Okres · Kraj Vysočina
Internet v okrese Třebíč: 92,4 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Třebíč je podle ČTÚ pokryto 35 119 z 38 006 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
92,4 %
adres má 100+ Mbit/s (35 119 z 38 006)
95,8 %
adres má 30+ Mbit/s (36 425 z 38 006)
11
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Třebíč
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Budišov | 571 | 100,0 % | 100,0 % |
| Trnava | 366 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dukovany | 340 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kuroslepy | 179 | 100,0 % | 100,0 % |
| Římov | 166 | 100,0 % | 100,0 % |
| Příštpo | 161 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lipník | 160 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pucov | 142 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radkovice u Hrotovic | 123 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sedlec | 121 | 100,0 % | 100,0 % |
| Horní Újezd | 119 | 100,0 % | 100,0 % |
| Čechtín | 110 | 100,0 % | 100,0 % |
| Smrk | 110 | 100,0 % | 100,0 % |
| Červená Lhota | 100 | 100,0 % | 100,0 % |
| Klučov | 98 | 100,0 % | 100,0 % |
| Krhov | 89 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mastník | 88 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pálovice | 64 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lesná | 61 | 100,0 % | 100,0 % |
| Ostašov | 50 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kojatín | 47 | 100,0 % | 100,0 % |
| Okříšky | 686 | 99,9 % | 99,9 % |
| Opatov | 396 | 99,7 % | 99,7 % |
| Mohelno | 660 | 99,7 % | 99,7 % |
| Výčapy | 323 | 99,7 % | 99,7 % |
Zobrazit všech 167
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Přibyslavice | 321 | 99,7 % | 99,7 % |
| Rokytnice nad Rokytnou | 320 | 99,7 % | 99,7 % |
| Čáslavice | 286 | 99,7 % | 99,7 % |
| Hartvíkovice | 254 | 99,6 % | 99,6 % |
| Studenec | 246 | 99,6 % | 99,6 % |
| Dalešice | 239 | 99,6 % | 100,0 % |
| Kožichovice | 238 | 99,6 % | 99,6 % |
| Jaroměřice nad Rokytnou | 1 544 | 99,5 % | 99,5 % |
| Čechočovice | 220 | 99,5 % | 100,0 % |
| Stařeč | 638 | 99,5 % | 99,5 % |
| Jemnice | 1 431 | 99,5 % | 99,5 % |
| Kojetice | 202 | 99,5 % | 99,5 % |
| Police | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Sudice | 187 | 99,5 % | 99,5 % |
| Dolní Vilémovice | 185 | 99,5 % | 99,5 % |
| Vícenice u Náměště nad Oslavou | 176 | 99,4 % | 99,4 % |
| Březník | 335 | 99,4 % | 99,4 % |
| Petrovice | 153 | 99,3 % | 99,3 % |
| Slavičky | 145 | 99,3 % | 99,3 % |
| Štěměchy | 140 | 99,3 % | 99,3 % |
| Koněšín | 267 | 99,3 % | 99,3 % |
| Kramolín | 129 | 99,2 % | 99,2 % |
| Lhánice | 117 | 99,1 % | 100,0 % |
| Číhalín | 115 | 99,1 % | 99,1 % |
| Čikov | 113 | 99,1 % | 99,1 % |
| Rapotice | 208 | 99,0 % | 99,0 % |
| Nová Ves | 102 | 99,0 % | 99,0 % |
