Okres · Jihočeský kraj
Internet v okrese Strakonice: 98,9 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Strakonice je podle ČTÚ pokryto 24 147 z 24 427 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
98,9 %
adres má 100+ Mbit/s (24 147 z 24 427)
99,2 %
adres má 30+ Mbit/s (24 225 z 24 427)
0
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Strakonice
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Bělčice | 581 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radomyšl | 551 | 100,0 % | 100,0 % |
| Katovice | 508 | 100,0 % | 100,0 % |
| Střelské Hoštice | 389 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radošovice | 301 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dřešín | 186 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pracejovice | 172 | 100,0 % | 100,0 % |
| Škvořetice | 168 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bezdědovice | 166 | 100,0 % | 100,0 % |
| Novosedly | 160 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chelčice | 152 | 100,0 % | 100,0 % |
| Horní Poříčí | 144 | 100,0 % | 100,0 % |
| Třebohostice | 142 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mnichov | 136 | 100,0 % | 100,0 % |
| Drachkov | 133 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tchořovice | 133 | 100,0 % | 100,0 % |
| Předmíř | 129 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hoslovice | 126 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mečichov | 125 | 100,0 % | 100,0 % |
| Záboří | 121 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čepřovice | 120 | 100,0 % | 100,0 % |
| Doubravice | 118 | 100,0 % | 100,0 % |
| Přední Zborovice | 118 | 100,0 % | 100,0 % |
| Litochovice | 116 | 100,0 % | 100,0 % |
| Rovná | 114 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 112
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Štěchovice | 102 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mačkov | 101 | 100,0 % | 100,0 % |
| Uzeničky | 95 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lažánky | 94 | 100,0 % | 100,0 % |
| Skočice | 93 | 100,0 % | 100,0 % |
| Strunkovice nad Volyňkou | 93 | 100,0 % | 100,0 % |
| Velká Turná | 88 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čečelovice | 85 | 100,0 % | 100,0 % |
| Krty-Hradec | 81 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lom | 73 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kladruby | 66 | 100,0 % | 100,0 % |
| Březí | 62 | 100,0 % | 100,0 % |
| Paračov | 61 | 100,0 % | 100,0 % |
| Slaník | 56 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bratronice | 54 | 100,0 % | 100,0 % |
| Uzenice | 53 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hlupín | 51 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kalenice | 51 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lažany | 41 | 100,0 % | 100,0 % |
| Únice | 40 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chobot | 39 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radějovice | 22 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sedlice | 642 | 99,8 % | 99,8 % |
| Vodňany | 2 072 | 99,8 % | 99,9 % |
| Volyně | 989 | 99,8 % | 99,9 % |
| Strakonice | 3 358 | 99,7 % | 99,7 % |
| Blatná | 1 858 | 99,7 % | 99,7 % |
| Lnáře | 308 | 99,7 % | 99,7 % |
| Kadov | 289 | 99,7 % | 99,7 % |
| Volenice | 281 | 99,6 % | 99,6 % |
| Myštice | 276 | 99,6 % | 99,6 % |
| Drážov | 213 | 99,5 % | 99,5 % |
| Štěkeň | 396 | 99,5 % | 99,5 % |
| Číčenice | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Řepice | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Předslavice | 141 | 99,3 % | 100,0 % |
