Okres · Jihomoravský kraj
Internet v okrese Znojmo: 98,3 % adres má 100+ Mbit (2025)
V okrese Znojmo je podle ČTÚ pokryto 44 623 z 45 399 adresních míst rychlostí 100+ Mbit/s.
98,3 %
adres má 100+ Mbit/s (44 623 z 45 399)
98,8 %
adres má 30+ Mbit/s (44 875 z 45 399)
0
obcí bez pokrytí 100+ Mbit/s
Podíl adres se 100+ Mbit/s v kraji:
- 85 % a víc
- 70–85 %
- pod 70 %
Nabídky operátorů působících v okrese Znojmo
Některé odkazy níže jsou provizní: když přes ně uzavřete smlouvu, dostaneme od operátora provizi. Pořadí nabídek to neovlivňuje. Podrobnosti na stránce Jak vyděláváme.
Řazení nabídek
Fiber Internet 250 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 250↑ 250 Mbit/s399 Kčza měsícInternet Cable+ 250 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 250↑ 200 Mbit/s399 Kčza měsícO2 Optický 250 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 250↑ 250 Mbit/s449 Kčza měsícGPON 1 Giga · Optika
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s490 Kčza měsícFiber Internet 500 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 500↑ 500 Mbit/s499 Kčza měsícInternet Cable+ 500 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 500↑ 200 Mbit/s499 Kčza měsícO2 Optický 500 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 500↑ 500 Mbit/s549 Kčza měsícSpeedLink Premium 1 Giga · Wi-Fi
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků
Ověřit dostupnost u PODA↓ 1 000↑ 300 Mbit/s590 Kčza měsícO2 Optický 1000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 1000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s599 Kčza měsícInternet Cable+ 1000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 1 000↑ 200 Mbit/s599 Kčza měsícFiber Internet 2000 · Optika
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy
Ověřit dostupnost u T-Mobile↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s699 Kčza měsícInternet Cable+ 2000 · Kabel
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma
Ověřit dostupnost u Vodafone↓ 2 000↑ 400 Mbit/s699 Kčza měsícO2 Optický 2000 Mb/s · Optika
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku
Ověřit dostupnost u O2↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s899 Kčza měsíc
| Operátor a tarif | Technologie | Rychlost | Cena za měsíc | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|
Fiber Internet 250 | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 250 | Kabel | ↓ 250↑ 200 Mbit/s | 399 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 250 Mb/s | Optika | ↓ 250↑ 250 Mbit/s | 449 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
GPON 1 Giga | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 490 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
Fiber Internet 500 | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 500 | Kabel | ↓ 500↑ 200 Mbit/s | 499 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 500 Mb/s | Optika | ↓ 500↑ 500 Mbit/s | 549 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
SpeedLink Premium 1 Giga | Wi-Fi | ↓ 1 000↑ 300 Mbit/s | 590 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u PODA |
Bez závazku · akční cena 300 Kč/měs · Pevný bezdrát; akční cena pro nové zákazníky na 12 měsíců bez závazků | ||||
O2 Optický 1000 Mb/s | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Fiber Internet 1000 | Optika | ↓ 1 000↑ 1 000 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 1000 | Kabel | ↓ 1 000↑ 200 Mbit/s | 599 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
Fiber Internet 2000 | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u T-Mobile |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; ceny se v e-shopu zobrazí až po zadání adresy | ||||
Internet Cable+ 2000 | Kabel | ↓ 2 000↑ 400 Mbit/s | 699 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u Vodafone |
Bez závazku · akční cena 299 Kč/měs · Akční cena prvních 12 měsíců; instalace zdarma | ||||
O2 Optický 2000 Mb/s | Optika | ↓ 2 000↑ 1 000 Mbit/s | 899 Kčza měsíc | Ověřit dostupnost u O2 |
Bez závazku · akční cena 399 Kč/měs · Akční cena prvních 6 měsíců; všechny tarify bez závazku | ||||
Délka pruhů odpovídá rychlosti, obě na škále nejrychlejšího tarifu.
