Okres · Jihočeský kraj
Internet v okrese Tábor: 95,3 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Tábor je podle ČTÚ pokryto 38 686 z 40 607 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
95,3 %
adres má 100+ Mbit/s (38 686 z 40 607)
97,2 %
adres má 30+ Mbit/s (39 455 z 40 607)
2
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Tábor
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Dražice | 498 | 100,0 % | 100,0 % |
| Stádlec | 425 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vesce | 168 | 100,0 % | 100,0 % |
| Borkovice | 124 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radětice | 121 | 100,0 % | 100,0 % |
| Žíšov | 107 | 100,0 % | 100,0 % |
| Oldřichov | 100 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mažice | 91 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hodonice | 84 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lom | 75 | 100,0 % | 100,0 % |
| Komárov | 71 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dolní Hrachovice | 66 | 100,0 % | 100,0 % |
| Košín | 57 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mezná | 56 | 100,0 % | 100,0 % |
| Haškovcova Lhota | 49 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bechyně | 1 754 | 99,9 % | 99,9 % |
| Sezimovo Ústí | 3 117 | 99,9 % | 99,9 % |
| Veselí nad Lužnicí | 1 759 | 99,8 % | 99,8 % |
| Sudoměřice u Bechyně | 490 | 99,8 % | 99,8 % |
| Soběslav | 2 266 | 99,7 % | 99,7 % |
| Malšice | 877 | 99,7 % | 99,7 % |
| Planá nad Lužnicí | 1 945 | 99,6 % | 99,7 % |
| Dobronice u Bechyně | 260 | 99,6 % | 99,6 % |
| Chotoviny | 953 | 99,6 % | 99,6 % |
| Chýnov | 910 | 99,6 % | 99,6 % |
Zobrazit všech 110
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Tábor | 8 381 | 99,5 % | 99,6 % |
| Sudoměřice u Tábora | 217 | 99,5 % | 100,0 % |
| Budislav | 209 | 99,5 % | 99,5 % |
| Skalice | 388 | 99,5 % | 99,5 % |
| Dráchov | 178 | 99,4 % | 99,4 % |
| Val | 172 | 99,4 % | 100,0 % |
| Nemyšl | 169 | 99,4 % | 99,4 % |
| Řepeč | 154 | 99,4 % | 99,4 % |
| Sviny | 147 | 99,3 % | 99,3 % |
| Nová Ves u Mladé Vožice | 145 | 99,3 % | 99,3 % |
| Černýšovice | 143 | 99,3 % | 99,3 % |
| Tučapy | 415 | 99,3 % | 99,3 % |
| Klenovice | 393 | 99,2 % | 99,2 % |
| Zlukov | 131 | 99,2 % | 100,0 % |
| Nová Ves u Chýnova | 130 | 99,2 % | 99,2 % |
| Zálší | 130 | 99,2 % | 99,2 % |
| Roudná | 378 | 99,2 % | 99,2 % |
| Březnice | 117 | 99,1 % | 99,1 % |
| Radkov | 112 | 99,1 % | 99,1 % |
| Turovec | 106 | 99,1 % | 100,0 % |
| Drhovice | 103 | 99,0 % | 99,0 % |
| Drahov | 100 | 99,0 % | 99,0 % |
| Zhoř u Tábora | 94 | 98,9 % | 100,0 % |
| Řípec | 184 | 98,9 % | 98,9 % |
| Hlavatce | 272 | 98,9 % | 99,3 % |
| Želeč | 361 | 98,9 % | 98,9 % |
| Meziříčí | 90 | 98,9 % | 98,9 % |
| Ústrašice | 171 | 98,8 % | 99,4 % |
| Zvěrotice | 170 | 98,8 % | 100,0 % |
| Vlkov | 169 | 98,8 % | 99,4 % |
| Dlouhá Lhota | 83 | 98,8 % | 98,8 % |
| Mlýny | 80 | 98,8 % | 100,0 % |
| Vlastiboř | 157 | 98,7 % | 98,7 % |
| Krtov | 78 | 98,7 % | 100,0 % |
| Nasavrky | 76 | 98,7 % | 100,0 % |
| Skopytce | 76 | 98,7 % | 100,0 % |
| Myslkovice | 202 | 98,5 % | 98,5 % |
| Radimovice u Želče | 194 | 98,5 % | 99,0 % |
| Balkova Lhota | 63 | 98,4 % | 98,4 % |
