Okres · Zlínský kraj
Internet v okrese Zlín: 59,0 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Zlín je podle ČTÚ pokryto 33 631 z 56 976 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
59,0 %
adres má 100+ Mbit/s (33 631 z 56 976)
75,7 %
adres má 30+ Mbit/s (43 140 z 56 976)
3
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Zlín
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Spytihněv | 648 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jestřabí | 101 | 100,0 % | 100,0 % |
| Komárov | 137 | 99,3 % | 99,3 % |
| Velký Ořechov | 243 | 99,2 % | 99,6 % |
| Dobrkovice | 109 | 99,1 % | 99,1 % |
| Podhradí | 84 | 98,8 % | 98,8 % |
| Mysločovice | 259 | 98,5 % | 98,5 % |
| Šarovy | 108 | 98,1 % | 98,1 % |
| Loučka | 145 | 97,2 % | 97,2 % |
| Návojná | 191 | 96,9 % | 96,9 % |
| Kelníky | 63 | 96,8 % | 100,0 % |
| Doubravy | 212 | 96,7 % | 99,5 % |
| Bohuslavice nad Vláří | 142 | 95,8 % | 96,5 % |
| Racková | 319 | 95,3 % | 95,3 % |
| Březnice | 671 | 95,2 % | 99,0 % |
| Pozlovice | 605 | 95,0 % | 96,4 % |
| Hřivínův Újezd | 209 | 94,7 % | 99,0 % |
| Vlachova Lhota | 94 | 94,7 % | 94,7 % |
| Halenkovice | 846 | 94,6 % | 95,6 % |
| Petrůvka | 122 | 94,3 % | 95,1 % |
| Rudimov | 121 | 94,2 % | 94,2 % |
| Šanov | 198 | 92,4 % | 92,4 % |
| Ostrata | 171 | 92,4 % | 93,6 % |
| Slavičín | 1 520 | 91,6 % | 92,1 % |
| Haluzice | 47 | 91,5 % | 91,5 % |
Zobrazit všech 91
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Slopné | 215 | 91,2 % | 94,9 % |
| Karlovice | 89 | 91,0 % | 92,1 % |
| Vlachovice | 539 | 90,7 % | 93,3 % |
| Újezd | 419 | 90,7 % | 90,7 % |
| Sehradice | 251 | 90,4 % | 90,8 % |
| Kaňovice | 112 | 89,3 % | 93,8 % |
| Dešná | 84 | 89,3 % | 90,5 % |
| Křekov | 84 | 89,3 % | 90,5 % |
| Oldřichovice | 144 | 88,9 % | 91,0 % |
| Štítná nad Vláří-Popov | 698 | 88,7 % | 90,0 % |
| Lipová | 132 | 88,6 % | 88,6 % |
| Provodov | 369 | 88,1 % | 88,6 % |
| Nedašov | 421 | 84,1 % | 89,1 % |
| Rokytnice | 240 | 82,9 % | 88,8 % |
| Fryšták | 1 284 | 81,7 % | 91,6 % |
| Březová | 203 | 80,3 % | 86,2 % |
| Napajedla | 1 876 | 77,9 % | 80,1 % |
| Brumov-Bylnice | 1 786 | 77,5 % | 80,0 % |
| Dolní Lhota | 257 | 76,7 % | 79,8 % |
| Veselá | 275 | 76,4 % | 84,7 % |
| Valašské Příkazy | 101 | 76,2 % | 78,2 % |
| Pohořelice | 379 | 73,9 % | 100,0 % |
| Neubuz | 174 | 73,6 % | 81,0 % |
| Bohuslavice u Zlína | 337 | 72,7 % | 100,0 % |
| Tlumačov | 879 | 63,8 % | 99,1 % |
| Otrokovice | 3 430 | 62,2 % | 66,0 % |
| Březůvky | 345 | 61,7 % | 99,4 % |
| Sazovice | 308 | 59,7 % | 81,8 % |
| Lukoveček | 221 | 58,8 % | 74,7 % |
