Okres · Kraj Vysočina
Internet v okrese Žďár nad Sázavou: 65,9 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Žďár nad Sázavou je podle ČTÚ pokryto 28 972 z 43 935 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
65,9 %
adres má 100+ Mbit/s (28 972 z 43 935)
88,5 %
adres má 30+ Mbit/s (38 895 z 43 935)
29
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Žďár nad Sázavou
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Černá | 151 | 100,0 % | 100,0 % |
| Sirákov | 96 | 100,0 % | 100,0 % |
| Meziříčko | 80 | 100,0 % | 100,0 % |
| Radňoves | 47 | 100,0 % | 100,0 % |
| Měřín | 668 | 99,9 % | 99,9 % |
| Moravec | 262 | 99,6 % | 100,0 % |
| Vídeň | 185 | 99,5 % | 99,5 % |
| Dobrá Voda | 162 | 99,4 % | 100,0 % |
| Uhřínov | 161 | 99,4 % | 100,0 % |
| Martinice | 152 | 99,3 % | 100,0 % |
| Pavlínov | 150 | 99,3 % | 100,0 % |
| Radostín | 120 | 99,2 % | 100,0 % |
| Netín | 239 | 99,2 % | 99,6 % |
| Krásněves | 114 | 99,1 % | 99,1 % |
| Jívoví | 109 | 99,1 % | 100,0 % |
| Nyklovice | 79 | 98,7 % | 100,0 % |
| Blízkov | 131 | 98,5 % | 98,5 % |
| Radňovice | 122 | 98,4 % | 99,2 % |
| Zadní Zhořec | 55 | 98,2 % | 98,2 % |
| Radešínská Svratka | 209 | 98,1 % | 98,6 % |
| Záblatí | 99 | 98,0 % | 99,0 % |
| Chlumek | 87 | 97,7 % | 98,9 % |
| Karlov | 87 | 97,7 % | 100,0 % |
| Jabloňov | 130 | 97,7 % | 98,5 % |
| Škrdlovice | 292 | 97,6 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 174
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Jámy | 204 | 97,5 % | 99,0 % |
| Bobrová | 371 | 97,3 % | 98,7 % |
| Kyjov | 33 | 97,0 % | 97,0 % |
| Řečice | 182 | 96,7 % | 100,0 % |
| Vepřová | 142 | 96,5 % | 98,6 % |
| Nížkov | 334 | 96,4 % | 99,1 % |
| Horní Radslavice | 54 | 96,3 % | 98,1 % |
| Herálec | 590 | 95,6 % | 98,1 % |
| Nová Ves u Nového Města na Moravě | 188 | 95,2 % | 100,0 % |
| Nové Dvory | 136 | 94,9 % | 97,8 % |
| Svratka | 640 | 94,8 % | 98,3 % |
| Osová Bítýška | 397 | 94,7 % | 95,5 % |
| Malá Losenice | 123 | 94,3 % | 96,7 % |
| Velká Losenice | 418 | 94,3 % | 99,3 % |
| Vír | 345 | 93,9 % | 97,1 % |
| Javorek | 62 | 93,5 % | 98,4 % |
| Dlouhé | 99 | 91,9 % | 96,0 % |
| Podolí | 48 | 91,7 % | 95,8 % |
| Křižanov | 637 | 91,5 % | 94,0 % |
| Strachujov | 47 | 91,5 % | 97,9 % |
| Ostrov nad Oslavou | 354 | 91,0 % | 94,1 % |