| Chrášťovice | 140 | 99,3 % | 99,3 % |
| Osek | 274 | 99,3 % | 99,3 % |
| Přešťovice | 260 | 99,2 % | 99,2 % |
| Buzice | 123 | 99,2 % | 99,2 % |
| Strašice | 123 | 99,2 % | 99,2 % |
| Cehnice | 237 | 99,2 % | 99,2 % |
| Sousedovice | 113 | 99,1 % | 99,1 % |
| Kocelovice | 111 | 99,1 % | 99,1 % |
| Miloňovice | 108 | 99,1 % | 99,1 % |
| Chlum | 101 | 99,0 % | 99,0 % |
| Truskovice | 93 | 98,9 % | 98,9 % |
| Hajany | 92 | 98,9 % | 100,0 % |
| Stožice | 182 | 98,9 % | 98,9 % |
| Drahonice | 176 | 98,9 % | 99,4 % |
| Němětice | 82 | 98,8 % | 98,8 % |
| Krašlovice | 74 | 98,6 % | 98,6 % |
| Nebřehovice | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Úlehle | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Přechovice | 68 | 98,5 % | 98,5 % |
| Droužetice | 67 | 98,5 % | 98,5 % |
| Krajníčko | 62 | 98,4 % | 98,4 % |
| Němčice | 60 | 98,3 % | 100,0 % |
| Nišovice | 115 | 98,3 % | 98,3 % |
| Libějovice | 227 | 98,2 % | 98,2 % |
| Mutěnice | 113 | 98,2 % | 98,2 % |
| Krejnice | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Vacovice | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Jinín | 93 | 97,8 % | 98,9 % |
| Kváskovice | 46 | 97,8 % | 97,8 % |
| Hoštice | 90 | 97,8 % | 97,8 % |
| Zvotoky | 45 | 97,8 % | 97,8 % |
| Nihošovice | 128 | 97,7 % | 97,7 % |
| Třešovice | 40 | 97,5 % | 97,5 % |
| Skály | 38 | 97,4 % | 97,4 % |
| Bavorov | 865 | 97,3 % | 97,7 % |
| Pohorovice | 64 | 96,9 % | 96,9 % |
| Čejetice | 412 | 96,8 % | 98,5 % |
| Milejovice | 60 | 96,7 % | 96,7 % |
| Malenice | 368 | 96,2 % | 97,3 % |
| Hornosín | 49 | 95,9 % | 95,9 % |
| Hájek | 24 | 95,8 % | 95,8 % |
| Kuřimany | 24 | 95,8 % | 95,8 % |
| Zahorčice | 41 | 95,1 % | 95,1 % |
| Libětice | 39 | 94,9 % | 97,4 % |
| Čestice | 482 | 93,2 % | 95,9 % |
| Budyně | 29 | 93,1 % | 93,1 % |
| Kraselov | 129 | 88,4 % | 94,6 % |
| Nová Ves | 109 | 80,7 % | 80,7 % |
| Měkynec | 34 | 79,4 % | 91,2 % |
| Pivkovice | 44 | 77,3 % | 77,3 % |
| Bílsko | 110 | 54,5 % | 81,8 % |
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Bělčice | 581 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radomyšl | 551 | 100,0 % | 100,0 % |
| Katovice | 508 | 100,0 % | 100,0 % |
| Střelské Hoštice | 389 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radošovice | 301 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dřešín | 186 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pracejovice | 172 | 100,0 % | 100,0 % |
| Škvořetice | 168 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bezdědovice | 166 | 100,0 % | 100,0 % |
| Novosedly | 160 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chelčice | 152 | 100,0 % | 100,0 % |
| Horní Poříčí | 144 | 100,0 % | 100,0 % |
| Třebohostice | 142 | 100,0 % | 100,0 % |
| Předslavice | 141 | 100,0 % | 99,3 % |
| Mnichov | 136 | 100,0 % | 100,0 % |
| Drachkov | 133 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tchořovice | 133 | 100,0 % | 100,0 % |
| Předmíř | 129 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hoslovice | 126 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mečichov | 125 | 100,0 % | 100,0 % |
| Záboří | 121 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čepřovice | 120 | 100,0 % | 100,0 % |
| Doubravice | 118 | 100,0 % | 100,0 % |
| Přední Zborovice | 118 | 100,0 % | 100,0 % |
| Litochovice | 116 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 112
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Rovná | 114 | 100,0 % | 100,0 % |
| Štěchovice | 102 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mačkov | 101 | 100,0 % | 100,0 % |
| Uzeničky | 95 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lažánky | 94 | 100,0 % | 100,0 % |