| Kozlany | 201 | 99,0 % | 99,0 % |
| Litovany | 100 | 99,0 % | 99,0 % |
| Kladeruby nad Oslavou | 94 | 98,9 % | 100,0 % |
| Mikulovice | 90 | 98,9 % | 98,9 % |
| Jasenice | 86 | 98,8 % | 98,8 % |
| Číměř | 84 | 98,8 % | 100,0 % |
| Heraltice | 165 | 98,8 % | 98,8 % |
| Benetice | 73 | 98,6 % | 98,6 % |
| Kouty | 140 | 98,6 % | 99,3 % |
| Stropešín | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Třebenice | 209 | 98,6 % | 98,6 % |
| Střítež | 208 | 98,6 % | 98,6 % |
| Okřešice | 69 | 98,6 % | 98,6 % |
| Ocmanice | 136 | 98,5 % | 98,5 % |
| Rohy | 66 | 98,5 % | 98,5 % |
| Valeč | 325 | 98,5 % | 98,5 % |
| Pozďatín | 195 | 98,5 % | 98,5 % |
| Naloučany | 127 | 98,4 % | 99,2 % |
| Chlístov | 125 | 98,4 % | 98,4 % |
| Hodov | 124 | 98,4 % | 98,4 % |
| Kdousov | 62 | 98,4 % | 98,4 % |
| Petrůvky | 58 | 98,3 % | 98,3 % |
| Babice | 114 | 98,2 % | 98,2 % |
| Svatoslav | 114 | 98,2 % | 98,2 % |
| Pokojovice | 57 | 98,2 % | 98,2 % |
| Radkovice u Budče | 57 | 98,2 % | 98,2 % |
| Třebíč | 6 564 | 98,2 % | 98,4 % |
| Cidlina | 56 | 98,2 % | 98,2 % |
| Lesní Jakubov | 55 | 98,2 % | 98,2 % |
| Chotěbudice | 54 | 98,1 % | 98,1 % |
| Lhotice | 54 | 98,1 % | 100,0 % |
| Hvězdoňovice | 53 | 98,1 % | 98,1 % |
| Menhartice | 52 | 98,1 % | 98,1 % |
| Studnice | 51 | 98,0 % | 100,0 % |
| Bačice | 99 | 98,0 % | 98,0 % |
| Meziříčko | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Třesov | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Kralice nad Oslavou | 414 | 97,8 % | 97,8 % |
| Přešovice | 85 | 97,6 % | 97,6 % |
| Nárameč | 167 | 97,6 % | 97,6 % |
| Třebelovice | 159 | 97,5 % | 99,4 % |
| Markvartice | 117 | 97,4 % | 99,1 % |
| Zárubice | 72 | 97,2 % | 97,2 % |
| Krahulov | 136 | 97,1 % | 97,8 % |
| Hornice | 33 | 97,0 % | 97,0 % |
| Radotice | 63 | 96,8 % | 96,8 % |
| Bohušice | 61 | 96,7 % | 96,7 % |
| Kostníky | 91 | 96,7 % | 96,7 % |
| Lomy | 60 | 96,7 % | 98,3 % |
| Náměšť nad Oslavou | 1 276 | 96,6 % | 97,6 % |
| Valdíkov | 81 | 96,3 % | 96,3 % |
| Hrotovice | 656 | 96,2 % | 99,1 % |
| Odunec | 52 | 96,2 % | 98,1 % |
| Želetava | 559 | 96,1 % | 97,7 % |
| Štěpkov | 46 | 95,7 % | 97,8 % |
| Lovčovice | 22 | 95,5 % | 95,5 % |
| Martínkov | 148 | 95,3 % | 95,3 % |
| Moravské Budějovice | 2 258 | 95,3 % | 96,2 % |
| Dědice | 61 | 95,1 % | 95,1 % |
| Nové Syrovice | 326 | 94,8 % | 98,2 % |
| Biskupice-Pulkov | 201 | 94,5 % | 95,0 % |
| Blatnice | 155 | 94,2 % | 97,4 % |
| Domamil | 137 | 94,2 % | 95,6 % |
| Rácovice | 51 | 94,1 % | 94,1 % |
| Dešov | 205 | 93,7 % | 94,1 % |
| Jiratice | 26 | 92,3 % | 92,3 % |
| Častohostice | 88 | 92,0 % | 92,0 % |
| Nimpšov | 50 | 92,0 % | 92,0 % |
| Litohoř | 210 | 91,9 % | 98,1 % |
| Bačkovice | 59 | 91,5 % | 91,5 % |
| Lesonice | 207 | 90,3 % | 96,1 % |
| Předín | 295 | 90,2 % | 93,6 % |
| Rouchovany | 509 | 90,0 % | 91,6 % |
| Oponešice | 85 | 88,2 % | 88,2 % |