| Zlín | 18 165 | 57,2 % | 69,9 % |
| Slušovice | 767 | 55,1 % | 78,4 % |
| Lukov | 733 | 51,8 % | 66,4 % |
| Luhačovice | 1 432 | 49,4 % | 79,5 % |
| Tečovice | 482 | 44,0 % | 75,1 % |
| Biskupice | 229 | 43,7 % | 100,0 % |
| Žlutava | 472 | 41,7 % | 99,2 % |
| Lípa | 372 | 39,8 % | 69,4 % |
| Machová | 270 | 38,9 % | 69,3 % |
| Lhotsko | 114 | 36,8 % | 66,7 % |
| Hostišová | 182 | 31,9 % | 70,3 % |
| Vysoké Pole | 291 | 31,6 % | 75,6 % |
| Horní Lhota | 261 | 30,3 % | 58,2 % |
| Vizovice | 1 625 | 29,1 % | 66,5 % |
| Kašava | 402 | 29,1 % | 56,7 % |
| Ludkovice | 283 | 27,2 % | 65,0 % |
| Držková | 269 | 26,4 % | 38,7 % |
| Zádveřice-Raková | 658 | 26,1 % | 71,0 % |
| Ublo | 133 | 22,6 % | 71,4 % |
| Želechovice nad Dřevnicí | 757 | 21,9 % | 73,7 % |
| Poteč | 286 | 20,6 % | 60,5 % |
| Bratřejov | 326 | 20,6 % | 76,4 % |
| Všemina | 444 | 19,4 % | 53,2 % |
| Valašské Klobouky | 1 530 | 18,9 % | 52,9 % |
| Hvozdná | 532 | 18,6 % | 62,2 % |
| Jasenná | 382 | 16,2 % | 68,8 % |
| Lutonina | 168 | 15,5 % | 49,4 % |
| Podkopná Lhota | 283 | 12,7 % | 32,2 % |
| Trnava | 458 | 8,7 % | 62,4 % |
| Lhota | 323 | 6,5 % | 99,4 % |
| Hrobice | 168 | 3,0 % | 73,2 % |
| Drnovice | 156 | 1,3 % | 5,8 % |
| Bělov | 160 | 0,6 % | 96,9 % |
| Vlčková | 315 | 0,3 % | 35,6 % |
| Nedašova Lhota | 215 | 0,0 % | 11,6 % |
| Študlov | 188 | 0,0 % | 17,6 % |
| Tichov | 128 | 0,0 % | 32,0 % |
Obce s 0,0 % nemají podle ČTÚ 100+ Mbit dostupný; barva to jen zdůrazňuje.
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Spytihněv | 648 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pohořelice | 379 | 100,0 % | 73,9 % |
| Bohuslavice u Zlína | 337 | 100,0 % | 72,7 % |
| Biskupice | 229 | 100,0 % | 43,7 % |
| Jestřabí | 101 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kelníky | 63 | 100,0 % | 96,8 % |
| Velký Ořechov | 243 | 99,6 % | 99,2 % |
| Doubravy | 212 | 99,5 % | 96,7 % |
| Březůvky | 345 | 99,4 % | 61,7 % |
| Lhota | 323 | 99,4 % | 6,5 % |
| Komárov | 137 | 99,3 % | 99,3 % |
| Žlutava | 472 | 99,2 % | 41,7 % |
| Tlumačov | 879 | 99,1 % | 63,8 % |
| Dobrkovice | 109 | 99,1 % | 99,1 % |
| Hřivínův Újezd | 209 | 99,0 % | 94,7 % |
| Březnice | 671 | 99,0 % | 95,2 % |
| Podhradí | 84 | 98,8 % | 98,8 % |
| Mysločovice | 259 | 98,5 % | 98,5 % |
| Šarovy | 108 | 98,1 % | 98,1 % |
| Loučka | 145 | 97,2 % | 97,2 % |
| Bělov | 160 | 96,9 % | 0,6 % |
| Návojná | 191 | 96,9 % | 96,9 % |
| Bohuslavice nad Vláří | 142 | 96,5 % | 95,8 % |
| Pozlovice | 605 | 96,4 % | 95,0 % |
| Halenkovice | 846 | 95,6 % | 94,6 % |
Zobrazit všech 91
