Okres · Pardubický kraj
Internet v okrese Ústí nad Orlicí: 61,5 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Ústí nad Orlicí je podle ČTÚ pokryto 28 083 z 45 664 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
61,5 %
adres má 100+ Mbit/s (28 083 z 45 664)
86,9 %
adres má 30+ Mbit/s (39 666 z 45 664)
7
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Ústí nad Orlicí
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Bučina | 100 | 100,0 % | 100,0 % |
| Verměřovice | 271 | 98,2 % | 99,3 % |
| Hrušová | 157 | 96,8 % | 100,0 % |
| Týnišťko | 87 | 95,4 % | 98,9 % |
| Sázava | 185 | 95,1 % | 95,7 % |
| Zádolí | 58 | 94,8 % | 100,0 % |
| Letohrad | 1 803 | 93,7 % | 96,7 % |
| Vinary | 78 | 93,6 % | 98,7 % |
| Žamberk | 1 657 | 93,5 % | 98,8 % |
| Třebovice | 272 | 93,0 % | 93,4 % |
| Slatina | 156 | 92,9 % | 100,0 % |
| Petrovice | 98 | 92,9 % | 99,0 % |
| Dobříkov | 245 | 92,7 % | 98,8 % |
| Sruby | 215 | 91,2 % | 95,3 % |
| Džbánov | 147 | 90,5 % | 100,0 % |
| Ústí nad Orlicí | 3 123 | 89,8 % | 96,0 % |
| Choceň | 2 454 | 89,3 % | 94,9 % |
| Lanškroun | 2 149 | 89,2 % | 98,0 % |
| Žichlínek | 321 | 89,1 % | 91,9 % |
| Zálší | 111 | 88,3 % | 99,1 % |
| Voděrady | 150 | 87,3 % | 94,7 % |
| Horní Třešňovec | 232 | 86,6 % | 92,2 % |
| Bošín | 35 | 85,7 % | 100,0 % |
| Tisová | 232 | 85,3 % | 98,7 % |
| Zámrsk | 294 | 84,0 % | 97,6 % |
Zobrazit všech 115
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Dolní Čermná | 497 | 82,7 % | 85,3 % |
| Kosořín | 66 | 81,8 % | 100,0 % |
| Jablonné nad Orlicí | 758 | 81,8 % | 99,7 % |
| Vysoké Mýto | 2 864 | 81,5 % | 96,8 % |
| Bystřec | 451 | 81,4 % | 99,6 % |
| Lubník | 132 | 79,5 % | 79,5 % |
| Luková | 252 | 79,0 % | 83,7 % |
| Ostrov | 228 | 78,9 % | 89,0 % |
| Dlouhoňovice | 239 | 78,2 % | 98,7 % |
| Česká Třebová | 4 345 | 76,4 % | 87,7 % |
| Seč | 61 | 75,4 % | 91,8 % |
| Šedivec | 88 | 73,9 % | 81,8 % |
| Přívrat | 207 | 70,5 % | 73,4 % |
| Mistrovice | 256 | 66,4 % | 97,7 % |
| Studené | 101 | 65,3 % | 97,0 % |
| Čenkovice | 327 | 64,8 % | 90,8 % |
| Lukavice | 408 | 64,7 % | 90,4 % |
| Běstovice | 150 | 64,0 % | 93,3 % |
| Stradouň | 103 | 63,1 % | 99,0 % |
| Svatý Jiří | 127 | 63,0 % | 98,4 % |
| Řepníky | 215 | 62,3 % | 94,9 % |
| Sudslava | 81 | 59,3 % | 76,5 % |
| Pustina | 62 | 54,8 % | 100,0 % |
| Červená Voda | 1 073 | 54,5 % | 87,5 % |