| Slavíkovice | 81 | 87,7 % | 87,7 % |
| Kamenná | 148 | 86,5 % | 99,3 % |
| Láz | 100 | 86,0 % | 95,0 % |
| Budkov | 150 | 85,3 % | 85,3 % |
| Myslibořice | 254 | 83,1 % | 94,5 % |
| Vícenice | 80 | 82,5 % | 87,5 % |
| Jakubov u Moravských Budějovic | 256 | 82,0 % | 87,5 % |
| Mladoňovice | 175 | 81,7 % | 82,9 % |
| Kojatice | 74 | 81,1 % | 81,1 % |
| Komárovice | 57 | 80,7 % | 96,5 % |
| Vladislav | 456 | 79,6 % | 86,4 % |
| Zahrádka | 142 | 79,6 % | 88,0 % |
| Lukov | 164 | 78,7 % | 90,2 % |
| Dolní Lažany | 61 | 77,0 % | 80,3 % |
| Zvěrkovice | 90 | 76,7 % | 82,2 % |
| Račice | 42 | 71,4 % | 76,2 % |
| Lesůňky | 44 | 70,5 % | 70,5 % |
| Šebkovice | 212 | 70,3 % | 78,3 % |
| Pyšel | 219 | 65,8 % | 78,5 % |
| Rudíkov | 285 | 46,3 % | 75,1 % |
| Jinošov | 130 | 31,5 % | 66,9 % |
| Číchov | 169 | 27,2 % | 100,0 % |
| Bransouze | 109 | 3,7 % | 100,0 % |
| Loukovice | 60 | 3,3 % | 35,0 % |
| Hluboké | 95 | 3,2 % | 35,8 % |
| Krokočín | 95 | 3,2 % | 41,1 % |
| Nový Telečkov | 36 | 2,8 % | 16,7 % |
| Horní Vilémovice | 43 | 2,3 % | 11,6 % |
| Okarec | 49 | 2,0 % | 49,0 % |
| Slavětice | 102 | 1,0 % | 6,9 % |
| Horní Smrčné | 92 | 0,0 % | 100,0 % |
| Chlum | 91 | 0,0 % | 100,0 % |
| Bochovice | 75 | 0,0 % | 2,7 % |
| Radošov | 66 | 0,0 % | 98,5 % |
| Horní Heřmanice | 62 | 0,0 % | 9,7 % |
| Vlčatín | 62 | 0,0 % | 53,2 % |
| Zašovice | 59 | 0,0 % | 100,0 % |
| Radonín | 51 | 0,0 % | 100,0 % |
| Popůvky | 46 | 0,0 % | 45,7 % |
| Hroznatín | 42 | 0,0 % | 19,0 % |
| Přeckov | 41 | 0,0 % | 100,0 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Budišov | 571 | 100,0 % | 100,0 % |
| Trnava | 366 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dukovany | 340 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dalešice | 239 | 100,0 % | 99,6 % |
| Čechočovice | 220 | 100,0 % | 99,5 % |
| Kuroslepy | 179 | 100,0 % | 100,0 % |
| Číchov | 169 | 100,0 % | 27,2 % |
| Římov | 166 | 100,0 % | 100,0 % |
| Příštpo | 161 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lipník | 160 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pucov | 142 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radkovice u Hrotovic | 123 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sedlec | 121 | 100,0 % | 100,0 % |
| Horní Újezd | 119 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lhánice | 117 | 100,0 % | 99,1 % |
| Čechtín | 110 | 100,0 % | 100,0 % |
| Smrk | 110 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bransouze | 109 | 100,0 % | 3,7 % |
| Červená Lhota | 100 | 100,0 % | 100,0 % |
| Klučov | 98 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kladeruby nad Oslavou | 94 | 100,0 % | 98,9 % |
| Horní Smrčné | 92 | 100,0 % | 0,0 % |
| Chlum | 91 | 100,0 % | 0,0 % |
| Krhov | 89 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mastník | 88 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 167