| Velké Meziříčí | 4 115 | 91,0 % | 97,4 % |
| Zubří | 235 | 90,6 % | 98,7 % |
| Poděšín | 112 | 90,2 % | 97,3 % |
| Rosička | 20 | 90,0 % | 95,0 % |
| Ruda | 205 | 89,8 % | 92,7 % |
| Daňkovice | 89 | 88,8 % | 89,9 % |
| Unčín | 102 | 85,3 % | 91,2 % |
| Světnov | 261 | 84,7 % | 99,6 % |
| Nové Město na Moravě | 3 272 | 83,8 % | 96,5 % |
| Žďár nad Sázavou | 3 157 | 83,3 % | 99,9 % |
| Rovečné | 273 | 81,7 % | 99,3 % |
| Račín | 96 | 81,3 % | 93,8 % |
| Vidonín | 90 | 81,1 % | 84,4 % |
| Budeč | 73 | 80,8 % | 100,0 % |
| Věchnov | 136 | 80,1 % | 92,6 % |
| Bystřice nad Pernštejnem | 2 548 | 79,3 % | 92,6 % |
| Koroužné | 164 | 79,3 % | 84,1 % |
| Stránecká Zhoř | 243 | 78,2 % | 83,5 % |
| Radešín | 77 | 77,9 % | 88,3 % |
| Rozseč | 40 | 77,5 % | 80,0 % |
| Ubušínek | 50 | 76,0 % | 98,0 % |
| Dolní Heřmanice | 228 | 73,7 % | 76,3 % |
| Kadov | 93 | 73,1 % | 92,5 % |
| Kuklík | 108 | 72,2 % | 86,1 % |
| Velká Bíteš | 1 526 | 72,1 % | 82,4 % |
| Dalečín | 296 | 70,9 % | 89,2 % |
| Sázava | 289 | 70,2 % | 97,2 % |
| Počítky | 87 | 70,1 % | 100,0 % |
| Štěpánov nad Svratkou | 386 | 69,7 % | 93,3 % |
| Milasín | 23 | 69,6 % | 91,3 % |
| Otín | 112 | 67,9 % | 98,2 % |
| Jimramov | 595 | 67,2 % | 84,2 % |
| Rožná | 379 | 66,0 % | 97,6 % |
| Borovnice | 130 | 64,6 % | 74,6 % |
| Cikháj | 73 | 63,0 % | 97,3 % |
| Písečné | 75 | 58,7 % | 92,0 % |
| Zvole | 270 | 57,4 % | 95,9 % |
| Vatín | 116 | 56,9 % | 100,0 % |
| Sulkovec | 119 | 54,6 % | 73,1 % |
| Polnička | 538 | 54,3 % | 99,6 % |
| Hamry nad Sázavou | 612 | 53,4 % | 99,7 % |
| Bukov | 102 | 52,0 % | 92,2 % |
| Věcov | 342 | 49,1 % | 93,0 % |
| Nové Veselí | 421 | 48,2 % | 99,5 % |
| Matějov | 77 | 48,1 % | 100,0 % |
| Nový Jimramov | 84 | 47,6 % | 71,4 % |
| Vojnův Městec | 369 | 46,3 % | 93,5 % |
| Radostín nad Oslavou | 346 | 46,0 % | 89,0 % |
| Pavlov | 162 | 45,7 % | 82,7 % |
| Sněžné | 593 | 45,5 % | 80,6 % |
| Křižánky | 340 | 45,3 % | 77,4 % |
| Březské | 121 | 43,8 % | 69,4 % |
| Heřmanov | 153 | 43,8 % | 52,3 % |
| Ořechov | 156 | 42,9 % | 52,6 % |
| Sazomín | 96 | 42,7 % | 95,8 % |
| Znětínek | 74 | 37,8 % | 58,1 % |
| Býšovec | 101 | 37,6 % | 43,6 % |
| Ujčov | 302 | 36,4 % | 55,6 % |
| Sejřek | 84 | 35,7 % | 36,9 % |
| Rozsochy | 308 | 32,1 % | 86,7 % |
| Vlachovice | 171 | 29,8 % | 99,4 % |