| Lichkov | 215 | 54,4 % | 95,8 % |
| Skořenice | 150 | 54,0 % | 97,3 % |
| Plchovice | 41 | 53,7 % | 92,7 % |
| Vraclav | 320 | 51,9 % | 95,9 % |
| Mladkov | 304 | 51,6 % | 86,8 % |
| Koldín | 142 | 51,4 % | 96,5 % |
| Oucmanice | 92 | 51,1 % | 95,7 % |
| Mostek | 90 | 47,8 % | 83,3 % |
| Jamné nad Orlicí | 337 | 47,8 % | 93,2 % |
| Jehnědí | 132 | 47,7 % | 77,3 % |
| Libecina | 106 | 47,2 % | 88,7 % |
| Vračovice-Orlov | 73 | 46,6 % | 98,6 % |
| Těchonín | 280 | 45,4 % | 88,9 % |
| Řetová | 398 | 45,0 % | 71,9 % |
| Kameničná | 122 | 44,3 % | 91,0 % |
| Anenská Studánka | 69 | 43,5 % | 58,0 % |
| Sudislav nad Orlicí | 79 | 43,0 % | 82,3 % |
| Libchavy | 661 | 42,8 % | 97,0 % |
| Tatenice | 336 | 42,3 % | 76,8 % |
| Dolní Dobrouč | 930 | 41,5 % | 87,7 % |
| Záchlumí | 378 | 38,9 % | 52,1 % |
| Albrechtice | 162 | 38,9 % | 64,2 % |
| České Heřmanice | 234 | 33,8 % | 98,3 % |
| Písečná | 229 | 33,6 % | 86,5 % |
| Dlouhá Třebová | 428 | 33,4 % | 98,1 % |
| Nekoř | 542 | 32,8 % | 69,0 % |
| Rudoltice | 555 | 32,4 % | 50,5 % |
| Králíky | 1 406 | 32,1 % | 92,1 % |
| Výprachtice | 492 | 31,5 % | 71,5 % |
| Orličky | 196 | 30,6 % | 63,8 % |
| Újezd u Chocně | 223 | 29,6 % | 48,9 % |
| Helvíkovice | 222 | 28,8 % | 90,1 % |
| Líšnice | 343 | 28,6 % | 85,4 % |
| Semanín | 220 | 24,1 % | 92,3 % |
| Trpík | 39 | 23,1 % | 66,7 % |
| Leština | 200 | 22,5 % | 80,5 % |
| Brandýs nad Orlicí | 418 | 22,5 % | 100,0 % |
| Javorník | 145 | 22,1 % | 97,9 % |
| Nové Hrady | 244 | 21,7 % | 61,5 % |
| Podlesí | 103 | 21,4 % | 98,1 % |
| Horní Heřmanice | 294 | 21,1 % | 55,1 % |
| Klášterec nad Orlicí | 533 | 20,3 % | 67,9 % |
| Velká Skrovnice | 120 | 19,2 % | 80,0 % |
| Žampach | 116 | 18,1 % | 74,1 % |
| České Libchavy | 213 | 17,4 % | 82,6 % |
| Horní Čermná | 409 | 16,6 % | 56,7 % |
| Rybník | 405 | 15,1 % | 62,0 % |
| Řetůvka | 140 | 15,0 % | 50,7 % |
| Kunvald | 490 | 14,7 % | 52,4 % |
| Zářecká Lhota | 86 | 12,8 % | 100,0 % |
| Sobkovice | 143 | 10,5 % | 99,3 % |
| Dolní Morava | 286 | 9,1 % | 76,6 % |
| Damníkov | 235 | 8,5 % | 48,9 % |
| Pastviny | 591 | 8,1 % | 61,4 % |
| Hnátnice | 355 | 6,8 % | 91,8 % |
| Cotkytle | 282 | 6,4 % | 32,3 % |
| Orlické Podhůří | 385 | 6,2 % | 39,5 % |
| Sopotnice | 413 | 5,6 % | 75,3 % |
| Krasíkov | 119 | 1,7 % | 68,9 % |
| Česká Rybná | 185 | 0,0 % | 49,7 % |
| České Petrovice | 114 | 0,0 % | 15,8 % |