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Číměř | 84 | 100,0 % | 98,8 % |
| Pálovice | 64 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lesná | 61 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zašovice | 59 | 100,0 % | 0,0 % |
| Lhotice | 54 | 100,0 % | 98,1 % |
| Radonín | 51 | 100,0 % | 0,0 % |
| Studnice | 51 | 100,0 % | 98,0 % |
| Ostašov | 50 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kojatín | 47 | 100,0 % | 100,0 % |
| Přeckov | 41 | 100,0 % | 0,0 % |
| Okříšky | 686 | 99,9 % | 99,9 % |
| Opatov | 396 | 99,7 % | 99,7 % |
| Mohelno | 660 | 99,7 % | 99,7 % |
| Výčapy | 323 | 99,7 % | 99,7 % |
| Přibyslavice | 321 | 99,7 % | 99,7 % |
| Rokytnice nad Rokytnou | 320 | 99,7 % | 99,7 % |
| Čáslavice | 286 | 99,7 % | 99,7 % |
| Hartvíkovice | 254 | 99,6 % | 99,6 % |
| Studenec | 246 | 99,6 % | 99,6 % |
| Kožichovice | 238 | 99,6 % | 99,6 % |
| Jaroměřice nad Rokytnou | 1 544 | 99,5 % | 99,5 % |
| Stařeč | 638 | 99,5 % | 99,5 % |
| Jemnice | 1 431 | 99,5 % | 99,5 % |
| Kojetice | 202 | 99,5 % | 99,5 % |
| Police | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Sudice | 187 | 99,5 % | 99,5 % |
| Dolní Vilémovice | 185 | 99,5 % | 99,5 % |
| Vícenice u Náměště nad Oslavou | 176 | 99,4 % | 99,4 % |
| Březník | 335 | 99,4 % | 99,4 % |
| Třebelovice | 159 | 99,4 % | 97,5 % |
| Petrovice | 153 | 99,3 % | 99,3 % |
| Kamenná | 148 | 99,3 % | 86,5 % |
| Slavičky | 145 | 99,3 % | 99,3 % |
| Kouty | 140 | 99,3 % | 98,6 % |
| Štěměchy | 140 | 99,3 % | 99,3 % |
| Koněšín | 267 | 99,3 % | 99,3 % |
| Kramolín | 129 | 99,2 % | 99,2 % |
| Naloučany | 127 | 99,2 % | 98,4 % |
| Markvartice | 117 | 99,1 % | 97,4 % |
| Číhalín | 115 | 99,1 % | 99,1 % |
| Čikov | 113 | 99,1 % | 99,1 % |
| Hrotovice | 656 | 99,1 % | 96,2 % |
| Rapotice | 208 | 99,0 % | 99,0 % |
| Nová Ves | 102 | 99,0 % | 99,0 % |
| Kozlany | 201 | 99,0 % | 99,0 % |
| Litovany | 100 | 99,0 % | 99,0 % |
| Mikulovice | 90 | 98,9 % | 98,9 % |
| Jasenice | 86 | 98,8 % | 98,8 % |
| Heraltice | 165 | 98,8 % | 98,8 % |
| Benetice | 73 | 98,6 % | 98,6 % |
| Stropešín | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Třebenice | 209 | 98,6 % | 98,6 % |
| Střítež | 208 | 98,6 % | 98,6 % |
| Okřešice | 69 | 98,6 % | 98,6 % |
| Ocmanice | 136 | 98,5 % | 98,5 % |
| Radošov | 66 | 98,5 % | 0,0 % |
| Rohy | 66 | 98,5 % | 98,5 % |
| Valeč | 325 | 98,5 % | 98,5 % |
| Pozďatín | 195 | 98,5 % | 98,5 % |
| Třebíč | 6 564 | 98,4 % | 98,2 % |
| Chlístov | 125 | 98,4 % | 98,4 % |
| Hodov | 124 | 98,4 % | 98,4 % |
| Kdousov | 62 | 98,4 % | 98,4 % |
| Lomy | 60 | 98,3 % | 96,7 % |
| Petrůvky | 58 | 98,3 % | 98,3 % |
| Babice | 114 | 98,2 % | 98,2 % |
| Svatoslav | 114 | 98,2 % | 98,2 % |
| Pokojovice | 57 | 98,2 % | 98,2 % |
| Radkovice u Budče | 57 | 98,2 % | 98,2 % |