| Oslavice | 265 | 29,8 % | 100,0 % |
| Mirošov | 98 | 29,6 % | 67,3 % |
| Bory | 336 | 28,9 % | 81,5 % |
| Křoví | 226 | 28,3 % | 68,1 % |
| Skorotice | 150 | 25,3 % | 28,7 % |
| Lísek | 255 | 25,1 % | 62,7 % |
| Bohdalov | 460 | 25,0 % | 99,1 % |
| Prosetín | 187 | 21,4 % | 61,5 % |
| Březí nad Oslavou | 223 | 19,7 % | 100,0 % |
| Nové Sady | 101 | 18,8 % | 70,3 % |
| Kundratice | 87 | 18,4 % | 39,1 % |
| Tasov | 316 | 18,4 % | 69,3 % |
| Lavičky | 215 | 17,7 % | 56,3 % |
| Tři Studně | 184 | 16,8 % | 100,0 % |
| Petráveč | 130 | 16,2 % | 69,2 % |
| Strážek | 448 | 15,6 % | 70,3 % |
| Vlkov | 189 | 13,2 % | 43,9 % |
| Pikárec | 130 | 12,3 % | 86,2 % |
| Chlumětín | 120 | 10,8 % | 87,5 % |
| Dolní Rožínka | 324 | 10,5 % | 92,6 % |
| Blažkov | 113 | 9,7 % | 94,7 % |
| Bohdalec | 142 | 7,7 % | 99,3 % |
| Líšná | 67 | 7,5 % | 37,3 % |
| Kozlov | 76 | 6,6 % | 98,7 % |
| Sklené nad Oslavou | 152 | 5,9 % | 35,5 % |
| Radenice | 85 | 5,9 % | 22,4 % |
| Rodkov | 51 | 5,9 % | 29,4 % |
| Hodíškov | 74 | 5,4 % | 29,7 % |
| Bobrůvka | 169 | 5,3 % | 26,0 % |
| Březí | 113 | 4,4 % | 24,8 % |
| Bohuňov | 126 | 3,2 % | 43,7 % |
| Radkov | 88 | 2,3 % | 30,7 % |
| Ždánice | 91 | 2,2 % | 97,8 % |
| Skřinářov | 146 | 2,1 % | 15,8 % |
| Spělkov | 55 | 1,8 % | 94,5 % |
| Vysoké | 61 | 1,6 % | 100,0 % |
| Pokojov | 119 | 0,8 % | 100,0 % |
| Fryšava pod Žákovou horou | 218 | 0,5 % | 92,7 % |
| Věžná | 165 | 0,0 % | 6,7 % |
| Obyčtov | 161 | 0,0 % | 100,0 % |
| Věstín | 136 | 0,0 % | 61,8 % |
| Křídla | 113 | 0,0 % | 100,0 % |
| Újezd | 106 | 0,0 % | 99,1 % |
| Lhotka | 101 | 0,0 % | 100,0 % |
| Rudolec | 100 | 0,0 % | 98,0 % |
| Březejc | 95 | 0,0 % | 18,9 % |
| Dolní Libochová | 90 | 0,0 % | 21,1 % |
| Moravecké Pavlovice | 89 | 0,0 % | 5,6 % |
| Horní Libochová | 85 | 0,0 % | 9,4 % |
| Baliny | 79 | 0,0 % | 15,2 % |
| Kadolec | 79 | 0,0 % | 27,8 % |
| Kněževes | 78 | 0,0 % | 88,5 % |
| Sklené | 71 | 0,0 % | 100,0 % |
| Střítež | 69 | 0,0 % | 29,0 % |
| Krásné | 67 | 0,0 % | 77,6 % |
| Nová Ves | 66 | 0,0 % | 97,0 % |
| Rousměrov | 65 | 0,0 % | 35,4 % |
| Velké Tresné | 65 | 0,0 % | 44,6 % |
| Milešín | 64 | 0,0 % | 35,9 % |
| Oslavička | 64 | 0,0 % | 18,8 % |
| Osové | 63 | 0,0 % | 28,6 % |
| Kotlasy | 61 | 0,0 % | 100,0 % |