Ceny jsou bez TV a mobilních balíčků; u operátora může být v balíčku levněji.
Poznámka u tarifu je citace z ceníku operátora.
Zdroj: ceníky operátorů, ověřeno 18. 9. 2026.
Pokrytí po obcích
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Dobšice | 875 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bítov | 705 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hostěradice | 594 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vranov nad Dyjí | 583 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jevišovice | 580 | 100,0 % | 100,0 % |
| Dyjákovice | 429 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kuchařovice | 392 | 100,0 % | 100,0 % |
| Strachotice | 379 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chvalovice | 334 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bohutice | 325 | 100,0 % | 100,0 % |
| Olbramkostel | 304 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mikulovice | 280 | 100,0 % | 100,0 % |
| Tavíkovice | 247 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kravsko | 234 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lechovice | 212 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mašovice | 204 | 100,0 % | 100,0 % |
| Rešice | 181 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jiřice u Miroslavi | 174 | 100,0 % | 100,0 % |
| Žerotice | 168 | 100,0 % | 100,0 % |
| Želetice | 161 | 100,0 % | 100,0 % |
| Střelice | 158 | 100,0 % | 100,0 % |
| Borotice | 143 | 100,0 % | 100,0 % |
| Havraníky | 143 | 100,0 % | 100,0 % |
| Pravice | 136 | 100,0 % | 100,0 % |
| Morašice | 128 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 144
| Obec | Adresních místAdres | 100+ Mbit/s | 30+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Dobelice | 111 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vítonice | 104 | 100,0 % | 100,0 % |
| Podmolí | 92 | 100,0 % | 100,0 % |
| Štítary | 770 | 99,9 % | 99,9 % |
| Suchohrdly | 564 | 99,8 % | 99,8 % |
| Božice | 521 | 99,8 % | 100,0 % |
| Hodonice | 467 | 99,8 % | 99,8 % |
| Hrádek | 453 | 99,8 % | 99,8 % |
| Oslnovice | 448 | 99,8 % | 99,8 % |
| Znojmo | 8 003 | 99,8 % | 99,8 % |
| Vedrovice | 379 | 99,7 % | 99,7 % |
| Horní Dunajovice | 324 | 99,7 % | 99,7 % |
| Lančov | 641 | 99,7 % | 99,7 % |
| Hevlín | 552 | 99,6 % | 99,6 % |
| Prosiměřice | 262 | 99,6 % | 99,6 % |
| Břežany | 260 | 99,6 % | 100,0 % |
| Jamolice | 244 | 99,6 % | 99,6 % |
| Suchohrdly u Miroslavi | 230 | 99,6 % | 99,6 % |
| Višňové | 421 | 99,5 % | 99,8 % |
