 320 z 76 893)
1
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Praha-východ
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Kamenice | 2 522 | 100,0 % | 100,0 % |
| Úvaly | 2 361 | 100,0 % | 100,0 % |
| Šestajovice | 1 440 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hovorčovice | 954 | 100,0 % | 100,0 % |
| Svojetice | 899 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kaliště | 795 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mirošovice | 724 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hrusice | 676 | 100,0 % | 100,0 % |
| Černé Voděrady | 588 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kostelec u Křížků | 369 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zvánovice | 368 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tehovec | 362 | 100,0 % | 100,0 % |
| Větrušice | 244 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vyšehořovice | 244 | 100,0 % | 100,0 % |
| Doubek | 239 | 100,0 % | 100,0 % |
| Popovičky | 227 | 100,0 % | 100,0 % |
| Klokočná | 173 | 100,0 % | 100,0 % |
| Modletice | 150 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dobročovice | 123 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mnichovice | 2 209 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zeleneč | 1 049 | 99,9 % | 99,9 % |
| Přezletice | 701 | 99,9 % | 99,9 % |
| Říčany | 5 071 | 99,8 % | 99,8 % |
| Zdiby | 2 386 | 99,8 % | 99,8 % |
| Ondřejov | 1 122 | 99,8 % | 99,8 % |
Zobrazit všech 110
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Světice | 555 | 99,8 % | 99,8 % |
| Nupaky | 443 | 99,8 % | 99,8 % |
| Dobřejovice | 429 | 99,8 % | 99,8 % |
| Jirny | 1 252 | 99,8 % | 99,8 % |
| Senohraby | 784 | 99,7 % | 99,7 % |
| Louňovice | 782 | 99,7 % | 99,7 % |
| Mochov | 387 | 99,7 % | 99,7 % |
| Kostelec nad Černými lesy | 1 547 | 99,7 % | 99,7 % |
| Odolena Voda | 1 094 | 99,7 % | 99,7 % |
| Stříbrná Skalice | 1 790 | 99,7 % | 99,7 % |
| Čestlice | 338 | 99,7 % | 99,7 % |
| Sluštice | 329 | 99,7 % | 99,7 % |
| Vodochody | 319 | 99,7 % | 99,7 % |
| Tehov | 594 | 99,7 % | 99,7 % |
| Mukařov | 1 390 | 99,6 % | 99,6 % |
| Velké Popovice | 1 320 | 99,6 % | 99,6 % |
| Kunice | 1 034 | 99,6 % | 99,6 % |
| Všestary | 514 | 99,6 % | 99,6 % |
| Babice | 749 | 99,6 % | 99,6 % |
| Sulice | 989 | 99,6 % | 99,6 % |
| Horoušany | 733 | 99,6 % | 99,6 % |
| Strančice | 1 104 | 99,5 % | 99,5 % |
| Radonice | 428 | 99,5 % | 99,5 % |
| Svémyslice | 191 | 99,5 % | 99,5 % |
| Bořanovice | 374 | 99,5 % | 99,5 % |
| Líbeznice | 1 071 | 99,4 % | 99,8 % |
| Březí | 345 | 99,4 % | 99,4 % |
| Herink | 464 | 99,4 % | 99,4 % |
| Struhařov | 591 | 99,3 % | 99,3 % |
| Vyžlovka | 584 | 99,3 % | 99,3 % |
| Pětihosty | 143 | 99,3 % | 99,3 % |
| Křenice | 428 | 99,3 % | 99,3 % |
| Křížkový Újezdec | 132 | 99,2 % | 99,2 % |
| Veleň | 643 | 99,2 % | 99,2 % |
| Škvorec | 851 | 99,2 % | 99,2 % |
| Sibřina | 428 | 99,1 % | 99,1 % |
| Radějovice | 319 | 99,1 % | 99,1 % |
| Kozojedy | 610 | 99,0 % | 99,0 % |
| Jenštejn | 493 | 99,0 % | 99,0 % |
| Zlatá | 185 | 98,9 % | 98,9 % |
| Sedlec | 178 | 98,9 % | 98,9 % |
| Petříkov | 277 | 98,6 % | 98,6 % |