| Velké Janovice | 57 | 0,0 % | 71,9 % |
| Sviny | 47 | 0,0 % | 31,9 % |
| Horní Rožínka | 41 | 0,0 % | 92,7 % |
| Chlum-Korouhvice | 34 | 0,0 % | 2,9 % |
| Račice | 28 | 0,0 % | 89,3 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Škrdlovice | 292 | 100,0 % | 97,6 % |
| Oslavice | 265 | 100,0 % | 29,8 % |
| Moravec | 262 | 100,0 % | 99,6 % |
| Březí nad Oslavou | 223 | 100,0 % | 19,7 % |
| Nová Ves u Nového Města na Moravě | 188 | 100,0 % | 95,2 % |
| Tři Studně | 184 | 100,0 % | 16,8 % |
| Řečice | 182 | 100,0 % | 96,7 % |
| Dobrá Voda | 162 | 100,0 % | 99,4 % |
| Obyčtov | 161 | 100,0 % | 0,0 % |
| Uhřínov | 161 | 100,0 % | 99,4 % |
| Martinice | 152 | 100,0 % | 99,3 % |
| Černá | 151 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pavlínov | 150 | 100,0 % | 99,3 % |
| Radostín | 120 | 100,0 % | 99,2 % |
| Pokojov | 119 | 100,0 % | 0,8 % |
| Vatín | 116 | 100,0 % | 56,9 % |
| Křídla | 113 | 100,0 % | 0,0 % |
| Jívoví | 109 | 100,0 % | 99,1 % |
| Lhotka | 101 | 100,0 % | 0,0 % |
| Sirákov | 96 | 100,0 % | 100,0 % |
| Karlov | 87 | 100,0 % | 97,7 % |
| Počítky | 87 | 100,0 % | 70,1 % |
| Meziříčko | 80 | 100,0 % | 100,0 % |
| Nyklovice | 79 | 100,0 % | 98,7 % |
| Matějov | 77 | 100,0 % | 48,1 % |
Zobrazit všech 174
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Budeč | 73 | 100,0 % | 80,8 % |
| Sklené | 71 | 100,0 % | 0,0 % |
| Kotlasy | 61 | 100,0 % | 0,0 % |
| Vysoké | 61 | 100,0 % | 1,6 % |
| Radňoves | 47 | 100,0 % | 100,0 % |
| Žďár nad Sázavou | 3 157 | 99,9 % | 83,3 % |
| Měřín | 668 | 99,9 % | 99,9 % |
| Hamry nad Sázavou | 612 | 99,7 % | 53,4 % |
| Polnička | 538 | 99,6 % | 54,3 % |
| Světnov | 261 | 99,6 % | 84,7 % |
| Netín | 239 | 99,6 % | 99,2 % |
| Nové Veselí | 421 | 99,5 % | 48,2 % |
| Vídeň | 185 | 99,5 % | 99,5 % |
| Vlachovice | 171 | 99,4 % | 29,8 % |
| Bohdalec | 142 | 99,3 % | 7,7 % |
| Velká Losenice | 418 | 99,3 % | 94,3 % |
| Rovečné | 273 | 99,3 % | 81,7 % |
| Radňovice | 122 | 99,2 % | 98,4 % |
| Bohdalov | 460 | 99,1 % | 25,0 % |
| Krásněves | 114 | 99,1 % | 99,1 % |
| Nížkov | 334 | 99,1 % | 96,4 % |
| Újezd | 106 | 99,1 % | 0,0 % |
| Jámy | 204 | 99,0 % | 97,5 % |
| Záblatí | 99 | 99,0 % | 98,0 % |
| Chlumek | 87 | 98,9 % | 97,7 % |
| Zubří | 235 | 98,7 % | 90,6 % |
| Kozlov | 76 | 98,7 % | 6,6 % |