| Olbramovice | 419 | 99,5 % | 99,8 % |
| Tvořihráz | 207 | 99,5 % | 99,5 % |
| Hrabětice | 405 | 99,5 % | 99,5 % |
| Rybníky | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Hluboké Mašůvky | 374 | 99,5 % | 99,7 % |
| Chvalatice | 374 | 99,5 % | 99,5 % |
| Miroslav | 1 119 | 99,5 % | 99,6 % |
| Podhradí nad Dyjí | 351 | 99,4 % | 99,4 % |
| Plenkovice | 171 | 99,4 % | 100,0 % |
| Petrovice | 170 | 99,4 % | 99,4 % |
| Únanov | 503 | 99,4 % | 99,4 % |
| Mackovice | 164 | 99,4 % | 100,0 % |
| Onšov | 163 | 99,4 % | 99,4 % |
| Hrušovany nad Jevišovkou | 1 125 | 99,4 % | 99,5 % |
| Starý Petřín | 310 | 99,4 % | 99,4 % |
| Damnice | 154 | 99,4 % | 99,4 % |
| Vémyslice | 305 | 99,3 % | 99,3 % |
| Šumná | 285 | 99,3 % | 99,6 % |
| Uherčice | 138 | 99,3 % | 100,0 % |
| Ctidružice | 137 | 99,3 % | 99,3 % |
| Stošíkovice na Louce | 137 | 99,3 % | 99,3 % |
| Horní Dubňany | 134 | 99,3 % | 99,3 % |
| Valtrovice | 133 | 99,2 % | 99,2 % |
| Nový Šaldorf-Sedlešovice | 1 189 | 99,2 % | 99,2 % |
| Oleksovice | 260 | 99,2 % | 99,2 % |
| Trstěnice | 259 | 99,2 % | 99,6 % |
| Křídlůvky | 127 | 99,2 % | 100,0 % |
| Lesonice | 125 | 99,2 % | 99,2 % |
| Slatina | 124 | 99,2 % | 100,0 % |
| Výrovice | 124 | 99,2 % | 99,2 % |
| Citonice | 243 | 99,2 % | 99,2 % |
| Tasovice | 606 | 99,2 % | 99,2 % |
| Běhařovice | 241 | 99,2 % | 99,2 % |
| Čejkovice | 119 | 99,2 % | 99,2 % |
| Vratěnín | 117 | 99,1 % | 99,1 % |
| Rozkoš | 116 | 99,1 % | 99,1 % |
| Jaroslavice | 461 | 99,1 % | 99,1 % |
| Blížkovice | 458 | 99,1 % | 99,3 % |
| Žerůtky | 114 | 99,1 % | 99,1 % |
| Boskovštejn | 107 | 99,1 % | 99,1 % |
| Lesná | 107 | 99,1 % | 100,0 % |
| Bezkov | 104 | 99,0 % | 99,0 % |
| Medlice | 104 | 99,0 % | 99,0 % |
| Bojanovice | 103 | 99,0 % | 99,0 % |
| Skalice | 204 | 99,0 % | 99,5 % |
| Vysočany | 100 | 99,0 % | 99,0 % |
| Hostim | 198 | 99,0 % | 99,0 % |
| Plaveč | 198 | 99,0 % | 99,5 % |
| Grešlové Mýto | 92 | 98,9 % | 98,9 % |
| Šafov | 92 | 98,9 % | 98,9 % |
| Moravský Krumlov | 1 871 | 98,9 % | 98,9 % |
| Zálesí | 84 | 98,8 % | 98,8 % |
| Dobřínsko | 167 | 98,8 % | 98,8 % |
| Dyje | 249 | 98,8 % | 99,2 % |
| Těšetice | 247 | 98,8 % | 98,8 % |
| Jezeřany-Maršovice | 328 | 98,8 % | 99,1 % |
| Újezd | 79 | 98,7 % | 98,7 % |
| Šanov | 547 | 98,7 % | 98,9 % |
| Pavlice | 231 | 98,7 % | 98,7 % |
| Kyjovice | 75 | 98,7 % | 98,7 % |
| Křepice | 74 | 98,6 % | 98,6 % |
| Kadov | 73 | 98,6 % | 98,6 % |
| Šatov | 435 | 98,6 % | 98,6 % |
| Vracovice | 71 | 98,6 % | 100,0 % |