| Hejnice | 90 | 0,0 % | 15,6 % |
| Radhošť | 86 | 0,0 % | 75,6 % |
| Hrádek | 79 | 0,0 % | 64,6 % |
| Strážná | 73 | 0,0 % | 5,5 % |
| Nasavrky | 45 | 0,0 % | 100,0 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Brandýs nad Orlicí | 418 | 100,0 % | 22,5 % |
| Hrušová | 157 | 100,0 % | 96,8 % |
| Slatina | 156 | 100,0 % | 92,9 % |
| Džbánov | 147 | 100,0 % | 90,5 % |
| Bučina | 100 | 100,0 % | 100,0 % |
| Zářecká Lhota | 86 | 100,0 % | 12,8 % |
| Kosořín | 66 | 100,0 % | 81,8 % |
| Pustina | 62 | 100,0 % | 54,8 % |
| Zádolí | 58 | 100,0 % | 94,8 % |
| Nasavrky | 45 | 100,0 % | 0,0 % |
| Bošín | 35 | 100,0 % | 85,7 % |
| Jablonné nad Orlicí | 758 | 99,7 % | 81,8 % |
| Bystřec | 451 | 99,6 % | 81,4 % |
| Sobkovice | 143 | 99,3 % | 10,5 % |
| Verměřovice | 271 | 99,3 % | 98,2 % |
| Zálší | 111 | 99,1 % | 88,3 % |
| Stradouň | 103 | 99,0 % | 63,1 % |
| Petrovice | 98 | 99,0 % | 92,9 % |
| Týnišťko | 87 | 98,9 % | 95,4 % |
| Žamberk | 1 657 | 98,8 % | 93,5 % |
| Dobříkov | 245 | 98,8 % | 92,7 % |
| Dlouhoňovice | 239 | 98,7 % | 78,2 % |
| Vinary | 78 | 98,7 % | 93,6 % |
| Tisová | 232 | 98,7 % | 85,3 % |
| Vračovice-Orlov | 73 | 98,6 % | 46,6 % |
Zobrazit všech 115
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Svatý Jiří | 127 | 98,4 % | 63,0 % |
| České Heřmanice | 234 | 98,3 % | 33,8 % |
| Dlouhá Třebová | 428 | 98,1 % | 33,4 % |
| Podlesí | 103 | 98,1 % | 21,4 % |
| Lanškroun | 2 149 | 98,0 % | 89,2 % |
| Javorník | 145 | 97,9 % | 22,1 % |
| Mistrovice | 256 | 97,7 % | 66,4 % |
| Zámrsk | 294 | 97,6 % | 84,0 % |
| Skořenice | 150 | 97,3 % | 54,0 % |
| Studené | 101 | 97,0 % | 65,3 % |
| Libchavy | 661 | 97,0 % | 42,8 % |
| Vysoké Mýto | 2 864 | 96,8 % | 81,5 % |
| Letohrad | 1 803 | 96,7 % | 93,7 % |
| Koldín | 142 | 96,5 % | 51,4 % |
| Ústí nad Orlicí | 3 123 | 96,0 % | 89,8 % |
| Vraclav | 320 | 95,9 % | 51,9 % |
| Lichkov | 215 | 95,8 % | 54,4 % |
| Sázava | 185 | 95,7 % | 95,1 % |
| Oucmanice | 92 | 95,7 % | 51,1 % |
| Sruby | 215 | 95,3 % | 91,2 % |
| Choceň | 2 454 | 94,9 % | 89,3 % |
| Řepníky | 215 | 94,9 % | 62,3 % |
| Voděrady | 150 | 94,7 % | 87,3 % |
| Třebovice | 272 | 93,4 % | 93,0 % |
| Běstovice | 150 | 93,3 % | 64,0 % |
| Jamné nad Orlicí | 337 | 93,2 % | 47,8 % |
| Plchovice | 41 | 92,7 % | 53,7 % |
| Semanín | 220 | 92,3 % | 24,1 % |
| Horní Třešňovec | 232 | 92,2 % | 86,6 % |