| Bobrová | 371 | 98,7 % | 97,3 % |
| Vepřová | 142 | 98,6 % | 96,5 % |
| Radešínská Svratka | 209 | 98,6 % | 98,1 % |
| Blízkov | 131 | 98,5 % | 98,5 % |
| Jabloňov | 130 | 98,5 % | 97,7 % |
| Javorek | 62 | 98,4 % | 93,5 % |
| Svratka | 640 | 98,3 % | 94,8 % |
| Otín | 112 | 98,2 % | 67,9 % |
| Zadní Zhořec | 55 | 98,2 % | 98,2 % |
| Horní Radslavice | 54 | 98,1 % | 96,3 % |
| Herálec | 590 | 98,1 % | 95,6 % |
| Rudolec | 100 | 98,0 % | 0,0 % |
| Ubušínek | 50 | 98,0 % | 76,0 % |
| Strachujov | 47 | 97,9 % | 91,5 % |
| Ždánice | 91 | 97,8 % | 2,2 % |
| Nové Dvory | 136 | 97,8 % | 94,9 % |
| Rožná | 379 | 97,6 % | 66,0 % |
| Velké Meziříčí | 4 115 | 97,4 % | 91,0 % |
| Poděšín | 112 | 97,3 % | 90,2 % |
| Cikháj | 73 | 97,3 % | 63,0 % |
| Sázava | 289 | 97,2 % | 70,2 % |
| Vír | 345 | 97,1 % | 93,9 % |
| Nová Ves | 66 | 97,0 % | 0,0 % |
| Kyjov | 33 | 97,0 % | 97,0 % |
| Malá Losenice | 123 | 96,7 % | 94,3 % |
| Nové Město na Moravě | 3 272 | 96,5 % | 83,8 % |
| Dlouhé | 99 | 96,0 % | 91,9 % |
| Zvole | 270 | 95,9 % | 57,4 % |
| Sazomín | 96 | 95,8 % | 42,7 % |
| Podolí | 48 | 95,8 % | 91,7 % |
| Osová Bítýška | 397 | 95,5 % | 94,7 % |
| Rosička | 20 | 95,0 % | 90,0 % |
| Blažkov | 113 | 94,7 % | 9,7 % |
| Spělkov | 55 | 94,5 % | 1,8 % |
| Ostrov nad Oslavou | 354 | 94,1 % | 91,0 % |
| Křižanov | 637 | 94,0 % | 91,5 % |
| Račín | 96 | 93,8 % | 81,3 % |
| Vojnův Městec | 369 | 93,5 % | 46,3 % |
| Štěpánov nad Svratkou | 386 | 93,3 % | 69,7 % |
| Věcov | 342 | 93,0 % | 49,1 % |
| Ruda | 205 | 92,7 % | 89,8 % |
| Horní Rožínka | 41 | 92,7 % | 0,0 % |
| Fryšava pod Žákovou horou | 218 | 92,7 % | 0,5 % |
| Věchnov | 136 | 92,6 % | 80,1 % |
| Bystřice nad Pernštejnem | 2 548 | 92,6 % | 79,3 % |
| Dolní Rožínka | 324 | 92,6 % | 10,5 % |
| Kadov | 93 | 92,5 % | 73,1 % |
| Bukov | 102 | 92,2 % | 52,0 % |
| Písečné | 75 | 92,0 % | 58,7 % |
| Milasín | 23 | 91,3 % | 69,6 % |
| Unčín | 102 | 91,2 % | 85,3 % |
| Daňkovice | 89 | 89,9 % | 88,8 % |
| Račice | 28 | 89,3 % | 0,0 % |
| Dalečín | 296 | 89,2 % | 70,9 % |
| Radostín nad Oslavou | 346 | 89,0 % | 46,0 % |
| Kněževes | 78 | 88,5 % | 0,0 % |
| Radešín | 77 | 88,3 % | 77,9 % |
| Chlumětín | 120 | 87,5 % | 10,8 % |
| Rozsochy | 308 | 86,7 % | 32,1 % |
| Pikárec | 130 | 86,2 % | 12,3 % |
| Kuklík | 108 | 86,1 % | 72,2 % |