| Dolenice | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Rudlice | 69 | 98,6 % | 100,0 % |
| Zblovice | 69 | 98,6 % | 98,6 % |
| Džbánice | 65 | 98,5 % | 98,5 % |
| Stálky | 65 | 98,5 % | 100,0 % |
| Krhovice | 258 | 98,4 % | 98,8 % |
| Vranovská Ves | 126 | 98,4 % | 98,4 % |
| Dyjákovičky | 245 | 98,4 % | 98,8 % |
| Slup | 245 | 98,4 % | 98,4 % |
| Bantice | 121 | 98,3 % | 98,3 % |
| Práče | 238 | 98,3 % | 98,3 % |
| Podmyče | 59 | 98,3 % | 100,0 % |
| Lukov | 117 | 98,3 % | 98,3 % |
| Prokopov | 54 | 98,1 % | 98,1 % |
| Přeskače | 54 | 98,1 % | 98,1 % |
| Němčičky | 53 | 98,1 % | 100,0 % |
| Černín | 105 | 98,1 % | 99,0 % |
| Lubnice | 51 | 98,0 % | 98,0 % |
| Trnové Pole | 51 | 98,0 % | 100,0 % |
| Vrbovec | 443 | 98,0 % | 98,0 % |
| Velký Karlov | 147 | 98,0 % | 98,6 % |
| Korolupy | 98 | 98,0 % | 98,0 % |
| Hnanice | 139 | 97,8 % | 98,6 % |
| Našiměřice | 91 | 97,8 % | 98,9 % |
| Milíčovice | 88 | 97,7 % | 97,7 % |
| Blanné | 39 | 97,4 % | 97,4 % |
| Jiřice u Moravských Budějovic | 38 | 94,7 % | 94,7 % |
| Tulešice | 114 | 87,7 % | 88,6 % |
| Čermákovice | 73 | 86,3 % | 87,7 % |
| Miroslavské Knínice | 189 | 69,8 % | 73,5 % |
| Horní Břečkov | 125 | 68,0 % | 99,2 % |
| Litobratřice | 232 | 66,4 % | 83,2 % |
| Horní Kounice | 131 | 38,2 % | 58,0 % |
| Dolní Dubňany | 187 | 34,2 % | 62,6 % |
| Kubšice | 86 | 10,5 % | 44,2 % |
| Vevčice | 50 | 2,0 % | 50,0 % |
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Dobšice | 875 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bítov | 705 | 100,0 % | 100,0 % |
| Hostěradice | 594 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vranov nad Dyjí | 583 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jevišovice | 580 | 100,0 % | 100,0 % |
| Božice | 521 | 100,0 % | 99,8 % |
| Dyjákovice | 429 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kuchařovice | 392 | 100,0 % | 100,0 % |
| Strachotice | 379 | 100,0 % | 100,0 % |
| Chvalovice | 334 | 100,0 % | 100,0 % |
| Bohutice | 325 | 100,0 % | 100,0 % |
| Olbramkostel | 304 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mikulovice | 280 | 100,0 % | 100,0 % |
| Břežany | 260 | 100,0 % | 99,6 % |
| Tavíkovice | 247 | 100,0 % | 100,0 % |
| Kravsko | 234 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lechovice | 212 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mašovice | 204 | 100,0 % | 100,0 % |
| Rešice | 181 | 100,0 % | 100,0 % |
| Jiřice u Miroslavi | 174 | 100,0 % | 100,0 % |
| Plenkovice | 171 | 100,0 % | 99,4 % |
| Žerotice | 168 | 100,0 % | 100,0 % |