| Nehvizdy | 1 237 | 98,4 % | 98,4 % |
| Štíhlice | 156 | 96,8 % | 96,8 % |
| Květnice | 868 | 96,8 % | 96,8 % |
| Podolanka | 245 | 95,5 % | 97,6 % |
| Nový Vestec | 348 | 93,1 % | 93,4 % |
| Zápy | 356 | 91,6 % | 94,4 % |
| Výžerky | 91 | 91,2 % | 100,0 % |
| Hlavenec | 181 | 90,6 % | 92,8 % |
| Klecany | 937 | 88,8 % | 97,1 % |
| Klíčany | 151 | 88,7 % | 95,4 % |
| Borek | 205 | 86,3 % | 90,7 % |
| Máslovice | 166 | 86,1 % | 86,7 % |
| Nučice | 151 | 86,1 % | 99,3 % |
| Kostelní Hlavno | 214 | 83,2 % | 90,7 % |
| Zlonín | 515 | 82,7 % | 93,6 % |
| Oplany | 81 | 81,5 % | 85,2 % |
| Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 4 348 | 79,7 % | 92,7 % |
| Sudovo Hlavno | 216 | 75,0 % | 84,3 % |
| Husinec | 600 | 74,3 % | 98,8 % |
| Oleška | 461 | 73,8 % | 99,1 % |
| Konětopy | 159 | 72,3 % | 79,2 % |
| Záryby | 452 | 70,8 % | 84,3 % |
| Konojedy | 148 | 70,3 % | 94,6 % |
| Veliká Ves | 143 | 66,4 % | 85,3 % |
| Lázně Toušeň | 572 | 65,2 % | 88,3 % |
| Křenek | 157 | 61,1 % | 77,1 % |
| Lhota | 367 | 56,4 % | 71,4 % |
| Předboj | 554 | 53,4 % | 81,9 % |
| Vlkančice | 641 | 53,4 % | 93,0 % |
| Nová Ves | 509 | 51,5 % | 80,7 % |
| Čelákovice | 2 739 | 51,3 % | 79,7 % |
| Dřísy | 393 | 51,1 % | 89,8 % |
| Měšice | 670 | 46,6 % | 81,6 % |
| Polerady | 235 | 42,6 % | 77,9 % |
| Dřevčice | 237 | 36,7 % | 95,8 % |
| Bašť | 979 | 32,8 % | 76,6 % |
| Sluhy | 271 | 31,0 % | 68,3 % |
| Mratín | 439 | 30,8 % | 80,2 % |
| Káraný | 1 207 | 25,0 % | 35,0 % |
| Jevany | 669 | 19,0 % | 88,9 % |
| Brázdim | 267 | 18,0 % | 57,3 % |
| Panenské Břežany | 301 | 9,6 % | 74,1 % |
| Prusice | 50 | 0,0 % | 100,0 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Kamenice | 2 522 | 100,0 % | 100,0 % |
| Úvaly | 2 361 | 100,0 % | 100,0 % |
| Šestajovice | 1 440 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hovorčovice | 954 | 100,0 % | 100,0 % |
| Svojetice | 899 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kaliště | 795 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mirošovice | 724 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hrusice | 676 | 100,0 % | 100,0 % |
| Černé Voděrady | 588 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kostelec u Křížků | 369 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zvánovice | 368 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tehovec | 362 | 100,0 % | 100,0 % |
| Větrušice | 244 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vyšehořovice | 244 | 100,0 % | 100,0 % |
| Doubek | 239 | 100,0 % | 100,0 % |
| Popovičky | 227 | 100,0 % | 100,0 % |
| Klokočná | 173 | 100,0 % | 100,0 % |
| Modletice | 150 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dobročovice | 123 | 100,0 % | 100,0 % |
| Výžerky | 91 | 100,0 % | 91,2 % |
| Prusice | 50 | 100,0 % | 0,0 % |
| Mnichovice | 2 209 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zeleneč | 1 049 | 99,9 % | 99,9 % |
| Přezletice | 701 | 99,9 % | 99,9 % |
| Říčany | 5 071 | 99,8 % | 99,8 % |
Zobrazit všech 110
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Zdiby | 2 386 | 99,8 % | 99,8 % |
| Ondřejov | 1 122 | 99,8 % | 99,8 % |
| Světice | 555 | 99,8 % | 99,8 % |