| Skočice | 93 | 100,0 % | 100,0 % |
| Strunkovice nad Volyňkou | 93 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hajany | 92 | 100,0 % | 98,9 % |
| Velká Turná | 88 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čečelovice | 85 | 100,0 % | 100,0 % |
| Krty-Hradec | 81 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lom | 73 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kladruby | 66 | 100,0 % | 100,0 % |
| Březí | 62 | 100,0 % | 100,0 % |
| Paračov | 61 | 100,0 % | 100,0 % |
| Němčice | 60 | 100,0 % | 98,3 % |
| Slaník | 56 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bratronice | 54 | 100,0 % | 100,0 % |
| Uzenice | 53 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hlupín | 51 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kalenice | 51 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lažany | 41 | 100,0 % | 100,0 % |
| Únice | 40 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chobot | 39 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radějovice | 22 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vodňany | 2 072 | 99,9 % | 99,8 % |
| Volyně | 989 | 99,9 % | 99,8 % |
| Sedlice | 642 | 99,8 % | 99,8 % |
| Strakonice | 3 358 | 99,7 % | 99,7 % |
| Blatná | 1 858 | 99,7 % | 99,7 % |
| Lnáře | 308 | 99,7 % | 99,7 % |
| Kadov | 289 | 99,7 % | 99,7 % |
| Volenice | 281 | 99,6 % | 99,6 % |
| Myštice | 276 | 99,6 % | 99,6 % |
| Drážov | 213 | 99,5 % | 99,5 % |
| Štěkeň | 396 | 99,5 % | 99,5 % |
| Číčenice | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Řepice | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Drahonice | 176 | 99,4 % | 98,9 % |
| Chrášťovice | 140 | 99,3 % | 99,3 % |
| Osek | 274 | 99,3 % | 99,3 % |
| Přešťovice | 260 | 99,2 % | 99,2 % |
| Buzice | 123 | 99,2 % | 99,2 % |
| Strašice | 123 | 99,2 % | 99,2 % |
| Cehnice | 237 | 99,2 % | 99,2 % |
| Sousedovice | 113 | 99,1 % | 99,1 % |
| Kocelovice | 111 | 99,1 % | 99,1 % |
| Miloňovice | 108 | 99,1 % | 99,1 % |
| Chlum | 101 | 99,0 % | 99,0 % |
| Jinín | 93 | 98,9 % | 97,8 % |
| Truskovice | 93 | 98,9 % | 98,9 % |
| Stožice | 182 | 98,9 % | 98,9 % |
| Němětice | 82 | 98,8 % | 98,8 % |
| Krašlovice | 74 | 98,6 % | 98,6 % |
| Nebřehovice | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Úlehle | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Čejetice | 412 | 98,5 % | 96,8 % |
| Přechovice | 68 | 98,5 % | 98,5 % |
| Droužetice | 67 | 98,5 % | 98,5 % |
| Krajníčko | 62 | 98,4 % | 98,4 % |
| Nišovice | 115 | 98,3 % | 98,3 % |
| Libějovice | 227 | 98,2 % | 98,2 % |
| Mutěnice | 113 | 98,2 % | 98,2 % |
| Krejnice | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Vacovice | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Kváskovice | 46 | 97,8 % | 97,8 % |
| Hoštice | 90 | 97,8 % | 97,8 % |
| Zvotoky | 45 | 97,8 % | 97,8 % |
| Bavorov | 865 | 97,7 % | 97,3 % |
| Nihošovice | 128 | 97,7 % | 97,7 % |
| Třešovice | 40 | 97,5 % | 97,5 % |
| Libětice | 39 | 97,4 % | 94,9 % |
| Skály | 38 | 97,4 % | 97,4 % |
| Malenice | 368 | 97,3 % | 96,2 % |
| Pohorovice | 64 | 96,9 % | 96,9 % |
| Milejovice | 60 | 96,7 % | 96,7 % |
| Hornosín | 49 | 95,9 % | 95,9 % |
| Čestice | 482 | 95,9 % | 93,2 % |
| Hájek | 24 | 95,8 % | 95,8 % |
| Kuřimany | 24 | 95,8 % | 95,8 % |
| Zahorčice | 41 | 95,1 % | 95,1 % |
| Kraselov | 129 | 94,6 % | 88,4 % |
| Budyně | 29 | 93,1 % | 93,1 % |
| Měkynec | 34 | 91,2 % | 79,4 % |
| Bílsko | 110 | 81,8 % | 54,5 % |
| Nová Ves | 109 | 80,7 % | 80,7 % |
| Pivkovice | 44 | 77,3 % | 77,3 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.