| Králíky | 1 406 | 92,1 % | 32,1 % |
| Žichlínek | 321 | 91,9 % | 89,1 % |
| Hnátnice | 355 | 91,8 % | 6,8 % |
| Seč | 61 | 91,8 % | 75,4 % |
| Kameničná | 122 | 91,0 % | 44,3 % |
| Čenkovice | 327 | 90,8 % | 64,8 % |
| Lukavice | 408 | 90,4 % | 64,7 % |
| Helvíkovice | 222 | 90,1 % | 28,8 % |
| Ostrov | 228 | 89,0 % | 78,9 % |
| Těchonín | 280 | 88,9 % | 45,4 % |
| Libecina | 106 | 88,7 % | 47,2 % |
| Dolní Dobrouč | 930 | 87,7 % | 41,5 % |
| Česká Třebová | 4 345 | 87,7 % | 76,4 % |
| Červená Voda | 1 073 | 87,5 % | 54,5 % |
| Mladkov | 304 | 86,8 % | 51,6 % |
| Písečná | 229 | 86,5 % | 33,6 % |
| Líšnice | 343 | 85,4 % | 28,6 % |
| Dolní Čermná | 497 | 85,3 % | 82,7 % |
| Luková | 252 | 83,7 % | 79,0 % |
| Mostek | 90 | 83,3 % | 47,8 % |
| České Libchavy | 213 | 82,6 % | 17,4 % |
| Sudislav nad Orlicí | 79 | 82,3 % | 43,0 % |
| Šedivec | 88 | 81,8 % | 73,9 % |
| Leština | 200 | 80,5 % | 22,5 % |
| Velká Skrovnice | 120 | 80,0 % | 19,2 % |
| Lubník | 132 | 79,5 % | 79,5 % |
| Jehnědí | 132 | 77,3 % | 47,7 % |
| Tatenice | 336 | 76,8 % | 42,3 % |
| Dolní Morava | 286 | 76,6 % | 9,1 % |
| Sudslava | 81 | 76,5 % | 59,3 % |
| Radhošť | 86 | 75,6 % | 0,0 % |
| Sopotnice | 413 | 75,3 % | 5,6 % |
| Žampach | 116 | 74,1 % | 18,1 % |
| Přívrat | 207 | 73,4 % | 70,5 % |
| Řetová | 398 | 71,9 % | 45,0 % |
| Výprachtice | 492 | 71,5 % | 31,5 % |
| Nekoř | 542 | 69,0 % | 32,8 % |
| Krasíkov | 119 | 68,9 % | 1,7 % |
| Klášterec nad Orlicí | 533 | 67,9 % | 20,3 % |
| Trpík | 39 | 66,7 % | 23,1 % |
| Hrádek | 79 | 64,6 % | 0,0 % |
| Albrechtice | 162 | 64,2 % | 38,9 % |
| Orličky | 196 | 63,8 % | 30,6 % |
| Rybník | 405 | 62,0 % | 15,1 % |
| Nové Hrady | 244 | 61,5 % | 21,7 % |
| Pastviny | 591 | 61,4 % | 8,1 % |
| Anenská Studánka | 69 | 58,0 % | 43,5 % |
| Horní Čermná | 409 | 56,7 % | 16,6 % |
| Horní Heřmanice | 294 | 55,1 % | 21,1 % |
| Kunvald | 490 | 52,4 % | 14,7 % |
| Záchlumí | 378 | 52,1 % | 38,9 % |
| Řetůvka | 140 | 50,7 % | 15,0 % |
| Rudoltice | 555 | 50,5 % | 32,4 % |
| Česká Rybná | 185 | 49,7 % | 0,0 % |
| Damníkov | 235 | 48,9 % | 8,5 % |
| Újezd u Chocně | 223 | 48,9 % | 29,6 % |
| Orlické Podhůří | 385 | 39,5 % | 6,2 % |
| Cotkytle | 282 | 32,3 % | 6,4 % |
| České Petrovice | 114 | 15,8 % | 0,0 % |
| Hejnice | 90 | 15,6 % | 0,0 % |
| Strážná | 73 | 5,5 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.