| Mackovice | 164 | 100,0 % | 99,4 % |
| Želetice | 161 | 100,0 % | 100,0 % |
| Střelice | 158 | 100,0 % | 100,0 % |
Zobrazit všech 144
| Obec | Adresních místAdres | 30+ Mbit/s | 100+ Mbit/s |
|---|---|---|---|
| Borotice | 143 | 100,0 % | 100,0 % |
| Havraníky | 143 | 100,0 % | 100,0 % |
| Uherčice | 138 | 100,0 % | 99,3 % |
| Pravice | 136 | 100,0 % | 100,0 % |
| Morašice | 128 | 100,0 % | 100,0 % |
| Křídlůvky | 127 | 100,0 % | 99,2 % |
| Slatina | 124 | 100,0 % | 99,2 % |
| Dobelice | 111 | 100,0 % | 100,0 % |
| Lesná | 107 | 100,0 % | 99,1 % |
| Vítonice | 104 | 100,0 % | 100,0 % |
| Podmolí | 92 | 100,0 % | 100,0 % |
| Vracovice | 71 | 100,0 % | 98,6 % |
| Rudlice | 69 | 100,0 % | 98,6 % |
| Stálky | 65 | 100,0 % | 98,5 % |
| Podmyče | 59 | 100,0 % | 98,3 % |
| Němčičky | 53 | 100,0 % | 98,1 % |
| Trnové Pole | 51 | 100,0 % | 98,0 % |
| Štítary | 770 | 99,9 % | 99,9 % |
| Suchohrdly | 564 | 99,8 % | 99,8 % |
| Hodonice | 467 | 99,8 % | 99,8 % |
| Hrádek | 453 | 99,8 % | 99,8 % |
| Oslnovice | 448 | 99,8 % | 99,8 % |
| Znojmo | 8 003 | 99,8 % | 99,8 % |
| Višňové | 421 | 99,8 % | 99,5 % |
| Olbramovice | 419 | 99,8 % | 99,5 % |
| Vedrovice | 379 | 99,7 % | 99,7 % |
| Hluboké Mašůvky | 374 | 99,7 % | 99,5 % |
| Horní Dunajovice | 324 | 99,7 % | 99,7 % |
| Lančov | 641 | 99,7 % | 99,7 % |
| Šumná | 285 | 99,6 % | 99,3 % |
| Hevlín | 552 | 99,6 % | 99,6 % |
| Prosiměřice | 262 | 99,6 % | 99,6 % |
| Trstěnice | 259 | 99,6 % | 99,2 % |
| Jamolice | 244 | 99,6 % | 99,6 % |
| Suchohrdly u Miroslavi | 230 | 99,6 % | 99,6 % |
| Miroslav | 1 119 | 99,6 % | 99,5 % |
| Tvořihráz | 207 | 99,5 % | 99,5 % |
| Skalice | 204 | 99,5 % | 99,0 % |
| Hrabětice | 405 | 99,5 % | 99,5 % |
| Plaveč | 198 | 99,5 % | 99,0 % |
| Rybníky | 198 | 99,5 % | 99,5 % |
| Hrušovany nad Jevišovkou | 1 125 | 99,5 % | 99,4 % |
| Chvalatice | 374 | 99,5 % | 99,5 % |
| Podhradí nad Dyjí | 351 | 99,4 % | 99,4 % |
| Petrovice | 170 | 99,4 % | 99,4 % |
| Únanov | 503 | 99,4 % | 99,4 % |
| Onšov | 163 | 99,4 % | 99,4 % |
| Starý Petřín | 310 | 99,4 % | 99,4 % |
| Damnice | 154 | 99,4 % | 99,4 % |
| Blížkovice | 458 | 99,3 % | 99,1 % |
| Vémyslice | 305 | 99,3 % | 99,3 % |
| Ctidružice | 137 | 99,3 % | 99,3 % |
| Stošíkovice na Louce | 137 | 99,3 % | 99,3 % |
| Horní Dubňany | 134 | 99,3 % | 99,3 % |
| Valtrovice | 133 | 99,2 % | 99,2 % |
| Nový Šaldorf-Sedlešovice | 1 189 | 99,2 % | 99,2 % |
| Oleksovice | 260 | 99,2 % | 99,2 % |
| Horní Břečkov | 125 | 99,2 % | 68,0 % |