| Vidonín | 90 | 84,4 % | 81,1 % |
| Jimramov | 595 | 84,2 % | 67,2 % |
| Koroužné | 164 | 84,1 % | 79,3 % |
| Stránecká Zhoř | 243 | 83,5 % | 78,2 % |
| Pavlov | 162 | 82,7 % | 45,7 % |
| Velká Bíteš | 1 526 | 82,4 % | 72,1 % |
| Bory | 336 | 81,5 % | 28,9 % |
| Sněžné | 593 | 80,6 % | 45,5 % |
| Rozseč | 40 | 80,0 % | 77,5 % |
| Krásné | 67 | 77,6 % | 0,0 % |
| Křižánky | 340 | 77,4 % | 45,3 % |
| Dolní Heřmanice | 228 | 76,3 % | 73,7 % |
| Borovnice | 130 | 74,6 % | 64,6 % |
| Sulkovec | 119 | 73,1 % | 54,6 % |
| Velké Janovice | 57 | 71,9 % | 0,0 % |
| Nový Jimramov | 84 | 71,4 % | 47,6 % |
| Strážek | 448 | 70,3 % | 15,6 % |
| Nové Sady | 101 | 70,3 % | 18,8 % |
| Březské | 121 | 69,4 % | 43,8 % |
| Tasov | 316 | 69,3 % | 18,4 % |
| Petráveč | 130 | 69,2 % | 16,2 % |
| Křoví | 226 | 68,1 % | 28,3 % |
| Mirošov | 98 | 67,3 % | 29,6 % |
| Lísek | 255 | 62,7 % | 25,1 % |
| Věstín | 136 | 61,8 % | 0,0 % |
| Prosetín | 187 | 61,5 % | 21,4 % |
| Znětínek | 74 | 58,1 % | 37,8 % |
| Lavičky | 215 | 56,3 % | 17,7 % |
| Ujčov | 302 | 55,6 % | 36,4 % |
| Ořechov | 156 | 52,6 % | 42,9 % |
| Heřmanov | 153 | 52,3 % | 43,8 % |
| Velké Tresné | 65 | 44,6 % | 0,0 % |
| Vlkov | 189 | 43,9 % | 13,2 % |
| Bohuňov | 126 | 43,7 % | 3,2 % |
| Býšovec | 101 | 43,6 % | 37,6 % |
| Kundratice | 87 | 39,1 % | 18,4 % |
| Líšná | 67 | 37,3 % | 7,5 % |
| Sejřek | 84 | 36,9 % | 35,7 % |
| Milešín | 64 | 35,9 % | 0,0 % |
| Sklené nad Oslavou | 152 | 35,5 % | 5,9 % |
| Rousměrov | 65 | 35,4 % | 0,0 % |
| Sviny | 47 | 31,9 % | 0,0 % |
| Radkov | 88 | 30,7 % | 2,3 % |
| Hodíškov | 74 | 29,7 % | 5,4 % |
| Rodkov | 51 | 29,4 % | 5,9 % |
| Střítež | 69 | 29,0 % | 0,0 % |
| Skorotice | 150 | 28,7 % | 25,3 % |
| Osové | 63 | 28,6 % | 0,0 % |
| Kadolec | 79 | 27,8 % | 0,0 % |
| Bobrůvka | 169 | 26,0 % | 5,3 % |
| Březí | 113 | 24,8 % | 4,4 % |
| Radenice | 85 | 22,4 % | 5,9 % |
| Dolní Libochová | 90 | 21,1 % | 0,0 % |
| Březejc | 95 | 18,9 % | 0,0 % |
| Oslavička | 64 | 18,8 % | 0,0 % |
| Skřinářov | 146 | 15,8 % | 2,1 % |
| Baliny | 79 | 15,2 % | 0,0 % |
| Horní Libochová | 85 | 9,4 % | 0,0 % |
| Věžná | 165 | 6,7 % | 0,0 % |
| Moravecké Pavlovice | 89 | 5,6 % | 0,0 % |
| Chlum-Korouhvice | 34 | 2,9 % | 0,0 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.