| Skrýchov u Malšic | 63 | 98,4 % | 98,4 % |
| Řemíčov | 60 | 98,3 % | 98,3 % |
| Zhoř u Mladé Vožice | 59 | 98,3 % | 100,0 % |
| Jedlany | 57 | 98,2 % | 98,2 % |
| Bečice | 109 | 98,2 % | 98,2 % |
| Katov | 53 | 98,1 % | 98,1 % |
| Třebějice | 53 | 98,1 % | 98,1 % |
| Zadní Střítež | 50 | 98,0 % | 98,0 % |
| Mladá Vožice | 1 126 | 98,0 % | 98,8 % |
| Sedlečko u Soběslavě | 96 | 97,9 % | 97,9 % |
| Dražičky | 83 | 97,6 % | 98,8 % |
| Pohnání | 41 | 97,6 % | 97,6 % |
| Záhoří | 41 | 97,6 % | 97,6 % |
| Chotěmice | 77 | 97,4 % | 98,7 % |
| Košice | 421 | 96,9 % | 96,9 % |
| Ratibořské Hory | 421 | 96,9 % | 97,6 % |
| Radimovice u Tábora | 31 | 96,8 % | 100,0 % |
| Pohnánec | 30 | 96,7 % | 96,7 % |
| Krátošice | 54 | 96,3 % | 98,1 % |
| Libějice | 51 | 96,1 % | 98,0 % |
| Borotín | 460 | 95,7 % | 97,6 % |
| Dolní Hořice | 510 | 94,5 % | 95,3 % |
| Slapy | 191 | 92,1 % | 96,3 % |
| Choustník | 281 | 91,8 % | 94,7 % |
| Opařany | 637 | 90,7 % | 91,1 % |
| Hlasivo | 110 | 90,0 % | 92,7 % |
| Radenín | 351 | 88,9 % | 93,2 % |
| Svrabov | 30 | 86,7 % | 90,0 % |
| Chrbonín | 74 | 83,8 % | 97,3 % |
| Smilovy Hory | 298 | 83,2 % | 90,6 % |
| Dírná | 275 | 76,4 % | 89,1 % |
| Přehořov | 175 | 74,9 % | 81,7 % |
| Jistebnice | 1 009 | 73,9 % | 83,4 % |
| Nadějkov | 402 | 73,1 % | 82,3 % |
| Vilice | 114 | 72,8 % | 85,1 % |
| Pojbuky | 124 | 63,7 % | 74,2 % |
| Bradáčov | 58 | 62,1 % | 96,6 % |
| Rodná | 70 | 57,1 % | 58,6 % |
| Šebířov | 294 | 54,8 % | 65,3 % |
| Hodětín | 79 | 49,4 % | 73,4 % |
| Rataje | 111 | 24,3 % | 97,3 % |
| Slapsko | 121 | 17,4 % | 40,5 % |
| Psárov | 94 | 2,1 % | 29,8 % |
| Vodice | 184 | 1,1 % | 83,2 % |
| Vlčeves | 119 | 0,0 % | 19,3 % |
| Běleč | 99 | 0,0 % | 62,6 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Dražice | 498 | 100,0 % | 100,0 % |
| Stádlec | 425 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sudoměřice u Tábora | 217 | 100,0 % | 99,5 % |
| Val | 172 | 100,0 % | 99,4 % |
| Zvěrotice | 170 | 100,0 % | 98,8 % |
| Vesce | 168 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zlukov | 131 | 100,0 % | 99,2 % |
| Borkovice | 124 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radětice | 121 | 100,0 % | 100,0 % |
| Žíšov | 107 | 100,0 % | 100,0 % |
| Turovec | 106 | 100,0 % | 99,1 % |
| Oldřichov | 100 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zhoř u Tábora | 94 | 100,0 % | 98,9 % |
| Mažice | 91 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hodonice | 84 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mlýny | 80 | 100,0 % | 98,8 % |
| Krtov | 78 | 100,0 % | 98,7 % |
| Nasavrky | 76 | 100,0 % | 98,7 % |
| Skopytce | 76 | 100,0 % | 98,7 % |
| Lom | 75 | 100,0 % | 100,0 % |
| Komárov | 71 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dolní Hrachovice | 66 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zhoř u Mladé Vožice | 59 | 100,0 % | 98,3 % |
| Košín | 57 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mezná | 56 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 110
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Haškovcova Lhota | 49 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radimovice u Tábora | 31 | 100,0 % | 96,8 % |