| Lesonice | 125 | 99,2 % | 99,2 % |
| Dyje | 249 | 99,2 % | 98,8 % |
| Výrovice | 124 | 99,2 % | 99,2 % |
| Citonice | 243 | 99,2 % | 99,2 % |
| Tasovice | 606 | 99,2 % | 99,2 % |
| Běhařovice | 241 | 99,2 % | 99,2 % |
| Čejkovice | 119 | 99,2 % | 99,2 % |
| Vratěnín | 117 | 99,1 % | 99,1 % |
| Rozkoš | 116 | 99,1 % | 99,1 % |
| Jaroslavice | 461 | 99,1 % | 99,1 % |
| Žerůtky | 114 | 99,1 % | 99,1 % |
| Jezeřany-Maršovice | 328 | 99,1 % | 98,8 % |
| Boskovštejn | 107 | 99,1 % | 99,1 % |
| Černín | 105 | 99,0 % | 98,1 % |
| Bezkov | 104 | 99,0 % | 99,0 % |
| Medlice | 104 | 99,0 % | 99,0 % |
| Bojanovice | 103 | 99,0 % | 99,0 % |
| Vysočany | 100 | 99,0 % | 99,0 % |
| Hostim | 198 | 99,0 % | 99,0 % |
| Grešlové Mýto | 92 | 98,9 % | 98,9 % |
| Šafov | 92 | 98,9 % | 98,9 % |
| Šanov | 547 | 98,9 % | 98,7 % |
| Našiměřice | 91 | 98,9 % | 97,8 % |
| Moravský Krumlov | 1 871 | 98,9 % | 98,9 % |
| Krhovice | 258 | 98,8 % | 98,4 % |
| Zálesí | 84 | 98,8 % | 98,8 % |
| Dobřínsko | 167 | 98,8 % | 98,8 % |
| Těšetice | 247 | 98,8 % | 98,8 % |
| Dyjákovičky | 245 | 98,8 % | 98,4 % |
| Újezd | 79 | 98,7 % | 98,7 % |
| Pavlice | 231 | 98,7 % | 98,7 % |
| Kyjovice | 75 | 98,7 % | 98,7 % |
| Křepice | 74 | 98,6 % | 98,6 % |
| Velký Karlov | 147 | 98,6 % | 98,0 % |
| Kadov | 73 | 98,6 % | 98,6 % |
| Šatov | 435 | 98,6 % | 98,6 % |
| Dolenice | 70 | 98,6 % | 98,6 % |
| Hnanice | 139 | 98,6 % | 97,8 % |
| Zblovice | 69 | 98,6 % | 98,6 % |
| Džbánice | 65 | 98,5 % | 98,5 % |
| Vranovská Ves | 126 | 98,4 % | 98,4 % |
| Slup | 245 | 98,4 % | 98,4 % |
| Bantice | 121 | 98,3 % | 98,3 % |
| Práče | 238 | 98,3 % | 98,3 % |
| Lukov | 117 | 98,3 % | 98,3 % |
| Prokopov | 54 | 98,1 % | 98,1 % |
| Přeskače | 54 | 98,1 % | 98,1 % |
| Lubnice | 51 | 98,0 % | 98,0 % |
| Vrbovec | 443 | 98,0 % | 98,0 % |
| Korolupy | 98 | 98,0 % | 98,0 % |
| Milíčovice | 88 | 97,7 % | 97,7 % |
| Blanné | 39 | 97,4 % | 97,4 % |
| Jiřice u Moravských Budějovic | 38 | 94,7 % | 94,7 % |
| Tulešice | 114 | 88,6 % | 87,7 % |
| Čermákovice | 73 | 87,7 % | 86,3 % |
| Litobratřice | 232 | 83,2 % | 66,4 % |
| Miroslavské Knínice | 189 | 73,5 % | 69,8 % |
| Dolní Dubňany | 187 | 62,6 % | 34,2 % |
| Horní Kounice | 131 | 58,0 % | 38,2 % |
| Vevčice | 50 | 50,0 % | 2,0 % |
| Kubšice | 86 | 44,2 % | 10,5 % |
Pokrytí: ČTÚ, stav k 31. 12. 2025.
Počet adresních míst: RÚIAN (ČÚZK), stav k 31. 8. 2026.
Dostupnost na konkrétní adrese potvrdí jen operátor.
Konkrétní adresa: pokrytí ukáže ČTÚ VPortal, nabídky ČTÚ Srovnávač.