| Cidlina | 56 | 98,2 % | 98,2 % |
| Lesní Jakubov | 55 | 98,2 % | 98,2 % |
| Nové Syrovice | 326 | 98,2 % | 94,8 % |
| Chotěbudice | 54 | 98,1 % | 98,1 % |
| Hvězdoňovice | 53 | 98,1 % | 98,1 % |
| Litohoř | 210 | 98,1 % | 91,9 % |
| Menhartice | 52 | 98,1 % | 98,1 % |
| Odunec | 52 | 98,1 % | 96,2 % |
| Bačice | 99 | 98,0 % | 98,0 % |
| Meziříčko | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Třesov | 47 | 97,9 % | 97,9 % |
| Kralice nad Oslavou | 414 | 97,8 % | 97,8 % |
| Štěpkov | 46 | 97,8 % | 95,7 % |
| Krahulov | 136 | 97,8 % | 97,1 % |
| Želetava | 559 | 97,7 % | 96,1 % |
| Přešovice | 85 | 97,6 % | 97,6 % |
| Nárameč | 167 | 97,6 % | 97,6 % |
| Náměšť nad Oslavou | 1 276 | 97,6 % | 96,6 % |
| Blatnice | 155 | 97,4 % | 94,2 % |
| Zárubice | 72 | 97,2 % | 97,2 % |
| Hornice | 33 | 97,0 % | 97,0 % |
| Radotice | 63 | 96,8 % | 96,8 % |
| Bohušice | 61 | 96,7 % | 96,7 % |
| Kostníky | 91 | 96,7 % | 96,7 % |
| Komárovice | 57 | 96,5 % | 80,7 % |
| Valdíkov | 81 | 96,3 % | 96,3 % |
| Moravské Budějovice | 2 258 | 96,2 % | 95,3 % |
| Lesonice | 207 | 96,1 % | 90,3 % |
| Domamil | 137 | 95,6 % | 94,2 % |
| Lovčovice | 22 | 95,5 % | 95,5 % |
| Martínkov | 148 | 95,3 % | 95,3 % |
| Dědice | 61 | 95,1 % | 95,1 % |
| Biskupice-Pulkov | 201 | 95,0 % | 94,5 % |
| Láz | 100 | 95,0 % | 86,0 % |
| Myslibořice | 254 | 94,5 % | 83,1 % |
| Dešov | 205 | 94,1 % | 93,7 % |
| Rácovice | 51 | 94,1 % | 94,1 % |
| Předín | 295 | 93,6 % | 90,2 % |
| Jiratice | 26 | 92,3 % | 92,3 % |
| Častohostice | 88 | 92,0 % | 92,0 % |
| Nimpšov | 50 | 92,0 % | 92,0 % |
| Rouchovany | 509 | 91,6 % | 90,0 % |
| Bačkovice | 59 | 91,5 % | 91,5 % |
| Lukov | 164 | 90,2 % | 78,7 % |
| Oponešice | 85 | 88,2 % | 88,2 % |
| Zahrádka | 142 | 88,0 % | 79,6 % |
| Slavíkovice | 81 | 87,7 % | 87,7 % |
| Jakubov u Moravských Budějovic | 256 | 87,5 % | 82,0 % |
| Vícenice | 80 | 87,5 % | 82,5 % |
| Vladislav | 456 | 86,4 % | 79,6 % |
| Budkov | 150 | 85,3 % | 85,3 % |
| Mladoňovice | 175 | 82,9 % | 81,7 % |
| Zvěrkovice | 90 | 82,2 % | 76,7 % |
| Kojatice | 74 | 81,1 % | 81,1 % |
| Dolní Lažany | 61 | 80,3 % | 77,0 % |
| Pyšel | 219 | 78,5 % | 65,8 % |
| Šebkovice | 212 | 78,3 % | 70,3 % |
| Račice | 42 | 76,2 % | 71,4 % |
| Rudíkov | 285 | 75,1 % | 46,3 % |
| Lesůňky | 44 | 70,5 % | 70,5 % |
| Jinošov | 130 | 66,9 % | 31,5 % |
| Vlčatín | 62 | 53,2 % | 0,0 % |
| Okarec | 49 | 49,0 % | 2,0 % |
| Popůvky | 46 | 45,7 % | 0,0 % |
| Krokočín | 95 | 41,1 % | 3,2 % |
| Hluboké | 95 | 35,8 % | 3,2 % |
| Loukovice | 60 | 35,0 % | 3,3 % |
| Hroznatín | 42 | 19,0 % | 0,0 % |
| Nový Telečkov | 36 | 16,7 % | 2,8 % |
| Horní Vilémovice | 43 | 11,6 % | 2,3 % |
| Horní Heřmanice | 62 | 9,7 % | 0,0 % |
| Slavětice | 102 | 6,9 % | 1,0 % |
| Bochovice | 75 | 2,7 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.