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Racková | 319 | 95,3 % | 95,3 % |
| Petrůvka | 122 | 95,1 % | 94,3 % |
| Slopné | 215 | 94,9 % | 91,2 % |
| Vlachova Lhota | 94 | 94,7 % | 94,7 % |
| Rudimov | 121 | 94,2 % | 94,2 % |
| Kaňovice | 112 | 93,8 % | 89,3 % |
| Ostrata | 171 | 93,6 % | 92,4 % |
| Vlachovice | 539 | 93,3 % | 90,7 % |
| Šanov | 198 | 92,4 % | 92,4 % |
| Karlovice | 89 | 92,1 % | 91,0 % |
| Slavičín | 1 520 | 92,1 % | 91,6 % |
| Fryšták | 1 284 | 91,6 % | 81,7 % |
| Haluzice | 47 | 91,5 % | 91,5 % |
| Oldřichovice | 144 | 91,0 % | 88,9 % |
| Sehradice | 251 | 90,8 % | 90,4 % |
| Újezd | 419 | 90,7 % | 90,7 % |
| Dešná | 84 | 90,5 % | 89,3 % |
| Křekov | 84 | 90,5 % | 89,3 % |
| Štítná nad Vláří-Popov | 698 | 90,0 % | 88,7 % |
| Nedašov | 421 | 89,1 % | 84,1 % |
| Rokytnice | 240 | 88,8 % | 82,9 % |
| Lipová | 132 | 88,6 % | 88,6 % |
| Provodov | 369 | 88,6 % | 88,1 % |
| Březová | 203 | 86,2 % | 80,3 % |
| Veselá | 275 | 84,7 % | 76,4 % |
| Sazovice | 308 | 81,8 % | 59,7 % |
| Neubuz | 174 | 81,0 % | 73,6 % |
| Napajedla | 1 876 | 80,1 % | 77,9 % |
| Brumov-Bylnice | 1 786 | 80,0 % | 77,5 % |
| Dolní Lhota | 257 | 79,8 % | 76,7 % |
| Luhačovice | 1 432 | 79,5 % | 49,4 % |
| Slušovice | 767 | 78,4 % | 55,1 % |
| Valašské Příkazy | 101 | 78,2 % | 76,2 % |
| Bratřejov | 326 | 76,4 % | 20,6 % |
| Vysoké Pole | 291 | 75,6 % | 31,6 % |
| Tečovice | 482 | 75,1 % | 44,0 % |
| Lukoveček | 221 | 74,7 % | 58,8 % |
| Želechovice nad Dřevnicí | 757 | 73,7 % | 21,9 % |
| Hrobice | 168 | 73,2 % | 3,0 % |
| Ublo | 133 | 71,4 % | 22,6 % |
| Zádveřice-Raková | 658 | 71,0 % | 26,1 % |
| Hostišová | 182 | 70,3 % | 31,9 % |
| Zlín | 18 165 | 69,9 % | 57,2 % |
| Lípa | 372 | 69,4 % | 39,8 % |
| Machová | 270 | 69,3 % | 38,9 % |
| Jasenná | 382 | 68,8 % | 16,2 % |
| Lhotsko | 114 | 66,7 % | 36,8 % |
| Vizovice | 1 625 | 66,5 % | 29,1 % |
| Lukov | 733 | 66,4 % | 51,8 % |
| Otrokovice | 3 430 | 66,0 % | 62,2 % |
| Ludkovice | 283 | 65,0 % | 27,2 % |
| Trnava | 458 | 62,4 % | 8,7 % |
| Hvozdná | 532 | 62,2 % | 18,6 % |
| Poteč | 286 | 60,5 % | 20,6 % |
| Horní Lhota | 261 | 58,2 % | 30,3 % |
| Kašava | 402 | 56,7 % | 29,1 % |
| Všemina | 444 | 53,2 % | 19,4 % |
| Valašské Klobouky | 1 530 | 52,9 % | 18,9 % |
| Lutonina | 168 | 49,4 % | 15,5 % |
| Držková | 269 | 38,7 % | 26,4 % |
| Vlčková | 315 | 35,6 % | 0,3 % |
| Podkopná Lhota | 283 | 32,2 % | 12,7 % |
| Tichov | 128 | 32,0 % | 0,0 % |
| Študlov | 188 | 17,6 % | 0,0 % |
| Nedašova Lhota | 215 | 11,6 % | 0,0 % |
| Drnovice | 156 | 5,8 % | 1,3 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.