| Líbeznice | 1 071 | 99,8 % | 99,4 % |
| Nupaky | 443 | 99,8 % | 99,8 % |
| Dobřejovice | 429 | 99,8 % | 99,8 % |
| Jirny | 1 252 | 99,8 % | 99,8 % |
| Senohraby | 784 | 99,7 % | 99,7 % |
| Louňovice | 782 | 99,7 % | 99,7 % |
| Mochov | 387 | 99,7 % | 99,7 % |
| Kostelec nad Černými lesy | 1 547 | 99,7 % | 99,7 % |
| Odolena Voda | 1 094 | 99,7 % | 99,7 % |
| Stříbrná Skalice | 1 790 | 99,7 % | 99,7 % |
| Čestlice | 338 | 99,7 % | 99,7 % |
| Sluštice | 329 | 99,7 % | 99,7 % |
| Vodochody | 319 | 99,7 % | 99,7 % |
| Tehov | 594 | 99,7 % | 99,7 % |
| Mukařov | 1 390 | 99,6 % | 99,6 % |
| Velké Popovice | 1 320 | 99,6 % | 99,6 % |
| Kunice | 1 034 | 99,6 % | 99,6 % |
| Všestary | 514 | 99,6 % | 99,6 % |
| Babice | 749 | 99,6 % | 99,6 % |
| Sulice | 989 | 99,6 % | 99,6 % |
| Horoušany | 733 | 99,6 % | 99,6 % |
| Strančice | 1 104 | 99,5 % | 99,5 % |
| Radonice | 428 | 99,5 % | 99,5 % |
| Svémyslice | 191 | 99,5 % | 99,5 % |
| Bořanovice | 374 | 99,5 % | 99,5 % |
| Březí | 345 | 99,4 % | 99,4 % |
| Herink | 464 | 99,4 % | 99,4 % |
| Nučice | 151 | 99,3 % | 86,1 % |
| Struhařov | 591 | 99,3 % | 99,3 % |
| Vyžlovka | 584 | 99,3 % | 99,3 % |
| Pětihosty | 143 | 99,3 % | 99,3 % |
| Křenice | 428 | 99,3 % | 99,3 % |
| Křížkový Újezdec | 132 | 99,2 % | 99,2 % |
| Veleň | 643 | 99,2 % | 99,2 % |
| Škvorec | 851 | 99,2 % | 99,2 % |
| Oleška | 461 | 99,1 % | 73,8 % |
| Sibřina | 428 | 99,1 % | 99,1 % |
| Radějovice | 319 | 99,1 % | 99,1 % |
| Kozojedy | 610 | 99,0 % | 99,0 % |
| Jenštejn | 493 | 99,0 % | 99,0 % |
| Zlatá | 185 | 98,9 % | 98,9 % |
| Sedlec | 178 | 98,9 % | 98,9 % |
| Husinec | 600 | 98,8 % | 74,3 % |
| Petříkov | 277 | 98,6 % | 98,6 % |
| Nehvizdy | 1 237 | 98,4 % | 98,4 % |
| Podolanka | 245 | 97,6 % | 95,5 % |
| Klecany | 937 | 97,1 % | 88,8 % |
| Štíhlice | 156 | 96,8 % | 96,8 % |
| Květnice | 868 | 96,8 % | 96,8 % |
| Dřevčice | 237 | 95,8 % | 36,7 % |
| Klíčany | 151 | 95,4 % | 88,7 % |
| Konojedy | 148 | 94,6 % | 70,3 % |
| Zápy | 356 | 94,4 % | 91,6 % |
| Zlonín | 515 | 93,6 % | 82,7 % |
| Nový Vestec | 348 | 93,4 % | 93,1 % |
| Vlkančice | 641 | 93,0 % | 53,4 % |
| Hlavenec | 181 | 92,8 % | 90,6 % |
| Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 4 348 | 92,7 % | 79,7 % |
| Borek | 205 | 90,7 % | 86,3 % |
| Kostelní Hlavno | 214 | 90,7 % | 83,2 % |
| Dřísy | 393 | 89,8 % | 51,1 % |
| Jevany | 669 | 88,9 % | 19,0 % |
| Lázně Toušeň | 572 | 88,3 % | 65,2 % |
| Máslovice | 166 | 86,7 % | 86,1 % |
| Veliká Ves | 143 | 85,3 % | 66,4 % |
| Oplany | 81 | 85,2 % | 81,5 % |
| Záryby | 452 | 84,3 % | 70,8 % |
| Sudovo Hlavno | 216 | 84,3 % | 75,0 % |
| Předboj | 554 | 81,9 % | 53,4 % |
| Měšice | 670 | 81,6 % | 46,6 % |
| Nová Ves | 509 | 80,7 % | 51,5 % |
| Mratín | 439 | 80,2 % | 30,8 % |
| Čelákovice | 2 739 | 79,7 % | 51,3 % |
| Konětopy | 159 | 79,2 % | 72,3 % |
| Polerady | 235 | 77,9 % | 42,6 % |
| Křenek | 157 | 77,1 % | 61,1 % |
| Bašť | 979 | 76,6 % | 32,8 % |
| Panenské Břežany | 301 | 74,1 % | 9,6 % |
| Lhota | 367 | 71,4 % | 56,4 % |
| Sluhy | 271 | 68,3 % | 31,0 % |
| Brázdim | 267 | 57,3 % | 18,0 % |
| Káraný | 1 207 | 35,0 % | 25,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.