| Bechyně | 1 754 | 99,9 % | 99,9 % |
| Sezimovo Ústí | 3 117 | 99,9 % | 99,9 % |
| Veselí nad Lužnicí | 1 759 | 99,8 % | 99,8 % |
| Sudoměřice u Bechyně | 490 | 99,8 % | 99,8 % |
| Soběslav | 2 266 | 99,7 % | 99,7 % |
| Planá nad Lužnicí | 1 945 | 99,7 % | 99,6 % |
| Malšice | 877 | 99,7 % | 99,7 % |
| Dobronice u Bechyně | 260 | 99,6 % | 99,6 % |
| Tábor | 8 381 | 99,6 % | 99,5 % |
| Chotoviny | 953 | 99,6 % | 99,6 % |
| Chýnov | 910 | 99,6 % | 99,6 % |
| Budislav | 209 | 99,5 % | 99,5 % |
| Skalice | 388 | 99,5 % | 99,5 % |
| Dráchov | 178 | 99,4 % | 99,4 % |
| Ústrašice | 171 | 99,4 % | 98,8 % |
| Nemyšl | 169 | 99,4 % | 99,4 % |
| Vlkov | 169 | 99,4 % | 98,8 % |
| Řepeč | 154 | 99,4 % | 99,4 % |
| Sviny | 147 | 99,3 % | 99,3 % |
| Nová Ves u Mladé Vožice | 145 | 99,3 % | 99,3 % |
| Černýšovice | 143 | 99,3 % | 99,3 % |
| Tučapy | 415 | 99,3 % | 99,3 % |
| Hlavatce | 272 | 99,3 % | 98,9 % |
| Klenovice | 393 | 99,2 % | 99,2 % |
| Nová Ves u Chýnova | 130 | 99,2 % | 99,2 % |
| Zálší | 130 | 99,2 % | 99,2 % |
| Roudná | 378 | 99,2 % | 99,2 % |
| Březnice | 117 | 99,1 % | 99,1 % |
| Radkov | 112 | 99,1 % | 99,1 % |
| Drhovice | 103 | 99,0 % | 99,0 % |
| Drahov | 100 | 99,0 % | 99,0 % |
| Radimovice u Želče | 194 | 99,0 % | 98,5 % |
| Řípec | 184 | 98,9 % | 98,9 % |
| Želeč | 361 | 98,9 % | 98,9 % |
| Meziříčí | 90 | 98,9 % | 98,9 % |
| Mladá Vožice | 1 126 | 98,8 % | 98,0 % |
| Dlouhá Lhota | 83 | 98,8 % | 98,8 % |
| Dražičky | 83 | 98,8 % | 97,6 % |
| Vlastiboř | 157 | 98,7 % | 98,7 % |
| Chotěmice | 77 | 98,7 % | 97,4 % |
| Myslkovice | 202 | 98,5 % | 98,5 % |
| Balkova Lhota | 63 | 98,4 % | 98,4 % |
| Skrýchov u Malšic | 63 | 98,4 % | 98,4 % |
| Řemíčov | 60 | 98,3 % | 98,3 % |
| Jedlany | 57 | 98,2 % | 98,2 % |
| Bečice | 109 | 98,2 % | 98,2 % |
| Krátošice | 54 | 98,1 % | 96,3 % |
| Katov | 53 | 98,1 % | 98,1 % |
| Třebějice | 53 | 98,1 % | 98,1 % |
| Libějice | 51 | 98,0 % | 96,1 % |
| Zadní Střítež | 50 | 98,0 % | 98,0 % |
| Sedlečko u Soběslavě | 96 | 97,9 % | 97,9 % |
| Ratibořské Hory | 421 | 97,6 % | 96,9 % |
| Borotín | 460 | 97,6 % | 95,7 % |
| Pohnání | 41 | 97,6 % | 97,6 % |
| Záhoří | 41 | 97,6 % | 97,6 % |
| Rataje | 111 | 97,3 % | 24,3 % |
| Chrbonín | 74 | 97,3 % | 83,8 % |
| Košice | 421 | 96,9 % | 96,9 % |
| Pohnánec | 30 | 96,7 % | 96,7 % |
| Bradáčov | 58 | 96,6 % | 62,1 % |
| Slapy | 191 | 96,3 % | 92,1 % |
| Dolní Hořice | 510 | 95,3 % | 94,5 % |
| Choustník | 281 | 94,7 % | 91,8 % |
| Radenín | 351 | 93,2 % | 88,9 % |
| Hlasivo | 110 | 92,7 % | 90,0 % |
| Opařany | 637 | 91,1 % | 90,7 % |
| Smilovy Hory | 298 | 90,6 % | 83,2 % |
| Svrabov | 30 | 90,0 % | 86,7 % |
| Dírná | 275 | 89,1 % | 76,4 % |
| Vilice | 114 | 85,1 % | 72,8 % |
| Jistebnice | 1 009 | 83,4 % | 73,9 % |
| Vodice | 184 | 83,2 % | 1,1 % |
| Nadějkov | 402 | 82,3 % | 73,1 % |
| Přehořov | 175 | 81,7 % | 74,9 % |
| Pojbuky | 124 | 74,2 % | 63,7 % |
| Hodětín | 79 | 73,4 % | 49,4 % |
| Šebířov | 294 | 65,3 % | 54,8 % |
| Běleč | 99 | 62,6 % | 0,0 % |
| Rodná | 70 | 58,6 % | 57,1 % |
| Slapsko | 121 | 40,5 % | 17,4 % |
| Psárov | 94 | 29,8 % | 2,1 % |
| Vlčeves | 119 | 19,3 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.